Matthew Libatique

Matthew J. Libatique

7,7
3 819 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Matthew Libatique

a nie szukać wrażeń. 3 promile i co on jeszcze chciał robić...PIRUETY :). Jeśli szukał wrażeń no to ma. W momencie jak to piszę, na razie został aresztowany w Bydgoszczy podczas jego wizyty na Camerimage. Pobił pielęgniarza którego wezwała obsługa hotelowa wraz z Pogotowiem. Zaatakował także policjantów(chyba słownie nie wiem w jakim języku:). Pracownicy hotelu mówili że Matthew miał złamany nos i wyglądał na poszarpanego. Co dalej...... Zobaczymy.

dannyboi

Ja usłyszałem teraz w "Wiadomościach" TVP, że nie on ma złamany ząb, ale że on ciosem wymierzonym pielęgniarzowi nadłamał mu ząb. ...Oj, na jakie zeszliśmy poziomy... analizujemy efekty nieznanego talentu słynnego operatora... mierzone zębami.

Wydmin

Na jaki trzeba zejść poziom, żeby słuchać tego czegoś w TVPiS ???

antypis

Domyslam się, że ty oglądasz w TVN, a ja ostatnio robiłem sobie porównanie trzech telewizji na temat Marszu Niepodległości - większej propagandy i niższego poziomu niż w TVN na ten temat nie widziałem nigdy (prócz tego, że znam osobiście ludzi jadących na Marsz- niepopierających specjalnie PiS-u czy narodowców, tym bardziej faszystów, to oglądałem w TVP zbliżenia - kto idzie w tym marszu, zbliżeń tych nie było w TVN jak i w zdjeciach wysłanych przez Agorę na Zachód, bo stąd czasopisma światowe mają fotografie, nie wysyłaja swoich dziennikarzy, zadowalają się pakietem poprawnym politycznie). Zresztą, wystarczy włączyc w nocy TVN, a będzie program "Moc magii"- nie mogę uwierzyć, że w XXI wieku poświęca się kilka godzin prezentowaniu szarlatanów, którzy wróżą za pieniądze, wyrokują w najdelikatniejszych sprawach osób, których nie znają. Można dodać jeszcze dawne programy Drzyzgi - niepojęte, że cały program zasadzał się na zapraszaniu ludzi typu "pogryźli psa". I można tak mnożyć. Telewizja podła, a jedyne, co dobrze robi, to ma pieniądze na dobre filmy popularne (bo już nie na te klasyczne najwyższej jakości Felliniego, Bergmana, Tarkowskiego, Wajdy, itd.).

Wydmin

Haha, sam się domyślił bez dania szansy rozmówcy i odleciał - i to jeszcze jak.
Do was, naro-kato-pisie lemingi, równie dobrze można gadać po fińsku! ...i tak żadne argumenty nie dotrą. Kisiel z mózgu jest już taki, że zmiany są nieodwracalne.
Do książek, nieuku!
Targowicę (ergo rozbiory) zawdzięczamy klechom, papieżowi i takim sk... jak dzisiejsza mafia rządząca!
Bałkany też zaczęły się od kiboli! :(
...i tylko Rosja od trzech lat wymownie milczy.

antypis

Rosja nie milczy, a działa aktywnie. Jak zawsze w historii zabezpiecza swoje interesy w Europie rękami Niemiec. Strategiczny sojusz polityczno-biznesowy na linii Berlin-Moskwa ma się doskonale, ostatnio to się nawet zacieśnił.
Będzie grał na ulokowanie polskiego łącznika z powrotem naszej scenie politycznej czyli Tuska, człowieka stworzonego przez postkomunę, wyhodowanego przez BND, karmionego niemieckimi pieniędzmi (fundacje) a przez Rosjan nazywanym "naszym człowiekiem w Warszawie".
On wróci do "europeizacji Rosji" jak mówił Sikorski w latach 2008-12 (co ciekawe tuż po agresji na Gruzję), czyli nasz wywiad będzie się bratał z rosyjskim a Polska zwiąże się długoterminową umową na gaz za potrójną cenę. Bo o to tak naprawdę chodzi.

A zanim betonie zwyzywasz mnie od "pisowców", to PiS robi podobnie tyle tylko, że w drugą stronę. Z USA. POPiS jest dzieckiem układu okrągłostołowego i z polskimi interesami, racją stanu - podobnie jak postkomuna i lewica kosmopolityczno-liberalna - ma niewiele wspólnego. Ale beton będzie skakał sobie do gardeł. Masz rację, "kisiel z mózgu" ma propis to samo ma antypis.
Konflikt jest po prostu sztuczny, oparty na najniższych instynktach, emocjach. I tak jak rządzi PO to zabezpieczone są interesy Niemiec i Rosji a jak rządzi PiS to interesy amerykańskie.

I choć PiS jest do bólu prounijny, to wierchuszka z Brukseli nienawidzi go właśnie z powodów bycia amerykańskim przyd*pasem. A to się może pogłębiać gdy Niemcy i Francja będą chciały na poważnie wojować z USA i wojna celna przybierze konkretnego wymiaru.

Jeśli PiS na tyle dobrze podliże się Waszyngtonowi (zakup LNG, militaria, banki, biznes, opłata za wojska) to Niemcy by ulokować tu Tuska będą musiały się najpierw uporać z protektorem PiS-u, który ma swoją centralę za Oceanem i to bez względu na to czy będzie rządził Trump czy ktoś z demokratów.

greggxx

Chciałem tylko poczytać co tam Matthew po pijaku odstawił a tu takie zasko

antypis

PS: Na powtórkę z 2007 roku i zapowiadający się reset w stosunkach USA-Rosja bym nie liczył. PiS był wtedy bezużyteczny. Amerykanie stali się w ostatnich latach eksporterem gazu i będą konkurować z Rosją. Europa Środkowa jest zatem łakomym kąskiem dla nich i PiS, który ich wpuścił deklarując pomoc w sprzedaży na południe. Czysty interes. Jeśli liczysz na odsunięcie PiS od władzy to będzie to możliwe tylko wtedy gdy nastąpi porozumienie na linii Niemcy-USA-Rosja. A na to się nie zanosi.

greggxx

Q..., następna ameba!

antypis

To zawsze lepiej niż bycie zaKODowanym pajacem czy pisowskim pelikanem. Jesteście siebie warci - szkoda tylko że rozwalacie przy tym Polskę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones