Dom z papieru (2017-2021)
Dom z papieru: Sezon 5 Dom z papieru Sezon 5, Odcinek 10
Odcinek Dom z papieru (2017-2021)

Rodzinna tradycja

A Family Tradition 1h 16m
8,2 1 164
oceny
8,2 10 1 1164
Dom z papieru
powrót do forum s5e10

Druga część ostatniego sezonu w moim odczuciu znacznie lepsza niż pierwsza po, której jakoś mega szybko nie spieszyłam się by sięgnąć po ostatnią część. Był to po prostu czysty sentyment i chęć dokończenia serialu na który trochę czasu poświęciłam. W drugiej części, 5 sezonu pojawiły się w końcu elementy za które pokochałam ten serial x lat temu, czyli genialne pomysły Profesora z sytuacji z pozoru bez wyjścia. Coś czego brakowało w pierwszej części 5 sezonu. Gdzie wszyscy byli jak dzieci we mgle , a ciekawsze niż to co działo się w banku były dla mnie wątki Profesor/Sierra czy Berlin i jego syn.

ocenił(a) serial na 9
serialomaniaczka_95

Dokładnie. Trochę z ociąganiem i obawą rozczarowania się zaczęłam szósty odcinek, ale bynajmniej się nie zawiodłam. Profesor, Berlin, Alicia… Cudowne to było, takie seriale się ogląda raz na dłuższy czas. Szkoda, że to już koniec.

karlie

1 czesc sezonu była słaba, 2 naprawde super, przede mną ostatni odcinek :)

ocenił(a) serial na 7
serialomaniaczka_95

Dokładnie tak jest - pierwsza połowa to najgorsze odcinki jakie powstały z tej produkcji. Druga połowa trochę zaczęła mi przypominać stare dobre czasy 1 i 2 sezonu, z całkiem przyjemnym i niespodziewanym zakończeniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones