Sarah Wayne Callies

Sarah Anne Callies

6,5
11 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Wayne Callies

Kiepska aktorka, i do tego nawet nie ładna, ba, nawet nie atrakcyjna.
Mimo to obsadzono ją w istotnych rolach w dwóch serialach, które okazały się hitami.
Jak to możliwe pytam się?? Wie ktoś?

Mordechaj_Sauerland

W Prison Break dość dobrze zagrała swoją role. Innych seriali z jej udziałem nie ogladałem, więc sie nie wypowiadam.

Mordechaj_Sauerland

W Prison Break była śliczna, szczególnie w drugim sezonie, jak miała krótkie włosy, ale to tylko moje zdanie. Teraz zdecydowanie zbrzydła i się postarzała :(

Salvamee

Dzięki za spoiler -.- Dopiero skończyłem pierwszy sezon, a ty piszesz, że ona w drugim będzie.

Levon_V

o boze nie przesadzaj,,,, nie napisalam tego na forum Prison Break tylko aktorki! W dodatku na temat jej wygladu a nie fabuly serialu.

Mordechaj_Sauerland

Sarah nieladna, a nawet nieatrakcyjna? jezuu, kto to pisze...

Zmietolony_beret

Ja, gdyż tak uważam.

Zmietolony_beret

Cóż,jak na 36lat,to troszkę się zapuściła od czasu Prisona.W The Walking Dead wyglądała,jak by była już po 40-ce,ale może to tak miało być?Za to w Skazanym wyglądała fajnie i nie mam żadnych zastrzeżeń.Nie jestem jakimś krytykiem,więc nie wypowiem się odnośnie "gry aktorskiej" Po prostu robi,za co jej płacą i tyle.Nie zwracam na takie rzeczy jakoś specjalnie uwagi,ale potrafię dostrzec,kiedy ktoś się stara.

mario_1981

Nie widzialem jej w Walking Dead ale w Prison Break nawet bez makijazu i zwyklej koszuli wygladala swietnie, choc niczym sie nie wyrozniala ;)

Mordechaj_Sauerland

Piękny się ku*wa odezwał... :D a np. nasza BrzydUla jaka jest, piękna? :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mordechaj_Sauerland

Ma swoje momenty. Chociaż Twój opis - no cóż - coś jest na rzeczy. Może to były kryteria dla Wentworth Millera, zadeklarowanego gaya.

Chociaż kurde... te jej momenty są naprawdę dobre :)

Sined

nie należy do jakiś przepięknych aktorek, ale cholera ma w sobie to coś :D
co sprawia, że cholernie mi się podoba.

Mordechaj_Sauerland

zgadzam sie i przy okazji mam taki sam problem z Jennifer Morrison - Dawno dawno temu i House..

użytkownik usunięty
Mordechaj_Sauerland

Mógłbyś rozwinąć myśl. Dlaczego kiepska? Podaj przykłady bo to co widziałem w The Walking Dead to kawał świetnej aktorskiej roboty. Chętnie posłucham argumentów, jeżeli jesteś w stanie powiedzieć coś ponad "kiepska aktorka". Ja jestem w stanie porozmawiać na ten temat, bo rozmiar agresji wobec Wayne Callies (zarówno agresji pod adresem jej wyglądu, osobowości jak i pracy) kompletnie mnie zadziwia. Uważam, że jest całkiem atrakcyjną kobietą i nie mam wątpliwości znajac jej pracę w "TWD", że jest utalentowana. Obawiam się, że nikt spośród tzw. "hejterów" nie jest zdolny do rzetelnej oceny aktorstwa, ale może się mylę dlatego pytam się Ciebie, czemu twierdzisz że jest "kiepska".

Mordechaj_Sauerland

W Prison Break jeszcze się trzymała i dobrze grała, natomiast w The Walking Dead już nie.

użytkownik usunięty
Mordechaj_Sauerland

Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Jeszcze w PB jako tako dało się ją znieść, dlatego oceniłam ją bardzo wysoko, aż na 3, natomiast w TWD bardziej nadawałaby się do odegrania zombie, a nie matki i kochanki, dlatego 1... No ale cóż, jednym aktorom się powodzi innym nie, takie życie :-/

Mordechaj_Sauerland

fakt masakra z niej....

maciej_janicki

A jednak jest fenomenem, bo jak widzisz jest kilku, którzy jadą po mnie za mój komentarz.
Najwyraźniej każda potwora ma nie tylko swojego (jednego) amatora, ale (najwyraźniej ta jedna) nawet kilku.
Cieszę się, że jest też przynajmniej kilku forumowiczów, którzy zgadzają się ze mną.
PS. Wszystkich, którzy się ze mną nie zgadzają, nie zamierzam przepraszać za brak talentu aktorskiego tej osoby (bo aktorką jej nie nazwę). Za to, że mi się nie podoba jako kobieta, też przepraszał nie będę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Qlakatmandu

O, w końcu merytoryczna odpowiedź na moje pytanie. I myślę, że trafiłeś w sedno.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mordechaj_Sauerland

Gusta są różne. Mi się strasznie podoba i nie potrafię zrozumieć, jak jakikolwiek facet mógłby uznać ją, za 'nieładną' lub 'nieatrakcyjną' - zwłaszcza w PB. (btw. 'nie' z przysłówkami i przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie!)

użytkownik usunięty
Mordechaj_Sauerland

a mi sie podoba jej wyglad, a gra imo przyzwoita, na pewno lepsza niz wszystkie w polskich produkcjach

inna uroda, która sprawia, że ma w sobie 'coś' :D

Mordechaj_Sauerland

ładna imo i nie gra źle

Mordechaj_Sauerland

odpowiedź znajdziesz na początku s01e02 TWD, oto jej cały "sekret"

Mordechaj_Sauerland

Tak wiem. Musisz dziecko wrocić jak najprędzej do szkoły ; "nie" z przymiotnikam piszemy razem. nieatrakcyjna, nieładna. Jak już chcesz coś pisać publicznie i na forach nieco poważniejszych niż komentarze a YT, to wysil sie odrobinę i staraj się nie robić tak elementarnych błędów. Wstawki typu "ba" nie spowodują, że twój post stanie się dojrzalszy.

Mordechaj_Sauerland

Fakt, aktorka bardzo kiepska. A jeśli idzie o jej atrakcyjność - laska jest płaska z dwóch stron. I nawet jeśli są amatorzy kobiet bez biustu, to brak jakiejkolwiek krągłości z tyłu chyba nie podoba się żadnemu facetowi...

Mordechaj_Sauerland

Obstawiam, że zagroziła, że walnie im z bańki swoim wypukłym czołem, jak jej nie zatrudnią.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones