PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 345
ocen
8,2 10 1 1345
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Nie mogę już patrzec na Nihan... Z każdym odcinkiem pokazuje coraz bardziej jaka to pewna siebie bezkrytyczna księżniczka. Liczy się dla niej tylko rodzina....najpierw Ozan teraz Deniz... Kemal nigdy. Nawet zeznawala przeciwko niemu bo się sfochala i oskarżyła go o śmierć brata i ojca.
Teraz obiecała zniszczyć Emira i jakoś nie widać by coś robiła. Nawet udawać nie umie że go lubi( choć niby chciała żeby oszalał na jej punkcie i wszystko przez to stracił).
Kemala traktuje jaka wroga bo ja upokorzył i nie pomogł jak do niego przyszła.... A dziwi się? Stanęła jak kwoka i ani me ani Ce że mają dziecko. Myślała że on jej pomoże w ratowaniu dziecka wroga? I oczywiście się obrazila. Ani razu go nie przeprosiła za to że od niego uciekła i zeznawała przeciwko niemu. Zawsze tylko go oskarża albo żąda czegoś.
Dla ratowania brata zgodziła się zatuszować zbrodnie bo Ozan był taki słaby i biedny. Teraz pozwala Emirowi kręcic się wokół Deniz tego to już wogole nie rozumiem. Jej jednak pasuje by być Kozcouglu.

Ja w zasadzie to oglądam ten serial tylko dla starć Kemala z Emirem. To jedyny ciekawy wątek w serialu. Kemal zasługuje na kogoś lepszego niż Nihan.

monia198923

Obejrzałam na yt do końca.Przewijałam większość odcinków,bo już miałam dość. Fakt to film, specjalnie to zagmatwali, ale ogląda się filmy nie po to by o tym myśleć :) Więc Nihan mogła zawsze działać inaczej, faktycznie Kemal zawsze ma jej wybaczać itd. Mógł związać się z kimś wartym jego miłości. Zrezygnować z niej na początku.

Indra_5

No wiem wiem. Ale wiadomo jak się ocenia serial na bieżąco... Wiem że tak miało byc, że są sobie przeznaczeni że muszą sobie wybaczać itp itd...No ale jak mnie wkurza główna bohaterka momentami to słów brak... Muszą tak zagmatwać specjalnie żeby się człowiek irytował . Ale pewnie na tym rzecz polega heh żeby się denerwować a i tak codziennie oglądać

monia198923

Tez przeżywam oglądając, bo przede wszystkim po to się ogląda ;) I też mnie irytowało, że schodzą się, nagle rozchodzą, ta coś powiedziała miłego, to ten, że ma ją gdzieś i na odwrót. Za bardzo, za bardzo zagmatwali. Jak będzie 3 sezon, to nie wytrzymam, no ale w razie czego trzeba będzie obejrzeć, jak tyle życia się mu poświęciło. Ale w ogóle ładne aktorki, aktorzy już nieliczni przystojni, więc miło się patrzy, choć tyle. Nie wiem na jakim etapie jest w tv, więc wolę za dużo nie pisać.

Indra_5

Nie bedzie trzeciego nie chce spoilerowac ale historia zakończyła sie tak ze nie ma takiej mozliwości jest tu temat ze spilerami wiec tam wszystkiego sie dowiesz jezeli lubiesz wiedzieć co dalej

marta490

W tych i innych filmach wszystko jest możliwe, zawsze jakiś pomysł i "3 godziny wcześniej" ;) nawet tu bym miała pomysł jakby to miało wyglądać, ale nie będę pisać, by nie spoilerować.

marta490

Wiem jak to się skończyło. I dobrze że nie ma 3 sezonu... Wystarczająco mnie Nihan denerwuje w drugim zeby jeszcze w trzecim znosić jej humory księżniczki. .. coz może tak się miało skończyć...ale szkoda szkoda....
Widziałam tylko ostatnie minuty finału .. jak do tego doszło i co się działo przed nie wiem. Oglądam na bieżąco bo nie mam czasu oglądać na YT .

monia198923

Tobie na nerwy działa nihan a mi zeynep naprawde wystarczy że pojawiła sie na ekranie juz miałam ochote rzucać siekierą w monitor

marta490

O Zeynep to wogole nie mówię.... Pusta i się poniża przed Emirem. Dobrze jej powiedział że uśmiecha się jak jego oblubienica ale bynajmniej nie był to komplement.....no ale ona taka sama od początku jest wiec niczym mnie nie zaskakuje za to Nihan jak już myślę że się ogarnęła znowu robi coś głupiego....

ocenił(a) serial na 5
monia198923

Strasznie nie lubię Nihan. W tym serialu ja tylko widziałam ale od razu nie polubiłam. jest jak nadmuchany balon.

monia198923

Mnie denerwuje cały ten serial :/

monia198923

Wszystkie zenskie bohaterki sa ladne i maja zle charaktery moze poza Mercan no i moze matka Emira jeszcze jak teraz sobie przypomnialem.. a biedny Kemal jak tez inni w serialu zgubnie zaslepiony miloscia, dlatego chyba tytul "Dark Love" w doslownym tlumaczeniu z tego co pamietam. Nie wychodzic prosze komentarzami poza aktualnie ostatni odcinek z tvp jesli ktos wiecej widzial.

Alamar

zobaczymy czy byla chociaz kamizelka :P

Alamar

to bylo odnosnie: https://www.filmweb.pl/serial/Wieczna+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2015-764656/discussi on/odcinek+nadawany+28-08+tvp,3107313 wtedy posta nie bylo widac wiec tam nie moglem dodac o kamizelce ktora trafnie przewidzialem a chcialem dodac przed emisja :P niemniej tamten odcinek jak i ostatni na sile i bez logicznego dzialania, czyli jednak zagrali jak Emir chcial mimo chwile przed deklaracji odwrotnej.

monia198923

Nihan to wiedźma. Nie mogłam na nią patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones