PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97994}

Niebezpieczne ujęcia

Cover Up
7,9 1 219
ocen
7,9 10 1 1219
Niebezpieczne ujęcia
powrót do forum serialu Niebezpieczne ujęcia

Leciał on w TVP gdzieś między 1993-1994 rokiem, jak chodziłem do 1-2 klasy Szkoły Podstawowej.

ocenił(a) serial na 8
maciekd_filmweb

Raczej był w sezonie 94-95 na Polsacie

giovanni50

możliwe

ocenił(a) serial na 8
maciekd_filmweb

Nie możliwe ale na pewno

giovanni50

Nie wiem, jak było z Polsatem, ale kolega maciekd_filmweb ma rację, że ten serial był emitowany w latach 1993-1994 w TVP 1.
Pamiętam dokładnie, bo też chodziłem wtedy do podstawówki i oglądałem.

ocenił(a) serial na 7
giovanni50

Na jedynce w paśmie o 20:00 ale w jaki dzień nie pamiętam :)

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Przed południem na tvp 2 też był

gagarin77

Film był nadawany na TVP 1 w czwartki po 20 - wtedy leciały zazwyczaj seriale sensacyjne.

bachtin

Także pamiętam- Jedynka, czwartki po 20.00, który rok? Nie chcę strzelać.
Jaki szok przeżyłem na początku, bodajże, szóstego odcinka, nowa czołówka
z innym aktorem i końcowe dialogi mówiące, iż Maca Harpera nie będzie.
Jakiś czas później dowiedziałem się jak naprawdę zginął aktor, po prostu
nieporozumienie. Szkoda, z nim odcinki były naprawdę super.

giovanni50

Nigdy on nie leciał na Polsacie ! Nie wiem skąd masz takie info ? Tylko na TVP 1 on leciał w każde czwartki po 20 .00

ocenił(a) serial na 8
bradock

ok nie będe się sprzeczał

ocenił(a) serial na 8
bradock

Sprawdziłem w Bibliotece cyfrowej
Faktycznie czwartki na 1
Mea culpa mea maxima culpa

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

Według Wiki był na TV4 więc blisko. Tyle że tam pod tytułem podwójna gra

arcmarek

Właśnie! Wyświetlono go pod innych tytułem! Skąd niby miałem wtedy wiedzieć, że to ten sam serial! Strasznie się wkurzyłem, gdy natrafiłem wtedy przypadkowo na ... ostatni jego odcinek. Taka samowolna zmiana tytułów powinna być zakazana! Nawet jeśli powszechnie znany polski tytuł nie ma nic współnego z tytułem oryginalnym.

giovanni50

Był emitowany w czwartki w latach 1994-1995 na TVP1, w tym czasie na Polsacie leciał australijski serial "Więźniarki"

ocenił(a) serial na 8
Iwantcandy

Więzniarki były w wakacje 93 codziennie

giovanni50

Na bank leciał na TVP

maciekd_filmweb

mogli by znowu go nadać Magnuma nadawli czy nieustraszonego to czemu nie ten seiral przecie ostatnim czasie wiele seriali albo emitowali albo wyszly na dvd jak druzyna A czy macyagwer

Expendables

O ile dobrze pamiętam, leciał na TVP 1 w czwartkowe wieczory. Uwielbiałam go oglądać. Szkoda, że nie powtórzają w TV....

ocenił(a) serial na 9
maciekd_filmweb

Ja również pamiętam ten serial. Co do emisji to ten na polsacie i TVP2 nie widziałem tylko na jedynce oglądałem w środy po 20:00. W czwartki natomiast również po 20:00 leciał mój ulubiony serial kryminalny czyli "Żar tropików"

Wiencor

To też pamiętam

maciekd_filmweb

Mam pytanie posiada ktoś może serial niebezpieczne ujęcia.albo serial Robin Hood z tVP1 z 1984r z michaelem preadem lub policjanci z miami

tiger29

niestety nie mam ale poszukaj przez Google

ocenił(a) serial na 10
maciekd_filmweb

Puls teraz rządzi w powtórkach, może się skuszą.

tiger29

Powinienem mieć.

maciekd_filmweb

Lubiłem ten serial ze względu na intro i piosenkę Bonnie Tyler. Dzięki jej piosence znalazłem tytuł serialu bo chwytliwy to on nie jest :P

ocenił(a) serial na 7
maciekd_filmweb

Nie wiem czemu tak jest, ale kiedyś dużo więcej rzeczy nam się podobało (mówię nie tylko o sobie). I nawet jeśli po latach stwierdzamy, że to badziewie, albo przeciętniak, to jednak zawsze jakiś sentyment pozostaje. A ten serial był akurat całkiem ok. Intro, czyli piosenka Bonnie Tyler przetrwała chyba w pamięci każdego (na pewno poznałem ją w tym serialu, a dopiero później odnalazłem ją w Footloose).
Miasteczko Twin Peaks, Gliniarz i Prokurator, Żar tropików, czy właśnie Niebezpieczne ujęcia (i wiele, wiele innych) to były hity ówczesnej telewizji! Dziś nie potrafię sobie wyobrazić by jakikolwiek serial mógł tak mocno zaistnieć w jakiejkolwiek polskiej TV. A to tylko kryminały... Gdy się przywoła inne tytuły (np. z tzw. obyczajówek: Fame, Dzień za dniem, Beverly Hills 90210) okaże się, że lata 90 (gdzieś tak do 97-98 r.) to najwspanialszy okres dla miłośników małego ekranu :)) I to nie tylko dla wielbicieli seriali...

srick.pl

dokładnie:) to co wymieniłeś + McGyver, Drużyna A, Policjanci z Miami, Słoneczny patrol, Brygada Acapulco, Nieustraszony, Airwolf czy obyczajowe: Dynastia, Północ południe, Powrót do Edenu...
To były czasy

srick.pl

akurat wykonanie tej piosenki w czołówce należało do Elizabeth Daily, tytuł ten samo - Holding out for a hero

też wspominam z sentymentem te seriale

ocenił(a) serial na 8
maciekd_filmweb

Leciał na tvp 1 o 20 10 zobacz http://pl.staratelewizja.wikia.com/wiki/16_lutego_1995

ocenił(a) serial na 7
maciekd_filmweb

Mam parę odcinkow z lektorem z tvp, moj email: sanjano@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones