PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604048}

Kumple

Skins
5,2 4 365
ocen
5,2 10 1 4365
Kumple
powrót do forum serialu Kumple

Mam pytanie,do osób które oglądają Skins US i widziały brytyjski oryginał. Jestem wierną fanką Skins UK i nie wiem czy warto w ogóle zabierać się za amerykańską wersję. Co myślicie?

ocenił(a) serial na 1
edyta_54

Nie warto. Albo jeśli jestes ciekawa, to zobacz sobie odcinek i sama się przekonasz.

Zygfryd666

No właśnie udało mi się, podkreślam udało obejrzeć 1 odcinek i powiem tyle... wtf?! Nieudana, bardzo nieudana kopia Skins UK ;/ i ta Effy...

ocenił(a) serial na 1
edyta_54

To widzisz, bo mi się nie udało obejrzeć pełnego odcinka. Ale może jeszcze kiedyś spróbuję z ciekawości. Amerykanie to dziwny naród...

Zygfryd666

Nie warto. Wersja amerykańska bardzo mi się podobała, ale to głównie dlatego, że obejrzałam ją zanim wzięłam się za oglądanie wersji UK. Brytyjska jest o wiele ciekawsza i prawdziwa.

ocenił(a) serial na 4
edyta_54

ja obejrzałam całe 6 minut i to mi w zupełności wystarczy....wersja UK jest o wiele lepsza, amerykańska to totalne nieporozumienie

użytkownik usunięty
edyta_54

obejrzałam 10 minut. nie marnuj czasu...

edyta_54

obejrzałam połowę pierwszego odcinka i zwyczajnie nie mogłam dalej. wyjątkowo nudny, całkowicie skopiowany. różnią się tylko imiona i to, że zamiast geja jest lesbijka.

tsu_chan

Nie jest aż tak źle, co prawda pierwszy i drugi odcinek są właściwie takie same jak w UK tylko inni aktorzy, ale jakoś udało mi się to przebrnąc, a potem poza kilkoma wydarzeniami powtarzającymi się z angielskiej wersji jest całkiem w porządku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones