PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644110}
6,7 722
oceny
6,7 10 1 722
Alien Shooter
powrót do forum gry Alien Shooter

jak w tytule . bez kodów nie da się jej przejść - nie pisać , że wam się udało bo nie uwierzę :)

VeBFan

Oj, nie da się. Po prostu się nie da. Spędziłam z przyjaciółką mnóstwo godzin nad tą grą próbując ją przejść - bez szans. Ale nasza taktyka była sprytna - ja sterowałam postacią, a ona non-stop, dosłownie, bez chwili przerwy, wstukiwała kody na życie i amunicje. Jednakże wspomnienia po gierce mam bardzo przyjemne, dlatego daję zasłużoną, wg mnie siódemkę.

Szczur_chan

o , miło , że ktoś rozsądny się znalazł :) ja też grałem kiedyś z siostrą ,ja chodziłem ona strzelała .

ocenił(a) grę na 7
VeBFan

Przepraszam bardzo, mowa, że kampania jest nie do przejścia? xd
Kampania jest prościutka, kwestia 3-5 godzin maks. :D

ocenił(a) grę na 5
Szczur_chan

Gra jest prosta (kampania). Kluczem do przejścia jest oszczędzanie całej forsy by w 7-8 poziomie móc kupić magma minigun z amunicją. Ta broń jest w tej grze tak potężna że pozostałe poziomy są już bardzo łatwe.
No chyba że chodzi ci o survival. To co innego.

Lukasz_Broda

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że masz rację. Jak przechodziłyśmy "Alien Shooter" to małe i smarkate jeszcze byłyśmy, dlatego wydawało mi się, że trudne to było. Nie tak dawno temu zagrałam w to ponownie i doszło do mnie, że to rzeczywiście prosta gra...
A w survivalu nie dało się wpisywać kodów.

ocenił(a) grę na 8
VeBFan

Sama kampania nie jest trudna. Ale przetrwanie to już inna historia :P

ocenił(a) grę na 9
greyhunter25

PRZETRWANIE jest SUUUPER!!! :D Doszedłem do takiego momentu że na planszy pojawiały się same niebieskie potworki (te najsilniejsze z działkiem na plecach-grzbiecie).
Mój obecny rekord to 806564. :D

ocenił(a) grę na 8
joker895

Mój rekord to jakieś 1200000, a żeby zapisać się w tabeli rekordów trzeba mieć koło 900000 :P Chyba odpalę starego kompa i na nowo spróbuję skończyć ten tryb gry :P

ocenił(a) grę na 4
greyhunter25

Jak można dojść do takiego poziomu?Ja mam maks. 50000.Jaką taktykę obrać?

ocenił(a) grę na 8
dominik9051

Do natarcia samych niebieskich stworów to random. Przy niebieskich proponowałbym zostawić przy życiu kilka potworów, z których mogą wypaść jakieś apteczki/nieśmiertelność czy inne potrzebne rzeczy. Jeśli już na mapie zaczyna się robić tłoczno i ,,niebiesko" to biegałem wokół mapy zgodnie z ruchem wskazówek zegara ( dobrze, jeśli masz wszystkie implanty na max). W takim wypadku ,,niebieskie" pozostają na środku mapy i w przerwach pomiędzy budynkami można w nie strzelać =)

Raz mi się udało skończyć :P

ocenił(a) grę na 5
greyhunter25

Serio, czyli jednak można przejść przetrwanie ?

ocenił(a) grę na 8
Lukasz_Broda

Owszem, można =)

greyhunter25

Przetrwanie jest nie do przejścia, tam się po prostu gra na jak największy wynik.

ocenił(a) grę na 9
VeBFan

Kampania jest prościutka wystarczy mieć tą ostatnią broń i gierkę się przechodzi w chwilę. Właśnie 5min temu skończyłem grać. :D Kilka razy próbowałem przejść przed ostatnią misję, ponieważ kupowałem to badziewie za 8000$. Ale w końcu się udało.
Jedyny minus tej gry, jest strasznie krótka. :(

ocenił(a) grę na 8
VeBFan

AAAA ! Wczoraj przeszedłem przetrwanie !!! Tylko na koniec lipa, bo twórcy nie mieli pomysłu na kolejne wyzwania i po prostu biegało się po całej mapie bez sensu, bez przeciwników, ale z mega satysfakcją xD

greyhunter25

kurde, gre pożyczyłem koledze i mi nie oddał a sam bym sobie jeszcze pograł w przetrwanie :(

VeBFan

nie pamietam dokladnie ale chyba raz bez kodow przelazlem

ocenił(a) grę na 6
VeBFan

ja przeszedłem tę grę polecam jets n guns. duzo lepsza gra

ocenił(a) grę na 5
VeBFan

No co ty. Ja bez kodów przeszedłem tę grę wiele razy (dokładnie nie pamiętam bo dawno grałem). Jest parę trudniejszych misji ale w sumie gra jest prosta.
No chyba że chodzi ci o przetrwanie. Tego oczywiście nie da się przejść.

VeBFan

Oczywiście że da się przejśc, gra fajna, lekka i przyjemna, w sam raz na odstresowanie. Polecam!
----------------------------------------------------
https://youtu.be/z-4Hk7phvX8

VeBFan

Da się przejść tylko potrzeba na to trochę więcej czasu. Nie trzeba też od razu włączać światła albo rozwalać tego co zamyka pomieszczenia za pomocą tych niebieskich laserów. Ja np odkryłam, że w chyba piątej rundzie w dziurze z której wychodzą potwory jest schowana ta zielona broń i wszystko polega na tym, żeby najpierw wziąć dwa dynaminty i dopiero po zdobyciu broni wrócić po ostatni i wtedy zasypać tę dziurę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones