Euforia (2019)
Euforia: Sezon 2 Euforia Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Euforia (2019)

All My Life, My Heart Has Yearned for a Thing I Cannot Name

7,6 806
ocen
7,6 10 1 806
Euforia
powrót do forum s2e8

Smutek

ocenił(a) serial na 8

Jakoś smutno po tym odcinku i smutno, że koniec sezonu i poczekamy jakieś 1,5 roku na następny.

W ogóle ten serial pomimo tego, że bywa kontrowersyjny, brutalny i obskurny wywołuje we mnie uczucie beztroski i nostalgii za byciem nastolatkiem, poprzez tak nieobojętne pokazanie bycia w szkole średniej

ocenił(a) serial na 9
aren_filmweb

Dokładnie tak najlepszy serial o nastolatkach jaki widziałem i to bez dwóch zdań, czekam na kolejny sezon wgl uwielbiam styl w jakim to zostało nakęcone nie wiem jaka to kamera ale te światła kolory sztos :) Najbardziej ciekawie mnie to co z Mac Mile.. czekaj z Fezem :D

ocenił(a) serial na 8
aren_filmweb

Tak i nie. Serial jest bardzo dobry, ale jestem w stanie też zrozumieć ludzi, którzy uważają, że jest szkodliwy. Taka gloryfikacja narkotyków, promowanie przygodnego seksu, olewania zasad, picia alkoholu (głównie przez nieletnich), jazdy po pijaku i po narkotykach, tak naprawdę brak realnych konsekwencji swoich działań, nienaturalna ilość przekleństw, na maksa przerysowane relacje z rodzicami, którzy są bardziej jak koledzy, brak zainteresowania swoimi dziećmi, takie same złe i ryzykowne zachowania dorosłych...i mógłbym tak jeszcze wymieniać.


Od strony aktorstwa i muzyki ten serial jest wręcz genialny, ale Amerykanie nie umieją w realizm i bardzo dobrze to tutaj widać.

karimnaf

O tak, zgadzam się w zasadzie ze wszystkim. Serial jest świetny, ale głównie ze względu na to, że konkretne sceny są fantastycznie nakręcone od strony technicznej i wybornie zagrane, ale całość czasami przypomina jakiś letni slasher z nastolatkami, którzy podejmują najgłupsze możliwe decyzje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones