Małgorzata Socha

6,7
9 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

nalozy na gebe tone makijazu i uwaza sie za bostwo. Kreska tu, kreska tam. Ciekawe czemu kiedys za taka urodziwa nie uchodzila, tylko teraz nagle wyladowala na okladce "Vivy" - Malgorzata Socha - wszyscy jej pragna. Od kiedy? Moim zdaniem Socha to po prostu efekt dobrej pracy calego sztabu makijazystow, stylistow i trenerow. Pozdrawiam wszystkie naturalnie piekne kobiety.

Sztuczny_rarytas

Gusta się zmieniają, a specjalnej zmiany w jej wyglądzie (ani ilości makijażu na twarzy) nie widzę. Poza tym ma świetną figurę i - co dużo ważniejsze - jest niezłą aktorką. A chyba o to nam tutaj chodzi. Ze swoimi rewelacjami polecam Ci serwisy w stylu Pudelka. Pozdrawiam naturalnie wrednego mężczyznę.

QueenIseult

to, że na moim avatarze widnieje zdjęcie Jude'a Law, a sztuczy rarytas to rodz. męski jeszcze nie znaczy że jestem mężczyzną.

Sztuczny_rarytas

Faktycznie, powinnam była się domyślić, że tak zawistne treści wygłaszają zwykle kobiety.

QueenIseult

Nie mam czego zazdrościć Pani Sosze.

Sztuczny_rarytas

jak można zazdrościć komuś, kto wygląda tak : http://kobieta.interia.pl/galerie/galeria/malgorzata-socha/zdjecie/duze,774178 ??????????????????

Sztuczny_rarytas

Może lepiej pokaż jak Ty wyglądasz. Zresztą na tym zdjęciu nie ma tragedii. Ma po prostu krzaczaste brwi i tyle. Teraz ich nie ma i wygląda lepiej jakby nie patrzeć, ale to mała zmiana, a ona i tak ma mało makijażu w porównaniu do innych aktorek.

magnetyzm_3

a co ma do tego to, jak ja wyglądam? Nawet gdybym była najbrzydszą osobą na świecie to i tak mam prawo wypowiadać się na temat urody innych osób.
P.S na tym zdjęciu nie tyle zwróciłam uwage na jej brwi, co na całokształt (zęby, oczy etc.)

Sztuczny_rarytas

Niby tak, ale nie trzeba od razu tak krytykować innych. Teraz wygląda lepiej i podoba mi się.

magnetyzm_3

jesteś kobietą, czy mężczyzną? z ciekawości pytam

Sztuczny_rarytas

popieram to że socha nie jest wcale ładna. powiedziałabym nawet że brzydka ale wygląda jako tako dzięki stylistom ale urody brak!!

edyta172144

ty chyba kobietę widziałeś w czasie porodu

tomucho77

nie, w czasie porodu wcale nie widziałam

Sztuczny_rarytas

Kobietą.

Sztuczny_rarytas

Ona jest naturalnie piękna, przecież nie miała żadnych operacji, botoksów itp, a urodę miała od zawsze, lecz teraz jest odpwiednio ubrana, umalowana- ma klasę. Bez makijażu nie wiem, jak wygląda, ale rysy ma ładne, szeroka szczęka, wąskie usta, zgrabna sylwetka. Wyróżnia się i tyle.

Igraszka

no tutaj się zgadzam z Rarytasem, nagle się nią zajęli styliści i oh ah jaka piękna. Pamiętam ją jeszcze z zamierzchłych czasów z zarośniętymi brwiami i z wypowiedzi, że nie nosi bizuterii bo jej się to kojarzy z choinką. ale mniejsza z tym jej wygląd. straszzzzznie mnie denerwuje jej głos, jest bardzo irytujący. ktoś też tak sądzi czy tylko ja tak mam? :)

sliniak13

ja też tak sądzę, ma głos jakby wiecznie miała zły dzień albo była na kogoś wkurzona.

Sztuczny_rarytas

hmmm ja powiem tylko , że ona ma fajne nogi ... Ale wy jesteście tylko byście wytykały wady i zalety innym ... Proszę spojrzeć czasem na siebie =)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

tomucho77, nie jestem lesbijką, ale dzięki za bardzo inteligentny komentarz.

Sztuczny_rarytas

dałem jej 1/10 że też takie kopska są gwiazdami ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sztuczny_rarytas

jeśli wsadzanie pomaga ci odróżnić piękną kobietę od pasztetu to ty chyba już dawno nie wsadzałeś

tomucho77

kur** ile razy mam komuś mówić, że nie jestem facetem? chyba zmienie avatar... sorry Jude. Twój cytat : "kopska pokurczu jeden ty chyba mie widziałeś pięknej kobiety i pewnie cały czas freda wsadzasz w kaloryfer" sam mówi za siebie.

Sztuczny_rarytas

to wsadź se banana i to głęboko

tomucho77

nie odczuwam takiej potrzeby, ale dzięki za troskę

Sztuczny_rarytas

a może chcesz iść na pęciaki będę przewodnikiem

tomucho77

na co?

Sztuczny_rarytas

na grila na mięsko z rusztu i browca

tomucho77

nie, dzięki

Sztuczny_rarytas

Uuuu la la......pryszcze na twarzy czy facet rzucił? Pomaluj paznokcie to ci minie ;-). Może wyskocz do fryzjerki? Ha!? Chociaż nie - poczekaj - naturalne piękno potrzebuje naturalnego odkrywcy. Zatem - czekaj tatka-latka. Ops - jak mówił Alosza Awdiejew - brzydkie kobiety stworzono dla mężczyzn z duża wyobraźnią. Wiesz - moja jest potężna. Kurcze! Ale nie aż tak ;-)))).

Sztuczny_rarytas

zdecydowanie potrzebny ci jest facet z wielkim pętem

tomucho77

leczcie się, a Socha i tak mi się nie podoba

Sztuczny_rarytas

cheer up! To znaczy, że jesteś w porządku (czyt. hetero) ;)

Sztuczny_rarytas

Teraz nie jest już taka piękna, show busines przeżuł ją ostro i wypluł. Ale pamiętam czasy kiedy wyglądała tak:

http://nocoty.pl/gid,11776622,img,11776635,kat,1013703,title,Socha-brzydkie-kacz atko,galeria.html?T[page]=6

Można był zakochać się od pierwszego wejrzenia. I nie chodzi tu o szczególnie wyraziste rysy twarzy czy prowokujący styl bycia ale o tę dziewczęcą nieśmiałość i trudny do uchwycenia urok.

przemol853

nie jest tak strasznie nabierze trochę ciała na buzi nabrać a i koniecznie musi sobie troszkę wydepilować brwi bo wygląda jak Yeti ze scooby doo

Sztuczny_rarytas

nienawidze takich zawistnych suczek jak Ty nasz "rarytasie" ;/ czepiasz sie jej wygladu jakby to bylo tutaj najwazniejsze. Czyzby FW schodzil na psy? Co mnie to obchodzi jak ona wyglada bez makijazu i bez wydepilowanych brwi? Kazdy z nas ma swoje "urodowe" wzloty i upadki i nie na kazdym zdjeciu wyglada ladnie/identycznie.
Lecz swoje kompleksy na pudelku, bo widze, ze w takim srodowisku musisz sie obracac skoro w ten sposob opisujesz Soche. Krytykujesz kogos, ze bedac w show biznesie przez jakis czas wzial sie za siebie i poprawil swoj wyglad. Dla mnie jest to ok, dla Ciebie najwidoczniej nie. Co jednak nie przeszkadza Ci ustawic sobie avatara z jakas wyretuszowana panienka. HelloU?

MeMarie

'wyretuszowaną panienką'? wiesz, to że ktoś jest piękny, nie znaczy jeszcze że jest wyretuszowany. Btw to Ziyi Zhang, jakbyś o niej nie słyszała.
P.S ale to 'Hellou' to mnie rozwaliło :D

Sztuczny_rarytas

Piękno to pojęcie względne i często też zależy od szlifowania. Przeszkadza Ci, że Socha wyladniala na "stare lata"? Ale jak Ty sie malujesz i wyrywasz brwi to juz jest ok, nie? Przeciez to absurd.
No moze Azjatki maja gladsza cere niz inne kobiety, ale teraz i tak wiekszosc zdjec jest ulepszanych. Czy to tej Ziyi czy Sochy czy kogokolwiek. A czy piekna...oj nie wiem, dla mnie wszystkie sa takie same zreszta co ja facet jestem? Ops...offtop sie robi.

MeMarie

Offtop? Co to znaczy? Nie mówię, że ma sobie nie wyrywać brwi albo się malować, żeby wyglądać ładniej. Mówię tylko, że nie jest wcale taka piękna, jak to się opowiada. Ma przeciętną twarz nawet w makijażu. Urodę po prostu się widzi. Poza tym nic do niej nie mam, niech sobie będzie aktoreczką i reklamuje Rexonę, ale czemu na Boga ludzie mają ją za niewiadomo jak piękną to nie wiem.

Sztuczny_rarytas

A czemu Cię to obchodzi za kogo ją mają? Zajmij się swoim życiem na boga...

Sztuczny_rarytas

a ty za jaką się uważasz ?

tomucho77

tomucho77, a jaki to ma związek z moją opinią dot. Małgorzaty?

Sztuczny_rarytas

a taki bo nie wiem co o tobie myśleć czy jesteś zakompleksiona a może poprostu masz jakąś traumę i dlatego tak jej nie znosisz

tomucho77

chyba najbardziej drażniąca polska aktorka, każdy film z jej udziałem który oglądałem sprawiał iż postać przez nią grana na starcie budziła niechęć, uważam że jej gra aktorska jest mizerna , a uroda? jaka uroda? ja jej nie widzę, fuj i ten paskudny kraczący głos. Osobiście uważam że ta aktorka psuje każdą postać którą gra... jest wielką pomyłką polskiej kinematografii

kibel31

o matko jedyna wylęgarnia mongołów - skąd wy się bierzecie produkują was ?

tomucho77

Mongołow? Jeszcze takiego określenia nie słyszałam O.O To obraźliwe? Jeśli tak to na jakiej podstawie obrażasz kogoś dlatego, że nie podoba mu się M.Socha? Czy to aktorsko czy z wyglądu.

Sztuczny_rarytas

a na jakiej podstawie ty obrażasz gochę ? kto ci dał takie prawo ?

tomucho77

Racja. Boze jakie dziewczyny sa durne, ze rozkrecaja takie tematy. Co to kogo obchodzi czy uwazasz, ze jest ladna czy nie? To i tak bedzie Twoje zdanie i nie zmieni ruchu planet o.o"
Co do Mongolow to gratuluje domyslnosci Rarytasie ;S

MeMarie

To ja gratuluję, że ktoś uważa za obraźliwe słowo "Mongoł"...