Michał Lorenc

7,4
4 736 ocen muzyki
powrót do forum osoby Michał Lorenc

Nie ubliżajmy Lorencowi - on nie korzysta z armii pomocników.

użytkownik usunięty
tom_1984

może i jako kompozytor jest lepszy, ale muza Zimmera lepiej mi podchodzi.

jak można porównywać tak różniących się stylem muzycznym kompozytorów?

bo muzyka zimmera jest pod publiczkę.

tom_1984

hehe chciałem napisać to samo, ale widzę, że mnie uprzedziłeś, no i dobrze!!

użytkownik usunięty
Private_Witt

Ale nie gorączkujcie sie tak, może ja wyjaśnie z punktu widzenia filmowca, nie chodziło mu o to że oni tworzą muzyke podobną, że korzystają czesto z tych samych brzmień, to by było oszcerstwo. Autorowi (tak mi sie wydaje) chodzilo o to że hans Zimmer jest uznawany za najlepszego kompozytora, a Michał Lorenc też jest najlepszy tylko jest z Polski (troche to chaotyczne, ale tak wygląda.)

kto uznaje go za najlepszego kompozytora? pleaseeeeeeeeeeeeeee

Najlepszy polski kompozytor muzyki filmowej. Mistrz w swoim fachu.

Nie polski Zimmer a polski Danny Elfman!

Wina_Woltera

Ja bym go raczej porównał do Angelo Badalmentiego. Zresztą, do nikogo go nie porównujmy. Lorenc jest tylko jeden i to niepodrabialny.

Wina_Woltera

Ja też Zimmera nie lubię. Wolę właśnie Elfmana, albo Newmana. Lorenz to światowy poziom, dziwię się, że nie stał się "towarem eksportowym". Za granica dostałby więcej za swoją pracę, tu, w Polsce, może i jest ceniony, ale założę się że nie przedkłada się to na pensję.

Ja jestem nim tak zajarany że inaczej to określę. Hans Zimmer? <- Niemiecki Michał Lorenc

cubasaozora

Zimmer jest młodszy i później zaczął. Więc w sumie twoje określenie jest bardziej poprawne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones