PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841983}

Równonoc

Equinox
5,7 5 301
ocen
5,7 10 1 5301
Równonoc
powrót do forum serialu Równonoc

Średni

ocenił(a) serial na 6

Liczyłem na takie BUM po zwiastunie, ale się zawiodłem, pierwszy odcinek był interesujący, ale później taka nuda że ciężko się oglądało i jeszcze te wspominania z dzieciństwo które tak naprawdę nic nie wniosły, końcówka jeszcze gorsza, ogólnie nic nie zostało wyjaśnione.

dawid_green

Powinni pociągnąć pod kryminał końcówkę a nie jakieś fantazy czy co to tam było .. Wtedy serial by zyskał w moim mniemaniu.

ocenił(a) serial na 7
LolaL

Przecież cały serial jest o motywie wierzeń pogańskich i sekty czy tam kultu. Jak niby serial miałby na tym zyskać XDD

LolaL

Możesz sobie uzasadnić to schizofrenią, nikt ci nie każe uznać, że to co widzi Astrid to nie majaki szaleńca. Zakończenie może być twoją własną interpretacją.

ocenił(a) serial na 5
dawid_green

No, taki serial sumy zerowej, coś tam się toczy, trochę bzdur fantastycznych. Jest to ogólnie sprawnie zrobione, ale nie jest to też nic wielkiego.

Najgorsze, że od początku wszyscy tacy totalnie enigmatyczni i zdawkowi są i mówią, no i to tak do końca jest, do samego końca wszyscy zagadkami gadają. Szczególnie ta matka, wiadomo że coś ukrywa od samego początku i trzeba się męczyć przez wszystkie odcinki, aż jej się zechce powiedzieć prawdę.

RipRoy

Wszyscy są tacy, bo całe miasteczko coś ukrywa. Zauważyłam, że gdy Jacob był chowany nikt nic nie wie o symbolu a widnieje on nad drzwiami kościoła. Tam całe miasto wychowane jest w pewnym wierzeniu. Jedni traktują to bardziej, inni mniej serio, ale gdy coś się dzieje wszyscy milczą.

ocenił(a) serial na 7
magdaxd

Historyk mówił też, że bardzo niewiele wiadomo o tym symbolu, a jednak wiedza o związanej z nim bogini była na tyle powszechna, że ojciec bohaterki raczył ją legendami w dzieciństwie.

Sol89

Dokładnie. Niekoniecznie są wyznawcami jakiegoś kultu, ale mają głęboko zakorzenione ludowe wierzenia i nawet gdy nie traktują ich na poważnie, to są one częścią ich życia.

dawid_green

A ja miałam wręcz przeciwnie wrażenie. Pierwszy odcinek był dość męczący, obejrzałam go na raty i nie byłam pewna, po jego obejrzeniu, czy chcę oglądać serial dalej. Kolejne odcinki mnie bardzo wciągnęły i nie oglądałam serial z dużym zaciekawieniem na finał, który mnie lekko rozczarował, choć można oglądać to z nastawieniem, że jest to tylko choroba psychiczna Astrid... aczkolwiek powrót "dzieci" był w mojej ocenie zbędny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones