Mścicielka
powrót do forum 1 sezonu

Porazka

ocenił(a) serial na 4

Ten serial to jakiś dramat. Bohaterka lata po całym mieście i po kolei zabija przez nikogo niezauważana i nie rejestrowana przez kamery, mimo że porusza się albo na motorze albo karawanem (!) Jest niezniszczalna i nie do zdarcia, nawet po śmiertelnym zastrzyku się podźwignie. Biega też jak sprinterka, nawet się specjalnie nie zadyszy. W domu emerytowany policjant teść nic nie kuma, do tego kompletnie nieogarnięty jako postać - jego syn umiera a nie widzimy grama emocji. Wszyscy po kolei pomagają Blum, zatajają, zabijają itd mimo, że sporo słyszymy że była raczej nielubiana i nie okazująca uczuć. Piękne zimowe krajobrazy, śnieg pada, wiatr wieje a ludzie poubierani jak wczesną wiosną - ale nie byłam w Szwajcarii to nie wiem, może tam inaczej jest?

I czyja to była w końcu krew do cholery - zbadali? dowody zaginęły? co się stało z tym wątkiem?

No dla mnie słabe, jedynym zaskoczeniem był piąty osobnik i fajna wolta, że ten, którego od początku podejrzewaliśmy i potem się okazuje że to nie on, to w końcu jednak on.

ocenił(a) serial na 7
nuova

Dlą wielbicieli suchych faktów i żelaznej logiki jest praca w Policji albo filmy dokumentalne.

ocenił(a) serial na 4
BezlitosnyKrytyk

Ja skomentowałam serial a Ty moją opinię o serialu. Na szczęście ludzie są różni i różne rzeczy im się podobają.
Nie zgadzasz się - super, ale w oceny osobiste nie dam się wciągnąć :)

nuova

Muszę się jednak zgodzić z BezlitosnymKrytykiem. Serial za bardzo się nie rozjeżdża. Gdyby był idealny dałbym 10, ale nie jest.
P.S.
Z tego co się orientuję akcja rozgrywa się austriackim Tyrolu, a nie w Szwajcarii

ocenił(a) serial na 4
piltom

A, tak, mój błąd :)

ocenił(a) serial na 4
nuova

W pełni się zgadzam... Nuda! Scenariusz na kolanie napisany. Główna bohaterka to jakaś porażka. Robi tyle rzeczy, które moznaby uznać za mocne i szokujące, ale jest w tym paradoksalnie bezzębna i nużąca i do tego wszystkiego niezniszczalna... A szkoda, bo potencjał był. Na początku nawet fajny klimacik

ocenił(a) serial na 5
nuova

Tak, okazuje się, że w tym mieście mieszkają sami psychopaci. Baba morderca, trupa morderczych koleżków, znajomy bohaterki dowiaduje się, że zaciukała kilka osób i tylko takie lekkie zdziwienie aha ok, matka jednego z psychopatów dowiaduje się, że zabił ileś tam młodych kobiet- ale to był dobry synek, a na końcu scenka z przeszłości, w którym jej narzeczony wyznaje jej, że wie, że spowodowała śmierć swoich adoptowanych rodziców i też luzik,po prostu chciał to potwierdzić ale wszystko OK.

ocenił(a) serial na 10
nuova

Zgoda, ale nie zmienia to faktu że pani w płaszczu na motorze i o mocach superbohaterki grała fajnie i że serial był całkiem fajny jak mocno przymrużymy oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones