Katarzyna KwiatkowskaI

7,1
5 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Kwiatkowska

Nie dziwia mnie wpisy na forum. W innym kraju wszyscy by sie cieszyli, ze ich aktor jest na liscie tak wysoko. Ale u nas? Nie! Wyrzucic Ja z rankingu! Typowa, polska, bezinteresowna zawisc!!! Pozdrawiam polaczkow.

ss1

To nie jest typowo polska zawiść, ale zwykły realizm i umiejętność trzeźwej oceny rzeczywistości.
Ta miła pani jest na 14. miejscu w światowym rankingu ludzi kina, jest pierwszą kobietą w światowym kinie!!!
Woody Allen jest na 50. miejscu, a jego dokonania (niezależnie od tego, czy lubi się jego poczucie humoru czy nie) są "troszkę" większe niż pani Kasi.
Umiałabym się tym cieszyć, gdyby do była zasłużona pozycja, a nie zwykła pomyłka w systemie.
Nie przepadam za Wajdą, ale byłam dumna, kiedy dostał Oscara. Chwalę się wobec moich zagranicznych znajomych, że Kieślowski był Polakiem, że Agnieszka Holland jest z kraju nad Wisłą, ale co miałabym powiedzieć o pani Kwiatkowskiej, skoro do dzisiaj nawet nie wiedziałam, jak się nazywa???
Że jestem ignorantką i nie znam największej kobiety w historii światowego kina????

pececito

Skoro system zle dziala - to nie ma czym sie przejmowac. Nie rozumiem oburzenia. Inne miejsca w rankingu tez sa niewiele warte.

ss1

no przysłowie/przykład/kawal coś o Polakach..



Złowili złota rybkę Niemiec,Amerykanin,Polak.
Rybka chcąc się uratować, powiedziała im ze spełni każdemu jedno życzenie.

Niemiec:
-Mój sąsiad ma tyle bydła i duża gospodarkę, a ja tam kilka tylko hektarów.... Chce mieć też tyle.
Rybka:
-Wróć i tez będziesz miał duże pole.
Niemiec wrócił wszystko o co poprosił zostało spełnione.

Amerykanin:
-A mój sąsiad ma ma takie urodzajne pole kukurydzy jak tez zboża, a ja mam suche zbiory nie obfite.... Chce mieć tez tak urodzajne
Rybka:
-Wróć i zobacz jakie będziesz miał zbiory.
Amerykanin zobaczył ze ma tyle samo zbiorów co sąsiad.

Polak:
-No mój sąsiad ma dziesięć krów, a ja jedna.... Chce żeby miał tyle co jaj.
Rybka:
-Wrócisz i będziesz miał co chciał.
Polak wrócił i zobaczył ze sąsiadowi zdechło dziewięć krów.



no mówiąc krotko polska od mocarstwa z XV w. została najbardziej z korumpowana jak tez mniej znaczącą, żyjąca przez magnaterie.

Pozdro

Gorgi17

żeby miał tyle co jaj, powinno mu zdechnąć 8:)

scb

tam powinno być chyba "ja" zamiast "jaj" ;P

joasia1990

Nie. w dowcipie Gorgi17 napisal "jaj" zamiast "ja" A jaja sa 2 ...;)A wiec 10 minus 2 to 8:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones