PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686385}

Cirkus Bukowsky

7,4 31
ocen
7,4 10 1 31

Cirkus Bukowsky
powrót do forum serialu Cirkus Bukowsky

Oglądam serial i odcinki są chyba 60-minutowe. Poza tym główny aktor wygląda inaczej. Chyba też nazywa się Pavel Řezníček ale to inna osoba.

wildpark

I jeszcze pytanie, ile jest odcinków w sezonie pierwszym? Wg Filmwebu sześć, a wszędzie jest pięć i nie mogę znaleźć szóstego, pod warunkiem, że faktycznie jest ;)

pogodno_2

Nie wiem jak to dzieli filmweb, ale oglądam dziś odc 8 na TVPHD i na pewno za tydzień będzie 9. Wg treści wynika, że 7 był chyba 1 odcinkiem drugiego sezonu, ale nie jest to rozdzielone numerycznie. Poza tym fweb podaje że drugi sezon ma dwa odcinki nr 5, więc nie wiem ile ich ostatecznie będzie. Wg telemagazynu 9.08 będzie odc 10, potem się okaże. Pozdrawiam.

wildpark

Wielkie dzięki za info. W sieci, póki co, jest tylko pięć odcinków. Poczekam na resztę, bo warto. Serial ma fajny klimat i swoiste poczucie humoru ;)

pogodno_2

cześć, znalazłaś kolejne odcinki w sieci? bo czekam i czekam, szukam i szukam i nic....

saike

Mam ochotę napisać słowo na d..., utknęłam kilka miesięcy temu na chyba piątym i tyle. O pozostałych słuch (i wzrok) zaginął. Nie wiem, o co chodzi, skoro część odcinków pojawiło się w sieci. Wersja w tv ma lektora, gdzie problem, żeby wrzucić resztę?

pogodno_2

Dokładnie, to chyba leciało w TVP1. Może ktoś w końcu doda resztę...

saike

Tak, leciało latem w TV. W sieci, temat utknął na piątym odcinku. Pojęcia nie mam, dlaczego. A tak się fajnie rozkręcił ;)

wildpark

A tak wygląda Pavel Řezníček z serialu: http://www.osobnosti.cz/pavel-reznicek.php

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones