PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96266}

To

It
6,8 21 815
ocen
6,8 10 1 21815
6,3 7
ocen krytyków
To
powrót do forum serialu To

Rewelacja.

ocenił(a) serial na 8

Jedna z najlepszych ekranizacji Kinga i najlepszy telewizyjny film na podstawie jego twórczości. Ma niesamowity, momentami nostalgiczny, momentami ciężki mroczny klimat, rewelacyjnie budowane napięcie, niezłe aktorstwo( szczególnie Tima Curry' ego w roli Pennywise'a), jest po prostu rewelacyjnym horrorem, z pewnością przynależącym do czołówki tego gatunku lat 90-tych. 9/10

ocenił(a) serial na 9
klajsterbelej

Krótko i na temat.

użytkownik usunięty
klajsterbelej

zgadzam się nie mam nic więcej do powiedzenia film jest niesamowity :) pozdrawiam

klajsterbelej

Całkowita racja, uwielbiam ten film.

ocenił(a) serial na 7
klajsterbelej

Mówisz , że opłaca się obejrzeć ten 3 godzinny filmik ? ; )) ja mam taki zamiar : ]]

ocenił(a) serial na 8
Etresura

obejrzyj, jest świetny, na pewno nie zmarnujesz czasu ;)

ocenił(a) serial na 7
bumbleble

obejrzałam . film w niektórych momentach nudny ale motyw zabójczego Pennywise był extra ; ]

klajsterbelej

rewelacja, pamiętam jak się bałem za dzieciaka

ocenił(a) serial na 9
klajsterbelej

Dołączam się do wypowiedzi autora.

ocenił(a) serial na 9
kingjames7

Mojemu tacie film do gustu nie przypadł i zniechęcił go do książki... ale się przemógł i stwierdził ze książka jest świetna :) przykład jak film może zniechęcić do książkli :) ,mnie za to podoba się i film i książka :)

ocenił(a) serial na 7
sarah496

ten film to jakieś 20% książki, ale przyznam, że klimat ma rewelacyjny! Ostatnio jak go oglądałem mogłem mieć z 15 lat więc patrzę na niego okiem dziecka. Nie wiem jak bym teraz na niego spojrzał. W sumie może powinienem go obejrzeć;) Tak czy inaczej książka należy do moich ulubionych - przeczytałem 4 razy i pewnie jeszcze do niej wrócę. Najlepsza powieść S. Kinga

użytkownik usunięty
klajsterbelej

racja film rewelacja :)

klajsterbelej

Po Lśnieniu to jest najlepsza ekranizacja Kinga.

ocenił(a) serial na 8
klajsterbelej

Pamietam jak oglądało się za małolata.

Jakie to było straszne.

ocenił(a) serial na 6
helsinger

Czyli wszyscy nie jesteście polakami.Kto was w dzieciństwie straszył klaunami bo klauny to nie nasza kultura chyba ze w cyrkach one były.Amerykanie z tego co wyczytałem nie trawią tego filmu i nie podniecają się nim jak wy ocena 3/10.To o jednym świadczy Polacy to jednak gęsie i swojego języka nie maja już nie mówiąc o kulturze która nie istnieje.

ocenił(a) serial na 8
Ziko81

1. Krótko mówiąc- jeśli w dzieciństwie miało na mnie wpływ, bądź podobało mi się( i nadal podoba) coś, co nie pochodzi z mojej kultury, tom nie jest Polakiem?
2. Amerykanie nie trawią tego filmu? Nie wydaje mi się.
3. To, że film, bądź książka pochodząca z innego kraju mocno oddziaływa na mieszkańców takiego a nie innego kraju, oznacza, że ten nie ma swojej kultury?
Wychodzi na to, że prawdziwym Polakiem jest ten, kto wagę przywiązuje tylko do polskiej kultury- która oczywiście nie istnieje(!), więc nie ma się do czego przywiązywać, toteż prawdziwych Polaków również nie ma. Tak wynika z Twojej wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 6
klajsterbelej

Ocena na imdb.com 6.8 Tu 7.44 i nie mieści się w setce horror filmweb-u .

ocenił(a) serial na 8
Ziko81

To, że 6.8 jeszcze nie znaczy, ze nie trawią, a poza tym z imdb nie jeno Amerykanie korzystają. Poza tym wiele świetnych pozycji ma tam ocenę poniżej 7.0.

ocenił(a) serial na 9
klajsterbelej

imdb i topy tam rządzą sie nieco innymi prawami. (cześciej oceniane i oglądane stare filmy i do tego zwykle oceniane sporo lepiej niż nowe produkcje, w zasadzie przez wiek)

ocenił(a) serial na 8
Ziko81

przez taki głupie gadanie kultura Polska faktycznie może przestać istnieć. Ale żeby to się stało, potrzeba wiele lat, 123 nawet nie wystarczą.

klajsterbelej

A ja odrobinę nie na temat.
Gdzie można to obejrzeć? ;]

ocenił(a) serial na 9
epizodyczna

Na tą chwile chyba tylko w sieci.
Z tego co wiem nie zostało wydane w Polsce nawet.

Dealric

A coś dokładniejszego? Na jakiej stronie np?
Bo szukałam przez jakiś czas i nic nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję ;]

ocenił(a) serial na 9
epizodyczna

Wystarczy wygooglać, to nie jest trudne. Wpisz naprzykłą "to it online" i dostaniesz różne opcje
Osobiście polecałbym poszukać na zagranicznych torrentach i obejrzeć w ten sposób ze wzgledu na jakość.

ocenił(a) serial na 6
epizodyczna

jest na youtube

ocenił(a) serial na 7
klajsterbelej

najpierw przeczytajcie książkę!!!!!! a film fajnie zrobiony ale brakowało scen typu "zawody w podpalaniu pierdów "henry,ego i kumpli,albo sceny zjednoczenia sił jak to wszystkie chłopaki posuwali Bev,no i jeszcze pare innych mniej lub bardziej kontrowersyjnych...King to stary świntuch...no i jak pokazać na filmie sex dwunastolatków? :)

ocenił(a) serial na 6
ftw_2

A ty zdradź tym co książki nie przeczytali jeszcze całą resztę fabuły (smaczków)... Po co się będą "trudzić" i czytać ponad tysiąc stron małym drukiem?

ocenił(a) serial na 4
klajsterbelej

Książka fenomenalna film kiepski proponuje obejrzeć to :http://www.youtube.com/watch?v=IErkHvDlWgY&feature=related

ocenił(a) serial na 3
Kaem_fw

Genialna książka film był dla mnie straszny jak miałem 6 lat...a teraz no cóż lekkie rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 1
klajsterbelej

No nie wiem, jak dla mnie to niesamowity crap. Spokojnie można było wyciąć 70 % filmu. Beznadzieja. Zawiodłem się - widziałem o niebo lepsze ekranizacje Kinga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones