Sara Canning

7,0
2 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sara Canning

Świetnie się wcieliła w postać Jenny szczególnie w ostatnich odcinkach 2 sezonu po prostu ją uwielbiam
No ale nie mogę uwierzyć że ma zaledwie 22 lat
Szkoda że ją uśmiercili w the vampire diaries
wie ktoś może czy jest szansa że Jenna powróci?

Asia_Kozina

Rowniez bylam w szoku bo myslalam ze jest ok. 30. Troche przykro bo grala calkiem sympatyczna postac, co prawda nic szczegolnego do serialu nie wnosila.

Asia_Kozina

Bardzo ciekawa postać, łatwo można było ją polubić. Szkoda, że stało się jak się stało. Bardzo emocjonujący i smutny odcinek.

Asia_Kozina

To straszne że odeszła... bardzo ją lubiłam...

Asia_Kozina

Sara podobno zrezygnowała z serialu, dlatego ją uśmiercili, ale nie jest to potwierdzona informacja ;( szkoda, że odchodzą jedne z ciekawszych postaci ;/

użytkownik usunięty
Asia_Kozina

chciałabym żeby wróciła :( TVD bez Jenny nie będzie takie same... ciekawe co z Rickiem? miał być z nią

Ciekawe kto zaadoptuje Elenę i Jeremiego ;D

użytkownik usunięty
gabry886

pewnie Alarick, jest jakby ojczymem Eleny

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ja bym bardzo chciała żeby Jenna wróciła. Choćby w jednym odcinku jako duch czy coś

KalaaaMajeczka16

Była moją ulubioną bohaterką,jako Jenna była taka kochana,i dobra i niewinna
Lepiej już jakby zginęła Caroline...też ją uwielbiam
Ale Jenna była mniej winna niż Caroline.

Damx123

Proszę cię Caroline? W 2 sezonie to moja jedna z niewielu ulubionych postaci. Niech Stefana zabiją, bo jak się pojawia na ekranie ze swoją cierpiącą miną to mam odruch wymiotny ;P A tak na serio to mogliby się pozbyć Matta, jego wątki są mdłe i nudne, gdy zakończył swój związek z Caroline aż odetchnęłam z ulgą. Bonnie się troszkę ostatnio popsuła, bo w pierwszym sezonie była ciekawszą postacią, ale za to Tyler mi się bardzo podobał, jego wątki były interesujące ;D
Wracając do Jenny to słyszałam, że aktorka ma się już nie pojawić w serialu, ale skoro Jeremy widzi zmarłych to może pojawi się choćby w jednej scenie ;P
Pod koniec tego sezonu uśmiercili fajnych ludzi, mimo że wujek John był dupkiem to naprawdę go polubiłam, tak samo miałam z Rose, szkoda mi było babki, ale teraz mamy Andy ;P Dziewczyny Damona są świetne ;P

użytkownik usunięty
gabry886

Andie a nie Andy :p

aaa tam :P jestem przyzwyczajona, że to imię bardziej męskie i się pisze Andy, więc... niech będzie i Andie XD

gabry886

Mi najbardziej szkoda Pearl i jej córki. Żałuję też, że zrezygnowali z Masona oraz Jenny. Nawet jeśli powrócą jako duchy lub będzie retrospekcja to i tak nie to samo co żywi. Postać Lexi także była ciekawa.

ghost_cinema

mnie osobiście Lexi trochę dokuczała, nie wiem dlaczego, ale za bardzo jej nie lubię, ale powraca we wspomnieniach Stefana raz na jakiś czas :P

gabry886

Każdy ma własne odczucia. Nie będę kwestionował twojego, choć dla mnie jej postać jest świeża i intrygująca. ;)

Asia_Kozina

Ja mam cichą nadzieję ,że ją przywrócą tyle ,że już w roli wampira...;p - fajnie by było...!

Asia_Kozina

Wraca w retrospekcjach już niebawem!!!!

użytkownik usunięty
Asia_Kozina

na ndobrev.pl napisali ,że Jenna powróci w 3x22 . To będzie odcinek o Elenie i jej rodzicach jak jeszcze nie miała wampirów w swoim życiu i bedzie scena z Jenną i wypadek samochodowy na wickery bridge .

Asia_Kozina

Racja, szkoda, ze Jenna juz nie zagra w serialu. Byla jedna z moich ulubionych postaci. W scenie, w ktorej umierala do ostatniej chwili mialam nadzieje, ze jakos ja uratuja.. Niestety. Szkoda mi tez Pearl. Tez bardzo ja polubilam. Ciekawe jak to teraz bedzie, gdy Elena jest wampirem. Nie moge sie doczekac 4 sezonu:)

ulka96

czy w IV sezonie są jakieś retrospekcje z nią?

SnapeForever

Niestety nie..

ulka96

szkoda, oglądałam I i II sezon tego serialu dla Jenny, Elijah, Demon miał fajne sceny, podobno ma być V sezon

SnapeForever

Tak, ma być piąty sezon. No szkoda, że Jenny już nie ma, też mi jej brakuje w serialu. Z tego co pamiętam to Elijah też się nie pojawił w czwartym sezonie, a Damon nadal ma fajne sceny. Jest ich może mniej niż wcześniej, ale zawsze coś. No i w ostatnich kilku odcinkach duuużo się dzieję, więc jeśli już nie oglądasz to polecam wrócić do serialu:)

ulka96

To ja tak dodam nie na temat Jenny, Elijah ma się pojawić w najbliższych odcinkach (jeżeli nie w następnym), a najbardziej to mi brakuje Alarica :(

gabry886

obejrzę te odc z Elijah, dzięki za info. Czy w IV sezonie (wcale nie widziałam) pojawia się jakaś nowa fajna postać?

SnapeForever

Hmm, ojciec Bonnie, łowcy wampirów, profesor Shane, który narobił trochę zamieszania, April (stara znajoma Eleny, pojawia się w kilku odcinkach), tyle mi teraz przychodzi do głowy :)

SnapeForever

I w ostatnim odcinku niespodzianką był powrót Katherine :)

ulka96

Mogła chociaż zagrać w przed ostatnim odc IV serii gdy wszystkie nadprzyrodzone osoby wracają

Asia_Kozina

Nie dość - że wstyd się przyznać oglądam ten serial, to jeszcze gdzie spojrzę tam spojler
No przecież strzelić se w łeb, skacząc z mostu.

Asia_Kozina

ja też czekam na wieści czy była w sezonie IV i V?

naszaniec

Pojawiła się w 11 odcinku 5 sezonu :)

gabry886

ok a dalej coś jeszcze :?

SnapeForever

Przykro mi, ale zakończyłam oglądanie serialu na odcinku 5 szóstego sezonu, to wszystko zrobiło się już trochę męczące, chociaż kilka znajomych osób ogląda serial na bieżąco, więc chcąc nie chcąc coś mi wpadnie w ucho lub obejrzę jakiś klip z chorej ciekawości, pojawiło się kilku nowych bohaterów, jedna osoba ze starej obsady powróciła, pod koniec sezonu kilka osób się wykruszyło, ale żadnych wieści o Jennie czy o kim tam była mowa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones