PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 924
oceny
7,6 10 1 26924
5,0 2
oceny krytyków
Castle
powrót do forum serialu Castle

W którym sezonie była najładniejsza?

dona.marie

Dla mnie jako faceta od 3 sezonu w górę. Wcześniej krótkie włosy odbierały jej seksapil.

ocenił(a) serial na 8
Czarny_Piotrus2013

No dokładnie, była jakaś aseksualna. Potem dzięki zmianie serial pokazał jaką ona jest piękną kobietą. Naprawdę.

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

To niedługo czeka Was rozczarowanie- Stana ścięła włosy. Minął ponad miesiąc od kiedy pokazała się w nowej fryzurze a ja nadal nie rozumiem, dlaczego to zrobiła :/

ocenił(a) serial na 8
Alee

Ja pierdzielę.

pitixpl

a ja myśle,ze taki sexy look to zdrowy kompromis, który bardziej pasuje do serialu

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

Jak dla mnie to nie jest sexy look. Krótkie włosy odbierają jej trochę pewności siebie. A co do serialu to nie wiem, kiedy i czy w ogóle będzie w nowej fryzurze. Na zdjęciach promocyjnych z 6x10 wygląda jakby nosiła dopinki.

Alee

Kurde ale chyba nie aż tak jak w pierwszych sezonach? Znam parę kobiet które dobrze wyglądają w krótkich, ale Stana znacznie lepiej prezentuję się w dłuższych. I (choć może to sprawa czegoś innego) jej uśmiech wygląda na bardziej naturalny i szczery. Wiadomo dochodzi kwestia makijażu ale jeśli choć w połowie wygląda tak dobrze jak w serialu jak choćby w odcinku którym Castle wydaję książkę czy potem w 3 sezonie w prostych włosach. No i jak ma jeszcze charakter Kate to wtedy jest idealna. Szkoda że mało gra, głównie epizody. Mam nadzieję że po serialu dostanie jeszcze jakąś rolę, bo wielka szkoda żeby taka uroda i talent się marnował. Wiele osób może nazywać serial głupim i mówić coś o słabym aktorstwie, ale coś w nim jest takiego że 6 sezonów i nadal mam wielką frajdę z oglądania serialu.

ocenił(a) serial na 9
Czarny_Piotrus2013

http://www.ontheredcarpet.com/Stana-Katic-wears-sexy-black-dress--jacket-at-Cast le-event-Poll/9269279

ocenił(a) serial na 8
Alee

Ona jest przepiękną kobietą, a na tych zdjęciach wygląda co najwyżej "dobrze"...

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Nie uważam, że aktorki powinny mieć sztab stylistek, doradców itd. Stana nie jest też nie wiadomo jaką gwiazdą, mimo pierwszej 100 na filmwebie ;), ale mimo wszystko bywa w tym środowisku, codziennie ma kontakt z osobami,które znają się na tym w czym wygląda dobrze a każdy zdrowo myślący człowiek powiedziałby, ze krótkie włosy odbierają jej część kobiecości i uroku i nie wygląda ładnie w takiej fryzurze.

ocenił(a) serial na 8
Alee

No właśnie :) Tylko pewnie jej samej się podoba ta fryzura, a najważniejsze to mieć poczucie własnej wartości. ;)

pitixpl

w pierwszym sezonie włosy miała krótkie i wyglądała profesjonalnie. Kiedy zapuszczała włosy były po prostu...zapuszczone, a gdy nosiła długie prezentowała się znakomicie. To co jest na tych zdjęciach to takie ni to ni sio. nie widziałam jej wcześniej w takim uczesaniu.

ocenił(a) serial na 8
Alee

Może po prostu uznaje zasadę, że włosy co jakiś czas dla ich zdrowia, należy podcinać. Wtedy stają się mocniejsze i trwalsze. Ona już przeszła przez kilka zmian koloru, balejaże i do tego jeszcze na planie na pewno traktują je różnymi specyfikami do charakteryzacji. Dlatego jest duże ryzyko zniszczenia ich/
Nie wydaje mi się, żeby ścięła ich dużo. Na fotce są podkręcone, może dlatego wygląda to dość nieciekawie. Jednak przed ścięciem nie były jakoś niesamowicie długie.
Co nie zmienia faktu, że uwielbiam ją w długich i jest jej naprawdę do twarzy. Stana ma rysy twarzy, które lepiej prezentują się z dłuższymi włosami.

ocenił(a) serial na 9
Flamula

Wiadomo, że włosy trzeba podcinać, ale to nie było podcięcie końcówek, ale zupełna zmiana fryzury. Na szczęście włosy odrastają i na rozdaniu PCA Stana wyglądała już lepiej a jej włosy, mimo, że upięte były widocznie dłuższe.
Według mnie to była zmiana włosów długich na krótkie, a nie średniej długości, więc jednak dość dużo, chociaż tak naprawdę nie wiemy jaka jest ich naturalna długość, bo mamy szansę zobaczyć Stanę w stylizacjach serialowych i na zdjęciach, kiedy pojawia się na różnych filmowych imprezach.
Dobrze, że nie zdecydowali się zmieniać fryzury Beckett w serialu, a jakoś w trakcie oglądania doczepki nie rzucają się szczególnie w oczy.

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

Odnalazłam ten wątek przez przypadek na nowo akurat kiedy chciałam się tym zająć.
Muszę stwierdzić, że mają naprawdę dobrych fryzjerów na planie, bo przez prawie cały sezon nie było widać dopinek i Beckett miała ładne fryzury- szczególnie w 6x21 i w nieszczęsnym finale oraz loki pod koniec 6x20.
Jednak jeśli chodzi o fryzurę ślubną to można było lepiej wykorzystać potencjał długich włosów (których Stana nie ma, ale Beckett jeszcze ciągle posiada). Nie mówię, że wyglądała źle, tylko że mogła wiele ładniej.
Ciekawi mnie czy w 7 sezonie zdecydują się, żeby Beckett miała naturalną fryzurę Stany. Gdyby zastosowali jakiś przeskok czasowy miałoby to sens, tym bardziej, że trochę już jej te włosy odrosły.

ocenił(a) serial na 9
Alee

sama kiedyś myślałam, żeby założyć taki wątek, bo zastanawiałam się nad zdaniem innych osób w tej kwestii. Ja jak zaczynałam oglądać sezon 1 to Stana podobała mi się w takich włosach, z każdym kolejnym sezonem i każdą kolejną fryzurą uważałam, że wygląda coraz lepiej;) chociaż uważam, że w krótszych włosach też wyglądała super, jednak w dłuższych lepiej. Najmniej podobały mi się takie całkiem krótkie włosy odstające na boki, albo pofalowane lub fryzura z początku 2 sezonu gdy miała dużą grzywkę na bok i włosy zakładała za uszy.

a to powiedzcie, Beckett miała dopinki?? a od kiedy? bo przecież 6 sezonów było nakręconych na przestrzeni ok 4 lat, więc zakładałam, że mogą to być jej włosy. Mi też jej fryzury podobały się w poszczególnych odcinkach, ale teraz pamiętam tylko ten z sezonu 6 odcinek 1, jak przyjęła oświadczyny Castla ;)

ocenił(a) serial na 9
Alee

chociaż Stana w http://thefashion-court.com/tag/stana-katic/ takich wlosach też wygląda fajnie;)

a poza tym obcięcie włosów nie jest problemem, więc niepotrzebny jest nawet przeskok czasowy. Nawet Beckett może iść do fryzjera i obciąć wlosy. Mniej naturalne byłoby jakby miała w krótkim czasie jeszcze dłuższe.

Strasznie ciekawa jestem tego 7 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Wiem, że może je po prostu obciąć, ale chodziło mi bardziej o to, że jeśli zastosowaliby przesunięcie i np. Beckett myślałaby, że Castle nie żyje ( co swoją drogą wymagałoby dziur w scenariuszu wielkości tych w serze szwajcarskim) to Beckett mogłaby będąc w żałobie robić różne dziwne rzeczy jak chwycić nożyczki i zrobić na swojej głowie mały bałagan ;)
Nie wiem jak było wcześniej, ale prawie cały 6. sezon nosiła dopinki- Stana ścięła włosy krótko jakoś we wrześniu a Beckett cały sezon zachowała długie.

ocenił(a) serial na 9
Alee

aha, aha. ale te dopinki od którego sezonu nosiła??

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

od 6 rozumiem?? bo wcześniej miała, że tak powiem "swoje" włosy"?

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Wcześniej raczej tak.

ocenił(a) serial na 9
Alee

aha, aha;) dzięki za info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones