PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 23 tys. ocen
7,9 10 1 22623
6,6 5 krytyków
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Serial The Clone Wars, którego pilotem jest film TCW, będzie emitowany na Cartoon Network.
Dubbing!!!
Premiera dopiero po premierze filmu, czyli jakiś początek października.

Lord_Satham

To będzie na polskim CN? Skąd to wiesz? A kto bedzie dubbingował? W Ameryce bedzie prawdopodobnie 3 października, tak piszą tu:

http://www.rebelscum.com/story/front/Reason_To_Believe_In_The_Power_of_the_Force _115957.asp

ocenił(a) serial na 8
Shaak_Ti

http://www.gwiezdne-wojny.pl/ tu masz naprawdę wszystko. co jakiś czas dają nowe wiadomości:D i nie trzeba szukać po stronach zawsze znajdziesz tu to co trzeba:D

ocenił(a) serial na 8
Shaak_Ti

i nie słuchaj lorda. w najbliższym czasie europejskie CN nie wyemituje serialu:D zostaje Ci ściagnąć bądź poczekać tydzień:D http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=9555

LaraNotsil

Dzięki wielkie za inf.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
;))))))))))))))))

LaraNotsil

Weź EWELINA 83 głupot nie pisz.
Wszystko co napisałem jest prawdą.

Serial jest już dostępny a mamy październik.
A to że w Polsce go nie ma i że w tym roku go nie będzie to też prawda.
Z tym, że mam być po polsku w przyszłym roku.
Zadzwoń do oddziału CN to się dowiesz.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Satham

weź głupot nie pisz jak nie potraficz czytać ze zrozumieniem. ewentualnie pisac ze zrozumieniem dla siebie.

LaraNotsil

Odczep się dziecko ode mnie.
Zadzwoń sobie do CN, w Stanach i się ich zapytaj.
Reszty się dowiesz wykonując kolejny telefon do CN polskiego.

Chodzi o tzw umowy, itp.,ale skoro nic z tego nie rozumiesz, to sorry - nie będę ci tłumaczyć.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Satham

a Ty co się tak uparłeś? Podnieca Cię to, że nazywasz mnie dzieckiem i że uczepiłeś mnie jak rzep psiego ogona? Nie muszę dzwonić, zeby orientować sie w sytuacji.

"Serial The Clone Wars, którego pilotem jest film TCW, będzie emitowany na Cartoon Network.
Dubbing!!!
Premiera dopiero po premierze filmu, czyli jakiś początek października."

I jak mam się zniżyć do Twojego poziomu to proszę Cię bardzo

Pierd..lisz głupoty i tyle. Jak nie wiesz to sie nie odzywaj i nie zasmiecaj forum!! Nie będzie w najblizszym czasie na polskim cartoon network serialu the clon wars i jak sie jest półdebilem to pisząc, takie zdanie nie dziw sie, że jestes odbierany jako osoba, która ma jakieś informacje o serialu w polskim CN z podkładem, któy będzie leciał w październiku. Naucz się dziecko pisać poprawnie. Bo z Twojej podniety dzwonienia do CN wynika, ze na myśli miałeś, że od października będzie można zobaczyć serial na CN. a polskie CN zakupi licencje dopiero później (jak narazie wiadomo za mniej wiecej rok) i będzie serial emitowany z podkładem. Więc dziecko naucz sie pisac a pozniej mniej pretensje do osob, ktore odbierają twoje farmazony inaczej niz tobie sie wydaje. dziekuje i dowidzenia.

LaraNotsil

Zachowujesz się jak idiotka.
Nie czytasz dokładnie tego co piszę, a czepiasz się pierdół.
Nie moja wina, że nie rozumiesz.
2 posty, w których wyjaśniam sytuację serialu na polskim rynku.
Skoro nie umiesz połączyć faktów, to nie łącz.
Nie pod koniec tylko w przyszłym roku, czyli 2009 CN będzie emitował po polsku. A to zdaje się, że jest po październiku 2008. Chyba że masz inny kalendarz. To są informacje od osób związanych z CN. To co się mnie czepiasz? Im to powiedz.

Poza tym nie ma możliwości edycji postu, stąd w zdaniu "Premiera dopiero..." nie ma "na polskim CN". Ale po cholerę to dopisywać, skoro to jest jasne.
To ty dostajesz orgazmu od czepiania się, zamiast zauważyć, że w cytowanym przez ciebie moim poście, są odrębne zdania.

Dzieckiem to jesteś ty - lepiej skup się na nauce i pracy.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Satham

Jesteś genialny:D Uwoielbiam ludzi, którzy na brak argumentów zaczynaja obrażać i gubić się we własnych wypowiedziach:D To ty mnie nazwałeś dzieckiem a nie ja Ciebie:D:D:D o matko brak słów:D

LaraNotsil

Pisanie że pierdzielę lub pierdolę głupoty oraz porównywanie do półdebila jest obrażaniem mnie.

Zamiast odpisać krótko i rzeczowo, to piszesz bez sensu i nie na temat.
masz inne informacje niż ja, to je napisz, a nie komentujesz moja wypowiedź.
W niczym się nie gubię, tylko tłumaczę takim jak ty, którzy po polsku nie rozumieją.

Brak ci słów?
To nie pisz.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Satham

ok nie piszę bo brak mi słów do Ciebie. Nie tylko ja Cię nie rozumiem. Radzę zajrzeć na inne tematy, na które odpowiedziałeś. To nie jest moje zdanie.

LaraNotsil

Mów za siebie.
Nie rozumiesz czegoś co piszę, to zapytaj o to, a nie mnie atakuj.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Satham

Problem polega na tym, ze jak nie jestes czegos pewny to nie piszesz, ze tak ci sie wydaje albo, ze masz taka nadzieje tylko piszesz farmazony. a skoro wiesz ze cos zle napisales to sprostuj....nie zajmuje to wiele czasu.

LaraNotsil

Zawsze prostuję to co źle napisałem,
a jeśli już coś piszę to zgodnie z obecną wiedzą w chwili pisania.

Ewentualne nieścisłości wyjaśniam.
I potarzam: nie moja wina, że to forum nie ma możliwości modyfikacji.