Neil Druckmann

8,7
431 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Neil Druckmann
Olka_hipi

Podziekuj mu za zrobienie z The last of us 2 lewackiego shitu ,razem z jego kolezanką ,Anitą Sarkeesian

Danio31b

widziałeś rezenzje frajerze? same 10-tki i 96 na metacritics i każdy youtuber recenzowy który grał w gre chwali ją i nazywa arcydziełem poza jednym.naucz się przestać oceniać ksiązki po okładce
więc tak dziękuje mu za zrobienie the last of us 2 i olka też powinna nie wiem jak ty

szczesny_95

Recenzje kupione za pieniądze producentów nic a nic mnie nie obchodzą ,ogram to sie przekonam A przecieki były koszmarne

Danio31b

aha więc jak gra ma pozytywne recenzje to znaczy ze kupione a jak by miała negatywne to znaczy ze mówią prawde tak? ja sie nadal zastanawiam dlaczego taka banda skończonych debili jak ty nadal żyje na tym świecie,ale jak widać w tych czasach albo jesteś rozumnym człowiekiem albo idiotą
miłej zabawy przy grze

szczesny_95

twoje osobiste wycieczki odrazu mówią kim jesteś, wiec wybacz ale sam się zaorałeś .Recenzje w internecie są niemiarodajne od dobrych 10 lat, większość głośnych gier a już szczególnie od Sony dostaje minimum 9 albo 10 choć wcale na to nie zasługuje

Danio31b

ale ta gra jest od naughty dog debilu
wszystkie ich gry mają fantastyczne recenzje i jak grałeś w ich gry to wiesz że mają racje
i ty lepiej mi nie mów kim jestem bo sam jesteś zarozumiałym dupkiem nazywając tą gre
lewackim shitem obrażając lewaków bo prawdopodobnie jesteś homofobem z prawicy
kup tą gre,zagraj w nią albo spieprzaj gdzieś indziej szukając w każdej grze lub filmie lewackiej propagandy bo banda frajerów jak ty do tylko tego się nadaje
bycie bandą cipek w internecie i szukania problemu na siłę
dorośnij pajacu albo nie komentuj i przestań się ośmieszać

szczesny_95

trollujesz?? masz 12 lat?? czy po prostu jesteś głupi??

Danio31b

typowa odpowiedz typowego debila z internetu
płacz dalej

szczesny_95

Czyli odpowiedz nr 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones