PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008358}

Bestia

Bête Noire
6,6 179
ocen
6,6 10 1 179
Bestia
powrót do forum serialu Bestia

nie tylko na Filmweb budzi zażenowanie. Brak zdjęć i danych głównych bohaterów (doktor psychiatrii, sierżant, ...). Świetny serial a takie byle jakie potraktowanie.

ocenił(a) serial na 5
CzPW

Chyba nie do końca rozumiesz jak jest budowana baza FW i jak to wszystko działa. Nikt Ci nie broni dodać dowolnych materiałów, w tym zdjęć do tego filmu. Dodawaniem zajmują się użytkownicy, a materiały są sprawdzane przez weryfikatorów i akceptowane, o ile oczywiście ich jakość nie budzi zastrzeżeń. Spróbuj dołączyć do tych, którzy budują tę bazę - to lepsze i pożyteczniejsze od kwękania.

ocenił(a) serial na 9
AbuKamil

Akurat tak się składa, że rozumiem prawie wszystko, o czym wiem. Brak wiedzy to zupełnie coś innego niż rozumienie. Nie wiedziałem, jak działa FILMWEB. Teraz już trochę wiem. Nie zmienia to jednak mojej opinii o opisie serialu. Po co ktoś w ogóle dokonywał tego wpisu skoro zrobił to byle jak. Czy chciał wygrać w jakieś rywalizacji i "odhaczyć" kolejny serial szybciej od innych?

ocenił(a) serial na 5
CzPW

O.K. Jeśli z rozumieniem nie będzie problemu, to postaram się wyjaśnić Ci, to o czym możesz nie wiedzieć. Ustalono pewne zasady obowiązujące przy dodawaniu materiałów. Dla przykładu, zarys fabuły nie może składać się więcej niż z dwóch zdań. Z kolei opis fabuły to minimum trzy zdania. Jeśli opis (nie dotyczy to zarysu) jest autorstwa użytkownika, należy, pisząc o postaciach, dodawać w nawiasach (hiperłącza) nazwiska aktorów występujących w konkretnych rolach. Tak więc: "Nastoletni Jérémy (Zakary Auclair) przychodzi do szkoły z bronią...itd. Oprócz tekstów użytkownika dodawane są także teksty tzw. oficjalne. Chodzi o opisy festiwalowe, dystrybutorów, producentów TV itp. W takich tekstach, o ile dany dystrybutor nie wymienił nazwisk aktorów, weryfikator akceptuje w takiej postaci, czyli bez tych nazwisk z hiperłączami. Weryfikatorzy oceniają teksty pisane przez użytkowników, zwracając uwagę na styl, interpunkcję, ortografię, nie mają jednak prawa ingerować w teksty oficjalne. Mogą jedynie poprawić literówki i ewentualne błędu ortograficzne (sam kiedyś trafiłem na taki)
Opis, który znajduje się na stronie filmu jest tekstem oficjalnym, firmowany przez Canal+ i weryfikator ma obowiązek zaakceptować go w oryginalnej postaci.
Zauważ, że nie ma w nim nazwisk aktorów, o których wspomniałem. Gdybyś zechciał dodać inny opis fabuły (przy każdym filmie może ich być kilka)powinieneś pamiętać o owych hiperłączach. Serdecznie namawiam do dołączenia to tych, którzy budują bazę.
Napisałem tu kilka słów na temat tekstów, najlepiej jednak będzie, jeśli zapoznasz się z instrukcją dla dodających. Jest w niej wiele istotnych informacji.
Pozdrawiam, życząc Ci miłego dnia :)
https://www.filmweb.pl/instructions#filmsAndSerials__texts--descriptions

ocenił(a) serial na 9
AbuKamil

Serdeczne dzięki, może kiedyś mnie najdzie ochota na opracowywanie filmów na FW i wtedy skorzystam z rad. Miłego dnia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones