Steven Ogg

7,7
1 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Ogg

On przecież idealnie nadaje się na nowego jokera... ma gębę do tego stworzoną :D
i do grania przeróżnych psychopatów. GTA V świetnie go wypatrzyło, do roli Trevora.

camelflo

Miałem te same spostrzeżenia po zobaczeniu filmików z jego udziałem. Mam nadzieje ze bedzie z niego jeszcze znany aktor. Chłop ma potencjał. Byłby swietnym Jokerem.

camelflo

wow myślałem, że tylko ja tak myślę : o ale też uważam po obejrzeniu kilku urywków z nim, że byłby idealnym jokerem: postura, twarz, mimika, gesty, głos, wszystko

chowder

Noo, potrafi odegrać konkretnego świra :)

camelflo

Zaczyna mnie irytować temat "byłby nowym jokerem". Co to ma w ogóle znaczyć? Już były dwa filmy z jokerem (już dwóch aktorów) i nadal mają powstawać durne filmy o batmanie tylko po to, by jakiś kolejny aktor udawał świra jokera? To nie ma już innych, pełnych potencjału postaci? Dzieciom się spodobał joker z "mrocznego" i teraz szukają następcy. Bawcie się dobrze.

Vincent02

A teraz DC robi wspólne uniwersum kinowe tak jak Marvel więc to logiczne, że będzie nowy Joker. I ludzie uwielbiają go bo:

1. Jest najlepszym złym z uniwersum Batmana
2. Jest najlepszym złym od DC
3. Jest najlepszym złym ogółem z komiksów
4. Joker Ledgera dostał Oscara
5. Joker Ledgera jest na pierwszym miejscu na liście Top 100 złoczyńców Total Filmu

Trzeba ci więcej powodów?

chowder

Podsumowany ;)

chowder

Przedmówca dobrze gadał, widownia żadnych innych filmowych psycholi nie widzi poza Jokerem. Jak odwalisz manianę przed kamerą, to gawiedź pośpieszy, by zaszufladkować cię jako przyszłego Jokera i nie da spokoju, rzuć okiem na YT na dowolną scenę z Willemem Dafoe,a konkretniej na sekcję komentarzy. I tak do usranej śmierci.

Faraon_filmaniak

A taki np. Drakula,który w niczym nie ustępuje Jokerowi pod wpływem popularności i roli w popkulturze też pojawił się na ekranach dzięki wielu różnym aktorom którzy też potrafili go świetnie grać,a jednak maniacy nie zaśmiecają forów o aktorach wykładami w stylu "jaKI z niEGO BYłbY wsPAniaŁy dRAKula" i nie szufladkują nikogo.

camelflo

raczej rockstar go wypatrzył miałeś na myśli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones