PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8990}
7,5 571
ocen
7,5 10 1 571
Punkt widzenia
powrót do forum serialu Punkt widzenia

Punkt Widzenia

ocenił(a) serial na 10

Jeszcze może o przebojach i o filmach. Punkt Widzenia serial. Który chcą zapomnieć i reżyser i główny aktor? Po pierwsze tytuł to nie to, co w serialu jest ważne. Reżyser zrobił dobry film, ale przez pomyłkę i się tego chyba wstydzi. Bo tutaj nie chodzi o spojrzenia tych różnych młodych ludzi jak jest gdzieś tam w recenzji. Jeżeli tak patrzymy na film to trzeba go wyrzucić, ale wyciągnijmy to ze śmietnika nie wstydźmy się i popatrzmy, co tam naprawdę jest. Naprawdę to tam jest miłość z bólem. Tym polskim bólem. Ja nie wiem czy ten reżyser z mojej szkoły jeszcze jakiś przebój taki nakręcił. Przebój jest wtedy, kiedy podoba ci się fragment piosenki, na który czekasz przez jakiś czas i w końcu to jest i później chcesz tego słuchać znowu i znowu, ale czekasz tylko na ten fragment jak w seksie na orgazm, jeżeli ktoś nie rozumie inaczej to muszę m tak to wytłumaczyć, bo to już e tym kraju zrozumie każdy chory. Pokazany jest właśnie tutaj ten orgazm, który jest jakby rodzajem bólu. Nie wiem jak to, tak podobne uczucie do tego naturalnego między mężczyzną i kobietą nazwać. Jeżeli jest w tym filmie to pokazane i to w takim stopniu, że się prawie to odczuwa. Tam to wszystko jest rozegrane bardzo inaczej? Film jest naprawdę wspaniale zrobiony. Ta para dochodzi do orgazmu, poprzez ból tak jak to powinno być. No, więc to, czego nie zauważają inni ja pokażę. Ale nie każdy to i tak przeżyje i zacznie przeżywać, tak jak z przebojem. Dochodzenie do tego. Rodzenie się uczucia. Pokazane bardzo delikatnie, ale właśnie tak to trzeba pokazywać. Na nieciekawym tle powinno być to przez wszystkich zauważalne, większości jednak nie zauważa i nie czuje, co jest tutaj tym, z czego się dostaje tego przyjemnego umierania. Przypomnę po kolei, spotkanie w pokoju w akademiku, później ona go widzi, jak on się cieszy, że koledze urodziło się dziecko. To znowu z perspektywy tragicznego przeżycia bólu, tego, co zaszło wcześniej, usunęła dziecko, które by miała mieć z kimś innym. Dalej już pokazany ślub i trudności mieszkaniowe. Ona niespokojna idzie w kierunku destrukcji tego, co powstało. W pracy destrukcyjnie podchodzi do wszystkiego, nie potrafi jak inni siedzieć w tej pracy i powoli awansować szuka destrukcji zniszczenia. Dalej szuka zniszczenia związku, tego, co kocha. Tak jak w czasie stosunku kochasz, ale chcesz zadać ból. Ona chce widzieć jak on odczuwa ból i żeby jej zadał ból. Jeszcze dalej napiszę, żeby już wszystkim tym, którzy nie potrafią poczuć, gdzie jest przebój, żeby się w końcu nauczyli, że to wszystko oparte jest na seksie, ale nie takim jak oni znają. Jeżeli ktoś zna trochę inny seks to i ten przebój wyczuje. Są tacy, którzy nigdy tego nie wyczują oni mówią, że nie mają słuchu, ale to nie chodzi o słuch. To można, tłumaczyc, ale przejdę dalej. Ona go zdradza i właśnie wtedy on tak to przeżywa, że wyjeżdża, zadaje sobie ból i jej. Rozstaja się i dalej przeżywają. Ona już zostawia tego, z którym go zdradzała. Już jest to jej niepotrzebne, bo o to ej chodziło, żeby Włodek poczuł ból i żeby jej zadał ból i on opuszcza ją. Tutaj pokazuje to silne uczucie do niej. Gdyby to było nic ciekawego, zająłby się pracą, ale z tego wszystkiego ucieka z miasta na wieś. Niszczy swoją karierę wszystko. Ona, kompletnie rozbita, po tej destrukcji bierze tabletki na uspokojenie. Jedzie do niego, ale on ją wygania. Ból nie pozwala mu wrócić, uspokoić się i dopiero, kiedy poznaje tam na wsi dziewczynę, z która przez jakiś czas uprawia seks, zaczyna się uspokajać i wracać tam gdzie przezywa prawdziwy orgazm, który nie tylko jest w czasie stosunku, ale w całym rozwoju wypadków przed tym. Ona jeszcze raz przyjeżdża do niego i dochodzi, po szarpaninie fizycznej lekkiej bójce do seksu. On dalej jednak, czuje ból, jeszcze po tym mówi do niej, że nie wróci, ona płacze, ale potem już oboje wiedzą, że nie ma innego rozwiązania musza do siebie wrócić, bo ten ostatni silny seks po tych wszystkich bólach złączył ich już na stałe. On teraz się zajmie swoją pracą i ona również. Już więcej nie będą sobie zadawali bólu, bo już ten najsilniejszy osiągnęli. I dlatego, ten film jest dobry, bo pokazuje coś innego, ale tytuł i całe tło, nie trzeba na to patrzeć. To jest takie wyjaśnienie na szybko. Do wielu to nie dojdzie. Trzeba tak jak przebój niektórym to powtarzać wiele razy. A niektórzy będą to wiele razy słuchać, żeby dostawac za każdym razem rodzaju orgazmu. Ci, co nie czują tak silnie orgazmu musza się dopiero go nauczyć odczuwać! Zajmie to trochę czasu, jak obejrzą ten film parę razy. Mężczyźni utożsamią się z Nim a kobiety z Nią. Zapomnijcie o tytule i innych postaciach to specjalnie zaprojektowane tło, które właśnie musi być takie i sztuczne i nieciekawe, żeby było tłem nie przysłaniało tego najważniejszego. Niektórzy się chyba obrazili, że ich wzięto po to, żeby stanowili nieciekawe tło i serial zniknął nie ma go gdzie kupić.
Tym swoim tytułem i zarysowanymi rolami, które mieli odegrać, których im nie dał odegrać tak ic zmylił, że się obrazili. Gdyby im pozwolił to by dopiero wyszedł kicz. I tak tam troche za dużo niektórzy grają i to trochę psuje, ale nie na tyle, żeby nie można było oglądać tego po parę razy. Może nie wszystko, można przewinąć. Jak oglądam „Grease” to oglądam ostatnią piosenkę Travolty z partnerką, bo reszta to tło. Ale tam im się tez wydaje, że to oni wszyscy robili ten film. Nie, to błąd to w zasadzie tylko Terawolta robi film i jego piosenkę. W serialu Janusza aktorzy zobaczyli, że ich nabrał. Ale już było za późno, chcieli wziąć pieniądze. W USA to dobry aktor ma agenta, który się w tym wszystkim orientuje. Chyba to wszystko dobrze wyjaśniłem, myślę, że nawet lepiej od reżysera? Głównego, w tym kraju?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones