PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10047792}

Eric

6,5 7,1 tys. ocen
6,5 10 1 7104
5,8 8 krytyków
Eric
powrót do forum serialu Eric

1. Pary homoseksualne - piękna miłość 2. Para heteroseksualna - chora relacja 2. Murzyni - sprawiedliwi dobrzy, ale też prześladowani 4. Biali - źli niedobrzy skorumpowani zepsuci 5. Kobiety - silne itp.

ocenił(a) serial na 10
Herdzik

Bo taki jest świat, kobiety stają się coraz silniejsze, małżeństwa trawi alkohol i używki , na świecie są geje, choć nie zgadzam się z idealizacją kogokolwiek, czarno biało nie powinno się ogólnie ludzi przedstawiać

Alexis_LA

Kobiety stają się silniejsze ale filmy o silnych kobietach są cancelowane nagminnie przez ostatnie miesiące po wielu wpadkach? Coś mi się tu nie zgadza.

Herdzik

ojojku, tylko nie to 

Herdzik

Czyli 100% prawdy.

Joanna_Petarda

Bardzo Ci współczuję

ocenił(a) serial na 8
Herdzik

1 pary homoseksualne- aids , zepsucie , wiec dla mnie znowu nie tak bez skazy2. Pary hetereseksualne piekna miłość , zniszczona przez nałóg 3 . Czarni bezdomni i biali bezdomni, narkomania , alkocholizm ... 4.biali na szczyciebo tak wyglądały lata 80 trudno to zakłamywać 5 . jesli chodzi o silne kobiety temat na topie , jestem za.

A_T_filmaniak

doladnie, jak niby mialyby wygladac Stany w latach 80tych

Herdzik

Jak w każdym dzisiejszym serialu. Aż żygać się chcę

ocenił(a) serial na 3
Herdzik

Bo kiedy osoby LGBT kręcą gołymi du... na paradzie, to jest w porządku i każdy, któremu to się nie podoba jest nietolerancyjny. Ale spróbuj Ty ze swoim mężem, żoną, wbialy dzień, świecić gołym dups... na ulicy, to będzie to złamanie obyczajów, ekstrawagancja, zboczenie, dewiant w najlepsze. W najlepszym wypadku grzywna lub zatrzymanie.
Ale jedno jest pocieszające, że takiego typu zachowania mijają, jak każda moda.

Vaxus

Nie, to nieprawda, że jak Ci się nie podoba parada to jesteś nietolerancyjny. To po prostu znaczy, że Ci się to nie podoba. W Polsce parady tak nie wyglądają. Ale jeśli jeździsz do SF na paradę, a potem narzekasz, że oglądasz kolesi w stringach, to co się dziwisz? Ważny jest kontekst.

Herdzik

Nie powiedziałabym, że kobiety w serialu są silne. Prawniczka owszem, ale matka jest przecież w desperacji. I wielokrotnie jest mówione, że potrzebuje opieki. Jest też wątek jej nowego związku, który choć hetero jest jak najbardziej zdrowy. Także netflixowy standard jest, ale nie jest jednostronny. Czarni ludzie istnieją, żyją. Wykonują różne zawody. Łopatologia drażni ale nie można też robić afery, że ktoś pokazał zakochanych gejów…

banta

+1 kobiety w tym serialu nie są silne, tylko mają silne problemy ze sobą.

Herdzik

Czyli kolejne woke gówno. Dzięki za niepolecenie.

Herdzik

przekonałeś mnie, nie obejrzę!

Herdzik

To chyba jedna z najbardziej płytkich recenzji filmu, jakie w życiu czytałam. Mój siedmioletni syn potrafi ocenić coś i opowiedzieć w bardziej pogłębiony i zniuansowany sposób.