All of Us Are Dead
powrót do forum 1 sezonu

Taki sobie

ocenił(a) serial na 6

Jestem świeżo po obejrzeniu i czytając te różne pozytywne opinie na temat tego serialu myślałem, że dostanę coś ciekawego z fajną fabułą i ciekawymi postaciami, niestety próżno tutaj szukać czegokolwiek, ale może po kolei


Historia, która powinna być ciekawa i wciągająca, jest tylko na samym początku 1-3 odcinki, może 4. Później dostajemy przeciągane i zbędne dialogi lub pomysły, które finalnie mają zastosowanie na początku. Później jakby twórca zapomniał, że coś dodał, a później pluł widzowi w pysk perfidnie. Przykład? Toaleta. Każdemu się chciało sikać (jednemu nawet 2jka się przypomniała), zbudowali "toaletę", żeby później wejść na dach i zapomnieć, że jednak takie coś jest i trzeba to robić. Bez wody i jedzenia też żyli sobie trochę, nie licząc tego deszczu i przeterminowanym batonem, a tak? Biegali i bili się, jakby cały czas coś jedli i byli wiecznie wyspani i naładowani na kolejny dzień zabijania zombiaków ;). Takich rzeczy można trochę policzyć, podczas oglądania tego cuda. Nawet nie będę przypominał, że bohaterowie są albo ślepi lub lubią jak ich "kolegę/koleżankę" ktoś bije/gryzie, żeby po jakimś czasie podeszli i pomogli, co i tak się kończy zazwyczaj źle albo stali jak wryci i czekali, aż coś się stanie.

Oczywiście takich rzeczy jest trochę, trzeba sobie usiąść i oglądać, nawet nie jest to jakoś zbytnio ukrywane, że ogólnie historia była pisana na szybkości i trzeba było dodać cokolwiek, bo pewnie termin wydania serialu się zbliżał.

Finalnie. Serial średni, z ambicjami na bardzo dobry. Historia, totalna klapa, nudna bez pomysłu, finał totalnie bezsensowny, który niestety może mieć swoją kontynuację w 2gim sezonie (na co finalnie nie liczę, bo nie wiem co tam musiałoby się pojawić, żeby ten serial miał dalszy sens). Tak naprawdę wielkie rozczarowanie i wielka szkoda, że z początku, gdzie oceniałem ten serial na dobre 8/10, po obejrzeniu go całego 5/10, to i tak wysoka nota jak za tak dziwny serial :).

ocenił(a) serial na 6
DarkAngel1122

dokładnie, na spokojnie serial miałby 7+ ocen na 10 gdyby nie te wątki które nic kompletnie nie wniosły i przedłuzyły ten serial o te 2/3 odcinki. A głupota w tym miescie to chyba norma
Zakonczenie oczywiscie pod kolejne sezony zrobione, które będą jeszcze gorsze od pierwszego