John NobleI

7,6
3 194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Noble

Oglądając "Fringe" zauważyłem na niektórych ujęciach, że aktor ma różne oczy. Nie chodzi tu o kolor, tylko, nie wiem, kształt? Prawe oko jest takie dziwne, inaczej łapie światło (w sensie błyszczy), ma inną, większą, źrenicę niż lewe oko. Szukałem info na necie, ale nie znalazłem wiele, właściwie nic prócz domysłów, że Noble miał operację soczewki lub że oko jest to szklane. Czy tak jest? Wiadomo coś więcej? Według mnie to wygląda tak, jakby na jednym oku miał szkło kontaktowe i tyle.

makost

Zaintrygował mnie ten temat i zrobiłam dokładną analizę zdjęć. :P Faktycznie, prawe oko różni się od drugiego, tęczówka ma taką cienka, ciemną obwódkę, źrenica też faktycznie "nie nadąża" i jest większa od drugiej i faktycznie wygląda, jakby coś na tym oku miał przyklejone. I również nie znalazłam żadnej informacji o operacji przeszczepu rogówki, czy innych ;)

makost

John Noble miał operację katarakty w prawym oku, a sprawcą całego zamieszania z nietypowym odbiciem światła jest implant w tymże oku. Gratulacje spostrzegawczości, problem rozwiązany :)

gaara2

dzięki za odpowiedz. ja też zauważyłam że jedno oko ma jakby... kocie.

Antonia_2

uff nie jestem sam :D dzieki za wyjasnienie, bo juz podejzewalem ze ma szklane okno albo ..jest zmiennokrztaltnym ;o

Don_Jaras

Widzę, że efekt już ktoś zdązył wyjaśnić, a myślałem, że się popiszę ;)
w ramach ciekawostki można dodać, że taki efekt nie jest widoczny tylko na materiałach filmowych czy zdjęciach, na żywo też można to zauważyć (chociaż jego akurat na żywo nie widziałem )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones