PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562308}
6,9 2,6 tys. ocen
6,9 10 1 2605
The Gates: Za bramą tajemnic
powrót do forum serialu The Gates: Za bramą tajemnic

Serial opowiada o gliniarzu z wielkiego miasta, który zostaje komisarzem policji w rzekomo sennym, idealnym miasteczku. Jednak odkrywa, że w mieszkańcach jest coś więcej niż to widać na pierwszy rzut oka i odkrywa ich mroczne sekrety.

darkwarezpl

ładnie zabrzmiały te "mroczne sekrety" ale z plakatu tak srednio, wiem, wiem nie oceniaj ksiazki po okladce. Sie zobaczy.

Mojeff

fabuła jak z Twin Peaks

darkwarezpl

Hmm, chyba dam temu szansę. Co prawda ludzie z plakatu wyglądają jak figury woskowe, ale plakaty maja to do siebie, więc chwilowo przymknę na to oko.. Ech, czy mi się wydaje, czy państwo objęci najbardziej po prawej mają zęby wampirze? Hahahah! :D

EDIT: Taaak, to są ewidentnie wampirze zęby. :D

ocenił(a) serial na 4
panna_niesmiala

Właśnie obejrzałam, wampiry, wilkołaki, fajnie się zapowiada ;)

ocenił(a) serial na 6
mallutka

ja również właśnie skończyłem oglądać pierwszy odcienke i całkiem nieźle się zapowiada :)
i like it ;]

ocenił(a) serial na 9
mxgts

Wie ktoś czy jest dostępny ten serial już z napisami?

ocenił(a) serial na 7
aga-90

Napisy na bieżąco robi Ian z Nast.ws

ocenił(a) serial na 9
NajPhil

Dzięki za info:)

ocenił(a) serial na 7
NajPhil

Nie powiedziałabym, że na bieżąco:( gdzie napisy do drugiego..chcę już obejrzeć, żeby wiedzieć czy nie tylko pierwszy odcinek był interesujący:)

użytkownik usunięty
LadyRebel

Sam sobie rób, skoro uważasz, że strasznie długo czekasz.

ocenił(a) serial na 7

SAMA, czy słowo "nie powiedziałAbym" i Lady coś Ci mówi?
Przepraszam, że Cię uraziłam:) i to nie był post w stylu: GDZIE TE NAPISY!!!! Tylko: chciałabym już obejrzeć a napisów jeszcze nie ma:)

Nie mam czasu żeby sama bawić się w tłumaczenia, ale dałabym radę:P Każdy ma inne obowiązki

LadyRebel

napisy sa juz dawno na napi projekt. pozdro

ocenił(a) serial na 7
Prezio2_88

już mam, ale dzięki:)

aga-90

jest na iitv.info