Julianne Nicholson

7,5
9 079 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Nicholson

Mało znam tą aktorkę, ale teraz jestem świeżo po seansie oskarowego "Sierpnia..." i kiedy ją w tym filmie oglądałem nieodzownie miałem wrażenie, że patrzę na młodszą wersję Shirley MacLane. Moim zdaniem bardzo uderzające podobieństwo, choć zapewne jest to czysty zbieg okoliczności.

użytkownik usunięty
srick.pl

To samo pomyślałem oglądając "Sophie i wschodzące Słońce".

srick.pl

jestem na świeżo po genialnym "I, Tonya" - gdzie gra trenerkę tytułowej Tonyi - i nie dawała mi spokoju myśl kogo mi przypomina. Shirley MacLane to była moja pierwsza myśl :D a potem jak sprawdziłam zorientowałam się że przecież już ją widziałam: w " Sierpień w hrabstwie Osage". również świetny film.

isobel

Również jestem zdania, że wspomniany przez ciebie film Tonya jest świetny. I również nie wiedziałem skąd mi się kojarzy twarz tej kobiety - że przecież zagrała w Hrabstwie. I chyba nigdy bym nie skojarzył - mimo tego uderzającego podobieństwa do MacLane (w tym nowym filmie wypisz wymaluj jej twarz).

srick.pl

A mi w Tonyi przypominała Rebeccę de Mornay... Byłem przekonany że to ona.

srick.pl

Ma identyczne oczy i podobny uśmiech. Na zdjęciu profilowym wygląda koszmarnie. Blond też ją brzydko postarza. Gdy miała 30 lat była śliczna. Znam ją tylko z Ally więc o grze się nie wypowiem.

Alston_Alston

I piegi.

Vettii

Tzn. wciąż ma ładny uśmiech i urocze piegi.

Vettii

Piegi zawsze w cenie!

srick.pl

Jeny, a ja teraz przypadkiem trafiłam na jej profil i myślałam, że coś pomyliłam, że to profil Vanessy Kirby! Wyglądają jak bliźniaczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones