PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

czy morze miłości wejdzie na tv 4 spowrotem czy nie

basia_1023_15

NIE! to za szybko,może za rok ale napewno nie teraz,oby nie...teraz jest miejsce na nowe lepsze tele niż to ;p

basia_1023_15

Możliwe że już niedługo powtórzą ;P

Dani15

Powtórki będą emitowane po "Mój grzech" o godzinie 15:00

marichuy94

juz od wtorku bedzie

basia_1023_15

Cieszę się,że nadają powtórkę ;D

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Też się cieszę, lubię Estrellę i Victora Manuela:)

petit_fleur

Nie no dlaczego spada na 6:00 ? taka fajna telka i te klimaty echh to chyba przez to euro ??

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

To przez Osaczoną, która wchodzi w miejsce MDA. Szkoda, bo ta druga jest naprawdę klimatyczna....

petit_fleur

Ale słyszałam,że Eva Luna też spadła,nie oglądam tej telki ale szkoda:( a co do Morza cóż będę wstawała o 6 ;) nie przegapię;)
A z Osaczonej bardzo się cieszę,bo lubię tą telkę i długo nie wchodziłam tu ale jak się dowiedziałam z powtórki to bardzo się cieszę ;))

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Tak, to prawda. Tv4 zaszalało ze zmianami na Euro, co najmniej tak jak gdyby mieli transmitować wszystkie mecze... EL jest spoko, może nie porywa, ale ma ciekawą fabułę. Bardzo mi przykro, że pozbawiono nas możliwości oglądania MDA o w miarę przyzwoitej godzinie. Szanuję wielbicieli Acorralady, jednak zdecydowanie wolałam powtórki tej pierwszej teli. No, ale cóż...

petit_fleur

Ja też szanuję to że Ty nie lubisz Osaczonej i nie zamierzam się kłócić ani dogryzać,bo wiem doskonale że każdy ma inne zdanie,inny gusty.
No a z tym euro to masakra jakaś :( boję się,że niebawem TV4 wgl zrezygnuję telenowel :( a Mar de amor nie przegapię bo fajna telka :)

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Tv4 ma dość sporą konkurencję jeśli chodzi o emisję telek: Zone Romantica, TvPuls, NovelaTv. Więc jeżeli nie chcą tracić widzów, to raczej nie zrezygnują z emisji produkcji latino, bo tak właściwie to jedyne ciekawe programy, jakie emitują...

petit_fleur

Ale wkurza mnie w TV4 że zaczynają robić same remaki :(

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Heh, niestety mamy do wyboru dwie rzeczy albo oglądać to, co jest, albo nie oglądać wcale tv4...

petit_fleur

Jeszcze jest novela Tv :)

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Którą niestety nie każdy posiada:/

petit_fleur

No niestety,ja także nie mam :( a nie będę specjalnie kupywała bo będzie nowy kanał dla telek;/

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

To fakt, jaka ogromna szkoda, że już nie ma MDA o 15.00 tylko o tej jakże nieprzyzwoicie wczesnej godzinie... Ubolewam strasznie...

petit_fleur

Nie wiem dlaczego tak zrobili,dla Euro czy jest mała oglądalność;/

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Raczej szybko chcą się wyrobić z powtarzaniem emitowanych już telenowel, a jest ich jeszcze kilka. Teraz powtórzą Osaczoną, potem TDA i CME, na a w dalszej kolejności LQNPA i EL. Także muszą się spieszyć, bo na pasmo powtórkowe jest tylko jedna godzina, a na nowe produkcje aż 3:)

petit_fleur

Nowe to na pewno dadzą Cachito z Maite

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Lepiej, żeby nie... Nie mam nic do tej Maite, ale jest wielu innych aktorów i lepszych produkcji niż to....

petit_fleur

Mam takie samo zdanie jak Ty,niech pozwolą się innym wykazać ;)

ocenił(a) serial na 9
Pauliskax33

Liczę po cichu na emisję Amor Bravio i Un refugio para el amor:)

petit_fleur

Un refugio para el amor będzie w Polsce...prawdopodobnie w tv4,ale wiadomo że została sprzedana do Polski bo jest o tym informacja na oficjalnej stronie Un refugio para el amor.

ocenił(a) serial na 9
nihooya

To dobra informacja:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones