PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 56 tys. ocen
5,9 10 1 56161
2,8 9 krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Analfabetyzm

ocenił(a) serial na 1

Najpierw powstają takie seriale i filmy, a potem ktoś się dziwi, że dzisiejsi młodzi Polacy są analfabetami. Jak mają nimi nie być, skoro widzą, że mucha pisze się "mócha", a władca pisze się "włatca".

użytkownik usunięty
laraaa2

przesadzasz sztywniaku... to tylko serial komediowy

ocenił(a) serial na 1

Sztywny to był twój stary, jak cie robił, kmiocie.

ocenił(a) serial na 8
laraaa2

Ambitne i szalenie wyszukane podsumowanie. Nic tylko pogratulować. A nazywanie kogoś "kmiotem" tylko na podstawie jednego napisanego przezeń zdania, świadczy tylko o Tobie samym. Weź sobie to przemyśl, bo naprawdę warto.

ocenił(a) serial na 10
laraaa2

Jeśli ktoś jest takim idiotą, że uczy się ortografi z serialu animowanego to już jego problem. Pozatym serial jest dedykowany osobom od 16 lat, czyli takim, które raczej znają już na tyle ortografię, że ta serialowa będzie dla nich żartem.

laraaa2

te błędy ortograficzne są żeby było śmiesznie.

ocenił(a) serial na 1
maxior

pyt. a czy tylko to sprawia że śmiejecie się z tego serialu?
cóż niby dedykowany dla 16 latków a pewnie i tak oglądają go osoby poniżej podanego wieku z czego wynikają również nie tylko wulgaryzm w odpowiedzi a również ortografia

ocenił(a) serial na 3
maxior

jeśli śmieszą cię błędy ortograficzne, to albo jesteś opóźniony w rozwoju, albo masz bardzo specyficzne poczucie humoru.

ocenił(a) serial na 10
laraaa2

Taaa... Bo zanim pojawił się ten serial to Polacy nie popełniali błędów ortograficznych, a teraz dzięki tej audycji edukacyjnej jaką są Włatcy móch zaczęli je robić.

ocenił(a) serial na 1
Zakrza

pewnie nie jednak czy plusem serialu jest to że nawet temat odcinka napisany jest z błędami?

ocenił(a) serial na 10
hut334

Nie jest plusem. Taka jest po prostu koncepcja. Film opowiada o ośmiolatkach, a wiele ośmiolatków pisze z błędami.

ocenił(a) serial na 5
Zakrza

Według mnie wyrazy z błędami nie są śmieszne a wręcz żałosne jak cały serial.No ale czymś trzeba zapełnić program skoro zawiera zero humoru.Bajka kierowana jest do osób ,które ukończyły 16 lat ale i tak większość widowni jest poniżej tego wieku i dzięki temu właśnie serialowi szerzy się analfabetyzm i nikt temu nie zaprzeczy.Sam znam wiele przypadków ,chociaż najwięcej jest i tak na forach internetowych.

tomeczek174

buahahaha własnie ja temu zaprzecze bo tylko ktoś chory psychicznie wezmie jakiekolwiek słowo z tego film za poprawne językowo ortograficznie fleksyjnie itp itd za poprawny. To jest komednia ty chyba nie rozumiesz co to słowo znaczy KOMEDIA a takie błedy to moim zdaniem dość oryginalny punkt bo wyobrazasz sobie anusiaka który pisze poprawie. Przed chwila przeczytałem recezje serialu i musze sie zgodzić z autorkom w tym serialu nie ma morału nie ma postrzegania świata dzieci przez dorosłych ale postrzeganie świata dzieci oczami dzieci sam opis bez refleksji przypomnij sobie szkole lata (lub jesli jestes w szkole to pomysl jak jest) jest pełno takich dzieci to prawda ale filmy z morałami nic tu nie zmienią

ocenił(a) serial na 1
kylu4

AUTORKOM???
Powiedz teraz, skąd nauczyłeś się, że narzędnik (z kim, czym?) od słowa "autorka" to autorkOM? Może to wpływ serialu? A może niedouczenie w szkole? A może jedno i drugie? Pewnie tak.
Nie wiem, jak wygląda anusiak, bo nie oglądam tego serialu, ale wyobrażam sobie, że musisz wyglądać tak jak on, bo też nie znasz zasad ortografii.

ocenił(a) serial na 9
laraaa2

Kolejna niespełniona nauczycielka... to naprawdę żałosne kiedy ktoś wchodzi na forum internetowym i obserwuje jak zwykła dyskusja zmienia się w wyliczanie błędów językowych... w zasadzie to zachowujesz się jak postacie z serialu... :)

ocenił(a) serial na 1
Awgwa

no tak wygląda na to że jedynie wielcy fani którzy maja prawo do błędów ortograficznych mogą a raczej maja prawo wypowiadać się na tym forum?
ach ci sztywniacy którzy nie rozumieją płytkiego humoru bajki to straszne

ocenił(a) serial na 1
Awgwa

Ssaj dupę. Rozmowa o ortografii ci przeszkadza, bo nawet nie wiesz jak się pisze najprostsze słowa?

ocenił(a) serial na 1
Awgwa

Oczywiście to co napisałem wyżej było do "Awgwa".

ocenił(a) serial na 9
laraaa2

Którego słowa nie wiem jak napisać, prostaczko?

ocenił(a) serial na 1
Awgwa

Wcale nie zrozumiałeś o czym tak naprawdę była moja wypowiedź. Może to przez "Włatców", sam nie wiem.
Zadając moje pytanie chciałem się dowiedzieć, czy powodem twojego zgadzania się na byki ortograficzne w tym serialu jest to, że nie znasz się na poprawnej pisowni?

kylu4

Powiedz mi, czy jeśli nastolatek zobaczy 20 razy jakiś wyraz napisany błędnie to, czy nie wpłynie to w ogóle na poprawność pisania tego słowa przez niego samego? Wg mnie tak. Nawet jak ktoś traktuje ortografię Władców z przymrużeniem oka, to często nieświadomie będzie padał ofiarą cyklicznego kontaktu z błędną pisownią, co zaowocuje tym, że sam zacznie popełniać błędy.
Serial mnie w ogóle nie śmieszy, a poziom humorystyczny ocenić można na 2-.

ocenił(a) serial na 1
laraaa2

Zgadzam się z autorką tematu.Możecie mówic,ze jestem sztywna taka i owaka.Mnie to nie rusza.Dla mnie ważna jest ortografia jej brak po prostu mnie RAZI nawet w serialu animowanym.Napisanie tytułu neipoprawnie ma byś śmieszne?Proszę Was.Poziom tego serialu to nawet dla 5 latka za niski.ŻAL.PL

ocenił(a) serial na 1
Molly_Alex122

Dokładnie ten "serial" o ile można to tak nazwać

jest przeznaczony dla idiotów którzy nie mają co zrobić ze swoim czasem już zamiast tego polecam Discovery jest tam wiele więcej interesujących rzeczy.

Pozdrawiam.

laraaa2

super serial dla porządnych ludzi.
jak komuś przeszkadza ten to niech sobie przełączy na m jak miłość czy inne głupoty.

maxior

super serial dla porządnych ludzi.
jak komuś przeszkadza ten serial to niech sobie przełączy na m jak miłość czy inne głupoty.

ocenił(a) serial na 3
maxior

problem w tym, że włatcy i m jak miłość lecą w różnych porach.

kopulator2000

a wcale nie, bo w ostatni poniedziałek na tv4 były dwa odcinki móch i ten drugi leciał właśnie w porze emisji em jak emiłość (20.35) :P

laraaa2

To tylko serial puszko od coli.Jak by na okładce była osoba,która skacze z mostu i ma na czole napisane ,,rzuk" to tez będziesz tak się podniecał jak stąd do Ciechocinka???Wydoroślej,może i zrozumiesz czemu w serialu są błędy ortograficzne.A jak nie to przykro mi...musisz se zrobić rentgen mózgu.

Pif_Paf

Sorry,sorry........puszko od ,,Pepsi"!!!!!!! xDDD

ocenił(a) serial na 1
Pif_Paf

Weź se koło i się mocno uderz w czoło, fiucie. Może pomoże.
Wytłumacz mi, stary, dorosły z dużym doświadczenie człowieku, czemu mogą służyć błędy ortograficzne w tej bajce? Chętnie poznam zdanie eksperta.

laraaa2

Ooo jednak niewyparzonego języka ci jeszcze nie wycieli.To tylko serial!!!A błędy służą do rozwinięcia serialu.Bo w 1,2,3 klasie ortografie zna się niezbyt dobrze.Panie,,Puknij se w łeb o ile go masz!".Czy ty jesteś aż tak tępy!?

ocenił(a) serial na 1
Pif_Paf

Tak, wiem, że jesteś tępy jak łyżeczka do herbaty. Piszesz, że błędy służą do rozwinięcia serialu, chyba odwrotnie - żeby pokazać, że twórcy i ci, co to oglądają są zacofani, tak, jak ty, frajerze.

laraaa2

Ooo...to jednak dinozaury nie wyginęły.Jesteś ich przodkiem zarazo.Idź się leczyć debilu!!!Bo zaśmiecasz swoim imbecylizmem fora.

Pif_Paf

ALE PIEPSZYCIE KOCOPOŁY
JA UWIELBIAM WLATCUW MÓCH SA NAJLEPSI
I NIEKLAMCIE O DINOZAURACH BO ICH W CALE NIE BYLO
KSIAC W SZKOLE NA RELIGI OPOWIEDZIAL NAM OWSZYSTKIM JAK TO LUDZI OSZUKUJECIE I BEZBORZNOSCI WYGADUJECIE SWIAT MA 6 TYSIEDZY LAT
JEZUS ZMARL ZA WAS NA KZYZU A WY TAK BLUZNICIE

frey0527

Nareszcie osoba zrównoważona!!!Widać,że rozumiesz przesłanie Włatców.Dzięki Ci!!!A niby skąd wasz ksiądz wie,że nas okłamują??;|

ocenił(a) serial na 1
frey0527

pierwsza rzecz fray poprawiaj błędy ;)
co do władców śmieszy mnie tekst typu jesteś idiotą (gdyż bajka mym zdaniem jest zaje...)- władcy móch rządzą rozumiem lubisz bajki i sądzisz że twym obowiązkiem jest bronienie kreskówki?
jednak trudno zrozumieć że wm nie mają tylko fanów

ocenił(a) serial na 1
Pif_Paf

Tak, tak, idioto, mam dla ciebie radę: zmień dilera lub bierz połowę. A poza tym to nie podskakuj, kmiocie.

ocenił(a) serial na 1
laraaa2

To było oczywiście do Pif pafa, czy jak mu tam.

laraaa2

nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu.