Zofia Wichłacz

7,1
13 722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zofia Wichłacz

Świetnie zagrana rola w "Mieście 44". Złoty Lew w pełni zasłużony.
Czy tylko mnie Zofia przypominała w tym filmie Katnis (Jennifer Lawrence) z "Igrzysk śmierci"?

Marti263

mi też się tak skojarzyła ! najbardziej jak była taka umorusana.

Marti263

Mi także skojarzyła się odrazu z Jennifer :D

Marti263

należalo sie jej:)

Marti263

Mi też się z nią od razu skojarzyła, ale bardziej z filmu "Do szpiku kości" ;)

Marti263

Jejku, a myślałam, że tylko mi się z nią skojarzyła :)

snow11

Też myślałam, że to tylko ja widziałam to podobieństwo ;)

Marti263

zdecydowanie najlepiej zagrana rola w Miasto 44:)

elektrokofewarka

Można powiedzieć, że JEDYNA zagrana rola w ogóle.

Marti263

A mi ona przypomina Megan Follows czyli Anię z Zielonego Wzgórza ;)

Miskova

Ja też pomyślałem o bohaterce z Ani z Zielonego Wzgórza.

szaitis_2

Też miałam skojarzenia z Zielonego Wzgórza. Nie wiedziałam,że aktorka jest taka młoda, jak na debiut to świetnie sobie poradziła.

agaz_82

Rewelacyjna.Choć może to właśnie ta rola , opowieść o tamtym czasie sprawiła że ubiegłoroczna maturzystka powaliła mnie na kolana. Szacun.

Marti263

Dla mnie bardziej jak Emilia Clarke z "Gry o tron". No, ale każdemu inaczej się skojarzy. W każdym razie, słodka i dobra aktorka. :)

Marti263

Tylko Tobie

Marti263

Haha, właśnie miałam to pisać

Marti263

Na miniaturce zwiastuna nr 1 bardzo przypomina Haley Bennett która grała Megan w Dziewczynie z pociągu.

Marti263

Właśnie obejrzałem Amok i miałem dokładnie to samo skojarzenie, Polska Jennifer Lawrence ;)

mario_ka

Jedna i druga należą do moich ulubionych aktorek, a dopiero w "Amoku" oglądając trailer zauważyłem podobieństwo. Może dlatego, że Wichłacz ma teraz krótsze włosy.

lakmen44

te same małe oczka, ale o Wichłacz można powiedzieć, że jest 'niebrzydka' podczas gdy Lawrence to typowa przaśna blondynka :)

Yolo_1654

Zosia Wichłacz mi się podoba, Jennifer Lawrence zresztą też, ale na tyle interesująco gra, że odciąga uwagę od oceny jej urody. Jennifer Lawrence mi się kojarzy z taką jankeską albo kowbojką na Dzikim Zachodzie.

Marti263

ONA NIE JEST ZADNA JENNIFER CZY INNA HALEY ........ONA TO ZOFIA
I JEST NAJLEPSZA

Marti263

Nie porównuj naszej pięknej i zdolnej Zofii do tego obleśnego szlaufa. Zofia jest piękna i zdolna, Lawrence wspięła się na szczyt dając dupy, ani to ładne, ani specjalnie utalentowane.

Marti263

Mi ogólnie przypomina Juno Temple.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones