PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106279}

Naruto

7,9 32 tys. ocen
7,9 10 1 31760
7,3 3 krytyków
Naruto
powrót do forum serialu Naruto

Mogło by być lepiej, ale w porównaniu do innych filmów anime na antenie jetix jest na wysokim poziomie, słychać głosy aktorów ;] Nie nadaje to jednak takiego charakteru postaciom jak w wersji japońskiej. Nie widziałem amerykańskiej wersji w Cartoon Network, ale podejrzewam że wersja japońska jest nie do "podrobienia" ;) choćby nie wiem kto się starał. Widać także cenzurę, nie ma ujęć w których widoczna była krew w japońskiej wersji ;P no ale trudno tak już musi być, na szczęście się nie zawiodłem :) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Mihau2D

hmm... w sumie to nie wiem co o tym myśleć, dubbing mnie nieco denerwował i strasznie się zawiodłam tym że nie było oryginalnego endingu ;/ dobrze że przynajmniej zachowali muzykę... no i jestem ciekawa jak pokażą walkę z Haku i Zabuzą i moment kiedy Sasuke został bardzo poraniony... ;> skoro już teraz ocenzurowali taka drobnostke to nie wiem co się będzie działo później.

Martha

Heh o tym samym myślałem o walce z Haku i o późniejszych walkach też będą przecież jeszcze brutalniejsze jeśli to obetną cenzurą to może wyjść niezły beton, już niedługo przecież gdy Naruto zada sobie ranę w 1 misji, nie da się tego nie pokazać, straci to sens. Też nie napisałem o końcówce mogli dać oryginalną, ale gdyby miał śpiewać ją jakiś ?artysta? to lepiej że jest taka jaka jest :) a w pamięci i tak zostanie orginał :) pozdrawiam

Mihau2D

Moim zdaniem ten dubbing jest parodią. Głos głównego bohatera jest taki "skrzaczący". Poza nie rozumiem, dlaczego nie mogli dać oryginalnego openingu. Przecież w angielskim prawie nic nie jest śpiewany. Za to japońska nuta jest taka klimatyczna.

Głos:
Naruto 2/10
Iruka 6/10
Lektor 7/10
Mizuki 5/10
Hokage 5/10
Pozostałe postacie mniej niż 4.

Co do walki z Haku to widziałem filmik na Youtube. Tragedia!!! Pokazują nogi, w czasie walki kamera pokazuje bohatera który nie walczy, a postacie mówią bez ruchu ust.

Power_T

Lektor i Hokage to Ci sam aktor głosu użycza. Smutne że tak będzie z Haku :(...ale prawdziwe. Nie powiedziałem że dubbing jest idealny ale nie zły, czyli mogło być gorzej. Zobacz chociaż Shaman King. Nie obejrzałem w całości ani jednego odcinka przez odrzucający dubbing. Ściągać też mi się nie chce :P Na to że jest cenzura nie mamy wpływu taka wersja została kupiona i nic na to nie poradzimy. Hyper by tego nie wyciął, za to nigdy nie kupił by Naruto. Pozdrawiam

Mihau2D

Co do pana podkładającego głos pod lektora i hokage to proste. Jako lektor wprowadzający jest ok, na trzeciego za to jest za stary.

Mihau2D

jeśli chodzi o cenzure to w wersji amerykańskiej była mniejsza ^^ pokazali jak trzeci na początku pali fajke i jak iruka dostaje w plecy :/ to co robią polacy to przegięcie, to anime po polsku straci sens juz po paru odcinkach :/ np. scena kiedy podczas egzaminu u kakashiego sasuke rzuca w niego kunajami i on odlatuje na bok, albo wizja sakury o pokrwawionym sasuke :/ jak to wytna to bedzie kapa :/

Shadow_5

sorry poprawka ^^ my mamy wersje nie amerykanska ale brytyjska :/
patrzcie na to http://www.youtube.com/watch?v=JNWvCao8UGw :/

Shadow_5

a czemu nie kupili amerykańskiej wersji tylko brytyjską?? Ale widac że głos Naruto polski jest najgorzej dopasowany nie ma tej hrypki i jest za stary

Mihau2D

"chrypki" sorry :((((((((((((((((( :P

ocenił(a) serial na 10
Mihau2D

ja tez tam spodziewalam sie gorszego dubbingu,ale nie jest taki straszny tylko mogli by bardziej wczuc sie w postacie ale zdaje mi sie ze zbiegiem czasu moze sie poprawi to ;) a co do cenzury to brytyjczycy ostro przesadzili ale mowi sie trudno jakby co to zawsze mozna w mandze znalesc piekne sceny walki i na youtube :) chyba ja zawsze bede wolala mange ale warto i tak anime ogladnac :P

Slotshe

"kumalski" - zabije osobe, ktora to tlumaczyla :/

Shoother

z dwojga złego wole to "kumalski" bo sie posmiać mozna niż to co było w mandze czyli "ten teges tamteges" :/

ocenił(a) serial na 7
Mihau2D

Ja czekam na głos mojej ulubionej postaci czyli Gaary. W Anime ma nieziemską barwe głosu a tutaj wiem, że spieprzą jego postać.

Co do cenzury to właśnie nie mogę się doczekać postaci Gaary. Przecież to maszyna do zabijania więc może całą jego postać niech usuną. No jak można ocenzurować piaskową trumne ? =/

Skaza

wiem jedno, wycinanie scen odbiera dramat danej sytuacji w filmie jak w przypadku wbicia sobie shurikena w dłoń przez Naruto straciło sens gdy Naruto postanawia być twardy płacze z ręką z wbitym ostrzem i nagle ?myk?, nic nie ma, ostrze zniknęło. Można by chociaż zmienić tekst, a tak to w ogóle traci sens?gorzej będzie właśnie z Gaarą czy Zabuzą :/ pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem