One Direction

8,0
15 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby One Direction

Naprawdę nie macie co robić,tylko hejtować?Odnoszę wrażenie że ludzie dzielą się na szalone psychofanki i zaciekłych antyfanów.
Ja nie jestem żadną psychofanką,po prostu ten zespół lubię i podoba mi się ich muzyka,chociaż nie twierdzę,że są ideałami.Jak nie lubicie takiej muzyki,to nie słuchajcie,nikt was nie zmusza!Natomiast ''argumenty'',że są gejami sobie darujcie.Troje z nich ma dziewczyny,a z tego co mi wiadomo pozostała dwójka dziewczyny miała.Więc na jakiej podstawie tak piszecie?Bo widzieliście parę zdjęć z photoshopu?Bo czasem się trochę powygłupiają albo założą coś różowego?Czy może dlatego że śpiewają?Tak naprawdę,hejterzy nie mają żadnego racjonalnego argumentu i to ich najbardziej wkurza.

ktotojest

http://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c

KUNOvonLICHTENSTEIN

nie skomentuję tego

KUNOvonLICHTENSTEIN

Myślałem,że podasz konkretny argument, tak to i o Tobie mogę powiedziec jak ten koleś na YouTube . Zgadzam się z ktotojest , bo Zayn Malik w sierpniu się zaręczył z wokalistka z Litte Mix, a reszta chłopaków ma dziewczyny. Np. Harry Styles spotykał się z Teylor Swiftt.

ktotojest

W czym ci przeszkadza czyjeś hejtowanie?

ktotojest

PS Posłuchaj prawdziwej muzyki. XDDD

Surine

Wkurza mnie to.Nie podoba ci się?Nie słuchaj.I nie oceniaj tych ludzi przez pryzmat plotek czy pozorów.
A co wg ciebie oznacza prawdziwa muzyka?Ile ludzi,tyle gustów i każdemu się podoba co innego.

ktotojest

Będę oceniać, bo mam na to ochotę. xD
Bliżej muzyki bardziej niż 1D jest praktycznie każdy zespół z dawnych lat. 1D to nawet nie artyści, nie piszą sami tekstów, tylko wyjękują je do kiepskiej, nieurozmaiconej muzyki, mają jednakowe głosy, zachowują się w zaplanowane sposób, cały ich image - to wszystko jest produktem, działaniem obliczonym na określony cel. Założę się, że oni sami nawet nie biorą poważnie tego, co robią - po prostu grają, bo wiedzą, że na tępych małolatach najłatwiej zarobić kasę. To praktycznie niewyczerpalny target. To oczywiste, że w dzisiejszych czasach lepiej i szybciej sprzedasz muzyczny fast-food, niż coś ambitnego. xD

Surine

To że nie piszą tekstów jak dla mnie nie ma znaczenia.Podoba mi się ich śpiewanie i nie jest prawdą,że mają jednakowe głosy.Może i w pewien sposób ich image jest zaplanowany,ale na pewno nie w całości,a oni po prostu są młodymi ludźmi,którzy lubią dobrze się bawić,muzyka to ich żywioł,a także sposób na zarabianie pieniędzy(to akurat nic dziwnego.)

ktotojest

I ludzie mają prawo nazywać tę muzykę "gównem". Pogódź się z tym. xD

ktotojest

Tjaa sama się ogarnij dziecinko.
Mam nadzieję , że kiedyś zrozumiesz co oznaczają słowa "forum publiczne" , "hejtowanie" , "wolność słowa" czy "prawdziwa muzyka".

GarvinSitho

Słuchaj dziecinko,ja ci nie zabraniam wolności słowa,tylko wyrażam swoje zdanie.

ktotojest

Tylko nie rozumiesz , że ktoś może mieć odmienne zdania na jakiś temat.
Forum publiczne służy m.in. do wyrażania opinii ( nawet tych negatywnych ) , więc nie rozumiem co cię tak zbulwersowało.
Wyrażając swoje zdanie równocześnie narzucasz innym swój tok myślenia nie rozumiejąc , że istnieje też inny.

GarvinSitho

Nikomu niczego nie narzucam.Po prostu piszę,to co myślę,chociaż dobrze wiem że antyfanów to nie przekona.
Moim zdaniem ludzie powinni się bardziej skupiać na tym co lubią.

ktotojest

To , że dzielisz ludzi oceniających ten zespół na dwie przeciwstawne sobie grupy już o czymś świadczy.
Z tego co rozumiem ty należysz do "szalonych psychofanek" , bo lubisz ten zespół a ja do "zaciekłych antyfanów" , bo go nie lubię.

Mi ten śmieszny zespolik najzwyczajniej w świecie wisi , wystawiłem jedynkę za gównianą muzykę i nie czuję się żadnym hejterem.
Jak ktoś robi gówno , to musi się liczyć z tym , że ktoś inny mu to wypomni.

I jak pisałem wcześniej - forum publiczne służy do wyrażania swoich myśli , tak pozytywnych jak i negatywnych.

GarvinSitho

Nie napisałam,że tak jest tylko że odnoszę takie wrażenie.Raczej niewiele jest osób,które bez emocji podchodzą do tego zespołu,a które na tym forum się wypowiadają.I to jest zupełnie normalne,tak jak to że istnieją fani i antyfani oraz to że jedni z drugimi się nie zgadzają.

ktotojest

A skąd wiesz ile osób ocenia sugerując się 'emocjami' a ile kunsztem muzycznym?
Jesteś jasnowidzką , prowadzisz statystykę czy po prostu nie podoba Ci się , że ktoś ocenia na 1 zespół , który nic do muzyki nie wniósł i zapewne nie wniesie.
Tak czy tak ja oceniam tylko kunszt muzyczny a nie życie prywatne poszczególnych członków zespołu i choć nie jestem żadnym wielkim znawcą to moim zdaniem jedynka przeze mnie wystawiona jest jak najbardziej stosowna.

GarvinSitho

Nie chodzi mi o same oceny i o gust,ale o duże emocje w wypowiedziach.Często hejterzy obrażający zespół albo osoby,które go słuchają spotykają się z oburzeniem fanek i odwrotnie.Ja podchodzę do tego raczej spokojnie i staram się nikogo nie obrazić.

ktotojest

hej, zgadzam się :) ludzie ich "hejtują" tylko za to, że śpiewają pop, mają rzesze fanek i ubierają się w taki a nie inny sposób. nikt tu przecież nie mówi (poza tymi całkiem świrniętymi psychofankami) że inna muzyka jest zła i trzeba słuchać tylko 1D. sama słucham najczęściej muzyki lat 80, rocka albo popu w stylu MJa, ale lubię czasami sobie odskoczyć od tego i posłuchać choćby One Direction. nie lubisz, nie słuchaj, nie hejtuj, nie udowadniaj fanom że się mylą, bo i tak nic nie zdziałasz, nie mam racji?

Cartner

Dziękuję :) Ja słucham co mi wpadnie w ucho,czasem pop,czasem rock,nie tylko One Direction.
Natomiast nie lubię np.Biebera,ale go nie hejtuję ani nie obrażam jego fanów.Co by mi przyszło z hejtowania?On sam tego nie przeczyta,jedynie co to mogę wkurzyć jego fanów.Jak ktoś ma to na celu obrażając 1D to pozdro-inteligentne i sensowne zajęcie.

ktotojest

Ja osobiście też nie przepadam za J.Bieberem ale go szanuję, ma naprawdę fajny głos, ma kilka fajnych piosenek, z jakiegoś powodu zrobił karierę, więc coś musi być na rzeczy. Tak że szacun dla każdego artysty, bez hejtów :)

