Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni
maaajenka

Moim zdaniem ''Mi pecado''

Natina1996

oglądałam właśnie fragmenty "mojego grzechu" i postać Lucreci bardziej mi się podobała niż Marichuy.

maaajenka

bardziej zadbana jest jako Lucrecia i nie jest przygłupia jak Marichuy

Natina1996

nom. i taka zdecydowana, pewna siebie, nie dziecinna.

maaajenka

Oglądałam Nie igraj z aniołem , mój grzech i triumf miłości..
Wszystkie trzy fajne . Jednak Nie igraj z aniołem podobało mi się najbardziej....
Nieważne ,że nie była tam ładne ubrana czy była wulgarna... zauważycie ,że były momenty gdzie była ślicznie ubrana , umalowana..a poważna stała się po urodzeniu dziecka-Juanita. Więc dla mnie tym bardziej zrobiła ogromne wrażenie...że z wieśniaczki stała się piękną kobietą w dodatku mądrą :)
Mój grzech podobał mi się chyba najmniej.. ani ten partner nie był jej jakiś przystojny , ani ta historia jakoś do mnie nie przemówiła...
Triumf miłości za to super :) William Levy poraz 2 :)) super połączenie i lubię ich oglądać jako parę.

Ale to moja opinia :)

maaajenka

Ja zawsze mam trudność z odpowiedzią na to pytanie, bo jeśli chodzi o scenariusz ogólnie to chyba faktycznie "Mój grzech" był najlepszy, ale również bardzo fajny był "Triumf miłości" a w "Nie igraj z aniołem" miała świetną rolę, więc to chyba kwestia osobistych preferencji. "Kotka" była trochę jak powtórka z "Nie igraj z aniołem" tyle że w gorszej wersji, ale i tak Maite fajnie odegrała rolę. Najgorsze było "Catchito de cielo" ale nie ze względu na scenariusz tylko na głównego bohatera z którym nie miała żadnej chemii, więc wiało nudą. Teraz jeszcze pozostała "Antes muerta que Lichita" ale to dopiero będę oglądać :)

majka92

Moim zdaniem najlepszą rolę zagrała w Triumfie miłości nie irytowała jak w ,, Nie igraj z aniołem ,, za to zdecydowanie najładniej wygladała w ,, Moim grzechu,, a jej suknia ślubna z finałowego odcinka była jak dla mnie najładniejszą ze wszystkich jakie widziałam w telkach za to jej partner mi się ani trochę nie podobał

maaajenka

MI się wszystkie jej role podobały. Ale najbardziej moją uwagę przykuła Marichuy i Esmeralda. Była taka zabawna i kapryśna. Można powiedzieć, że podobna do mnie. Dziecinna była przez cały serial. Jako Lucrecia też niezła. Ale poważna i taka dorosła. Jako Maria Desamparada była taką skromną dziewczyną bez matki. Esmeralda była zazdrosna i z tym swoim kotkiem "Księciem" jak go nazywała wyglądała ślicznie. Jak zakładała czarne sukienki to myślałam, że jakaś żałoba jest w serialu. Polceam wszystkim Kotkę i Nie igraj z Aniołem i Triumf Miłości. To moje trzy ulubione telenowele z jej udziałem.

maaajenka

Kotka.

maaajenka

Kotka i Triumf miłości.

maaajenka

Mój dugi profli to Mimi Goycolea. Ale chyba trochę bez sensu załadać tu kolejne konto.

maaajenka

Mój drugi profli to Mimi Goycolea. Ale chyba trochę bez sensu że założyłam drugi profli. Sorry za lierówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones