PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391370}

Bakugan: Młodzi wojownicy

Bakugan Battle Brawlers
2007 - 2008
6,1 1,2 tys. ocen
6,1 10 1 1230
Bakugan: Młodzi wojownicy
powrót do forum serialu Bakugan: Młodzi wojownicy
ocenił(a) serial na 2
BarEET

Tak jest. Czemu ci Japońcy nie mogą wymyślić wreszcie czegoś nowego? Ciągle walki na karty, kulki itp. I zawsze generują się potwory, które walczą między sobą. A o tej grafice, która w każdej kreskówce z Japonii musi być taka sama, to nawet nie wspomnę. Mnie to już na przykład zaczyna się nie tyle nudzić, co nawet razić. Kolejna nudna, niskobudżetowa produkcja z dalekiego wschodu.
Swoją drogą mogliby u nas zrobić jak we Francji: zakazać puszczać tego typu kreskówki dzieciom, bo to tylko uczy ich agresji.

Konrad1320

Potwierdzam. W gruncie rzeczy takie seriale jak Bakugan, Duel Masters i co tam jeszcze można by było zmienić w jeden serial bez zbytnich zmian w fabule każdego z nich. Po prostu taśmowo wypuszczane to samo.
Gdyby tak ktoś zamiast stosu badziewia zrobił coś jdnego a porządnego....
Marzenia...

ocenił(a) serial na 1
malutka_kinomanka

tak...jak na to wszystko patrzeć to wszędzie te same zasady, a nawet imiona postaci!O_O dragonoid był w duel masters, hydranoid w yu-gi-oh!(jedyne było z tego wszystkiego dobre), a że bakugany są od sega to shadow( z 2 serii) był w grach z sonic'em (niebieskim jeżem XD)

ocenił(a) serial na 1
BarEET

w każdym anime wydają zdziwione okrzyki trzeba do tego przywyknąć

Fenixja

Nie w każdym anime. Przynajmniej ja tak uważam, nie słyszałam okrzyków zdziwienia w anime "W krainie Bogów".