PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 072
oceny
7,4 10 1 8072
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

Kampania ogólnie super ale nie o tym temat. Multiplayer na PS3 zajebiście grywalny i wciągający ale wkurzają mnie te błędy/niedociągnięcia od razu po dołączeniu do serwera lub mapy a chodzi o błędy typu długie wczytywanie się grafiki, postaci, przedmiotów, kamieni, budynków no i dźwięku pojazdów + to co denerwuje najbardziej od czasów Bad Company 2 po przez BF3 aż do BF4 czyli czasami podczas akcji zawiesza konsole i nie jest to wina konsoli a Battlefield'ów. Naciągane 8/10

ocenił(a) grę na 9
Alaric_Saltzman

Niestety jest to wina konsoli bo PS3 to staroć.
Na moim PC BF 4 na maksymalnych ustawieniach graficznych ładuje się w 10-15 sekund, a doczytywania dźwięków i grafiki faktycznie wystepują, ale jest to max 5 sekund co nie przeszkadza specialnie w zabawie.
Dodam, że na PS3 grafika jest automatycznie ustawiana na minimalnych, żeby konsola wogóle mogła tę grę przetrawić.

DeGreZet

Akurat grafika czy na max czy na mini to mi nie przeszkadza.

ocenił(a) grę na 9
Alaric_Saltzman

Nie przeszkadza dopóki się nie widziało jak najnowsze gry wyglądają na ultra.
Potem jest tylko żal, płacz i śmierć.

DeGreZet

Chyba ty. Nie jestem wielkim graczem to po pierwsze a po drugie od dziecka wolę konsole. Żeby płakać co do grafiki to chyba trzeba być "No-lifem" Kiedyś każdy jarał się grafiką w Metal Gear Solid 3 czy w grze Black a niedługo "No Life" będą narzekać na to że w Uncharted 3 jest słaba grafika.

ocenił(a) grę na 9
Alaric_Saltzman

Bo w Uncharted 3 jest słaba grafika bo to ps3...

ocenił(a) grę na 9
Alaric_Saltzman

Bo w Uncharted 3 jest słaba grafika bo to ps3... Jakby ta gra wyszła z 6 lat temu to może by się zmieściła w TOP 20 najładniejszych gier, ale wnętrzności ps3 już od ponad 5 lat nie dają twórcom pola do popisu w kwestii grafiki. Każda gra na ps3 od jakiegoś czasu wygląda gorzej niż na minimalnych ustawieniach na PC.

Po za tym po cholere kogoś klasyfikujesz na podstawie jego zainteresowań i pasji? Czy ktoś kto lubi gry/komputery jest gorszy od kogos kto woli oglądać filmy czy uprawiać sport? Pasja to pasja, a nazywanie kogoś noł-lajem i to jeszcze z błędem ortograficznym jest conajwyżej dziecinne i żałosne.
Na podobnej zasadzie ja mogę sklasyfikować ciebie jako idiotę i tak o to stałeś się idiotą. Działa?

DeGreZet

Zgadzam się. Konsole starej generacji takie jak ps3/xbox360 to przeżytek. O ile na grafice mi specialnie nie zależy to w tej chwili gry na tych konsolach są po prostu neigrywalne...
Idealny przykład to Watch Dogs czy Assassin's Creed 4, które nie dość, ze wyglądają paskudnie to jeszcze zostały nieprawdopodobnie okrojone względem wersji PC.

Konsol nowej generacji na pewno nie kupie bo patrząć na żenujące podzespoły to za 2-3 lata te konsole będą ciągną połowę gier na średnich, albo i minimalnych. A za 5 lat wogóle nie wyrobią nawet z gameplayem tak jak teraz ps3.

Już wole wydać te 2 tysiące więcej i mieć PC, na którym pogram sobie chociaż przez 8 lat na znośnych ustawieniach.

A tak btw, apropo tego o pasji. Świetnie powiedziane, prawie się wzruszyłem. :D

Pawlix

Jak mamusia dla "no life" da kasę na komputer żeby sobie grać to można się jarać ale chodząc do pracy i wydać 2-3tys więcej tylko dla grafiki? to ja dziękuje

Alaric_Saltzman

Nikomu tu mamusia nie kupuje... Mam 21 lat, nie mam uzależnień, które pożerają kilka stów miesięcznie, ani bachorów pożerających jeszcze więcej i zarabiam zadowalające kwoty. Każdego miesiąca zostaje mi ponad 1000zł dodatkowej kasy. Co z nią robię? Część odkładam na konto oszczędnościowe, a część wydaje na moje hobby - gry.

Ty dziękujesz bo jak widać jesteś biedny i nie stać cie na hobby, ale jak ktoś ma dodatkową kasę to może sobie wydawać na co chce i nie rozumiem co komu do tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones