Supacell
powrót do forum 1 sezonu

Czyli Biały - zły. Czarny - dobry.

ocenił(a) serial na 2
grzzechu

Mało tego.... Dużo czarnych, mało białych. To chyba dobrze? :)

ocenił(a) serial na 3
brunus

Serial ogólnie jest okropny, oglądam bo mam urlop, nie widzę w nim żadnych zalet. Wszyscy młodzi czarni to dilerzy albo gangusy, supermocy i fabuły prawie nic, odcinki nic sie nie posuwają do przodu bo widzimy tylko dilowanie i dźganie nożami. Wszyscy wyglądają identycznie albo mają okropną dykcję. Nie ma nikogo kogo można polubić czy kibicować, nie pamiętam imion nawet.

grzzechu

jak Blade? :-D

ocenił(a) serial na 8
grzzechu

Paranoję lecz. Czy to tylko twój rasizm? Powiadasz więc że Krazy, najpodlejsza i bydlęca postać z mocami, jest niby biała? Poważnie? Lepiej się lecz, i to nie wzrok....

ocenił(a) serial na 2
wuduxyab

Ty jestes rasistą, bo zaprzeczasz oczywistym faktom jakie widać na ekranie. Bo sam serial faktycznie jest rasistowski. Ustawia go pierwsza scena gdy czarna kobieta, która chce uciec dostaje strzał w plecy od chyba 5 białych żołnierzy i potem jest wleczona po podłodze. Dla mnie jest to rasistowskie, bo przedstawia białych w bardzo złym świetle.

ocenił(a) serial na 8
grzzechu

Masz urojenia. Twoje "fakty" to widzenie tylko tego co chcesz i pisanie bzdur.

grzzechu

Obecnie jest taki głupi trend, żeby w filmach główne role obsadzać czarnymi. Skutek jest dokładnie odwrotny od zamierzonego. Mam rodzinę w Stanach i oni zanim wyjechali mieli pozytywny stosunek do czarnych i już po kilku miesiącach zmienili ten pogląd o 180 stopni. Tam do kina na filmy obsadzone czarnymi chodzą tylko czarni i to jest fakt, mam od nich zdjęcia z kina.

Piotr_Pawel_5

Haha ale wysrywy żałosnego bialaska montujesz, że aż mnie cię żal biedaku

ocenił(a) serial na 7
grzzechu

Bardzo fajny i lekki serial, zgadzam się z opiniami ze podobny do misfits.
Interesująca historia, a i kolor bohaterów jest uzasadniony spokojnie daje 6 a nawet 6,5

ocenił(a) serial na 7
grzzechu

Co za różnica czy grają sami czarnoskórzy? Dla mnie mogliby grać i zieloni. Bardzo przyjemny serial z mocno rozbudowanymi postaciami i oprócz rasistów, większość chwali serial.

ocenił(a) serial na 3
seeiko

Seeiko - chyba oglądaliśmy inne seriale jest tam są mocno rozbudowane postacie xD

ocenił(a) serial na 7
Sherkin42

No faktycznie pomyliłeś seriale bo tu każda postać jest rozbudowana, jest pokazane jej codzienne życie, problemy z jakimi się zmaga. Prosty przykład, jeden z bohaterów chce odzyskać kontakt z synem i ten wątek jest mocno przedstawiony, z kolei pielegniarka ma swoje zycie prywatne gdzie walczy o awans itd.
Jednym słowem fajnie, że nie są to papierowi bohaterowie tylko ludzie z krwi i kości którzy choć mają moce, uczą się z nimi żyć dostrzegają jak kruche jest ludzkie życie, no może poza Tazerem.

seeiko

Jakie to mocno lewoskretne.... Czyli nie podoba cie sie serial-jestes rasista. Nie , ze nie podoba bo poprostu mnie nie bawi, nie interesuje itd..Odrazu rasista. Obrzydliwa narracja

ocenił(a) serial na 4
seeiko

Nie wiem za co można go chwalić. Jak dla mnie bohaterowie mogliby być fioletowi w żółte kropki, nie zmienia to faktu, że serial jest po prostu słaby, nudny, znacznie mocniej skupia się na gangsterce i życiu ulicy niż na supermocach, a fabularnie niczym nie zaskakuje, nie proponuje żadnych ciekawych czy chociaż minimalnie odkrywczych wątków. Wszystko co tu dostajemy już gdzieś było, i to znacznie lepiej podane i zagrane. Osobiście jestem rozczarowana, oczekiwałam czegoś lepszego.

ocenił(a) serial na 5
seeiko

Ja myślę, że to jeden z powodów tego, że obsada jest w całości czarnoskóra - wypowiesz się źle to jesteś rasistą (BTW, ciekawe z czym musiałby się zmierzyć Netflix gdyby dziś wydał serial z wyłącznie białą obsadą a jedyni czarni byliby tymi złymi :P).

A serial jest po prostu słaby, jakby został wymyślony pzez chłopaków z gangu podobnego do ekipy "tazera" podczas jednego z posiedzeń na murku. " - Ej ziom, mam pomysł na resial, czarni dostają supermoce", "- Ej ziom, zajebiste i co dalej?", " - No nie wiem co dalej, rozpierducha".

Scenariusz się nie klei i ciężko w nim o myśl przewodnią, dzieje się jaky od akcji do akcji. Aktorzy grają moim zdaniem w większości na poziomie amatorskim, z wyjątkami gdzie ktoś gra najwyżej poprawnie. To tak jakby grupa amatorów dostała dobry budżet - tak to mi wygląda. Można obejrzeć ale w sumie nie wiadomo po co.

grzzechu

Czyli krytykujesz filmy, w których jest odwrotnie? A nie, jakoś nie. No to jesteś tępym rasistą.