Cartner

I to jest właśnie mądra postawa :) Niestety hejterów się nie nawróci.

ktotojest

Niestety zawsze się znajdą. Można kogoś nie lubić, ale to wtedy się mówi "nie lubię jego muzyki" albo "nie przepadam za filmami z jego udziałem" a nie "idiota" czy "gej". ;/

Cartner

Dokładnie,jak można np.mówić o 1D ''geje'',skoro troje z nich ma dziewczyny,a reszta też jest hetero?
Że niby po wyglądzie?Jak dla mnie to wyglądają zupełnie normalnie.

ktotojest

Żeby to tylko w ich przypadku. Ubierają się młodzieżowo, modnie, niektórym taki styl nie pasuje wiec to komentują. Ale kiedy widzę, że ludzie wyzywają od geja choćby Willa Smitha, to ja po prostu umieram =.= Ach, hejterzy zawsze znajdą powód by się czepić.

Cartner

Jak dla mnie to jest żałosne wyzywać ludzi z powodu wyglądu.Albo dlatego że inni tak robią.

ktotojest

Mądrze prawisz:)
Ja tam kocham 1D za ich postawę (wykreowaną/prawdziwą -kto to potrafi ocenić w przypadku jakiegokolwiek artysty?), za ich muzykę (radosną, bezproblemową, rytmiczną), za ich poczucie humoru (na co mi kabarety:)), za ich dystans do siebie samych i hejtów które ludzie w swej małości rzucają w ich stronę.
"Skłonność do krytyki to dowód na bezsilność tych, którzy nie mają światu nic do zaoferowania"
Dlatego...be happy bc I am:D

mayaray

Dziękuję :) Rzeczywiście lepiej zająć się tym co się lubi i co cię interesuje,a nie tracić czas na hejty podsycając w sobie nienawiść.

ktotojest

No, niestety nie da rady ich lubić. Są tak, z braku innych określeń, babskim zespołem, że przy nich kobiety są męskie!
Takie "ONE WAY OR ANOTHER" w wykonaniu Debbie Harry i zespołu Blondie, w porównaniu z OD, cóż... tych wykonań nie dzieli przepaść, ale Rów Mariański:-)
Porównanie:
https://www.youtube.com/watch?v=KXewIR7Y7cc
https://www.youtube.com/watch?v=0HNqJur7RXY
https://www.youtube.com/watch?v=4nQ9PlLW4Gc
Debbie Harry miała w sobie charyzmę, którą mogłaby obdzielić całą płeć! Zwykła mawiać: "Jedyną osobą, w którą naprawdę wierzę, jestem ja sama".
"Gdyby na świecie nie było seksu, to bym go wymyśliła"!
Zaiste cudowna dziewczyna! Dojrzała emocjonalnie.

AutorAutor

Kurczę, temat powstał tak dawno że już nawet nie pamiętałam, że coś takiego pisałam :D
Co by nie mówić, zespół świetnie się sprawdził dla nastolatek i do tej pory mam do chłopaków ogromny sentyment, mimo że się rozeszli i tworzą na własną rękę. No cóż, od samego popu nie ma co wiele wymagać, aczkolwiek jak się porówna choćby wspomniane One way or another i utwory z ich ostatniej płyty to widać różnicę, mniej cukierkowe i bardziej dojrzałe.
Też bardzo cenię Debbie Harry, pozdrawiam! :)

ktotojest

"Sign of Times" Stylesa wizualnie przypomina "ANGELS" Robbiego Williamsa, a i moment na odejście z OD Harry wybrał najwłaściwszy.
Ciekawe, czy ta piosenka to przykład "trafiło się ślepej kurze ziarno" czy zapowiedź czegoś ciekawego?
Tak, czy siak Robbie to dobry wzór do naśladowania!
https://www.youtube.com/watch?v=qN4ooNx77u0
https://www.youtube.com/watch?v=luwAMFcc2f8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones