Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

)Żadna aktorka, żenująca piosenkarka...Ale jak widać z pięknym ciałem można osiągnąc wszystko:/

Gecko

jaki bezsens. ty jestes wielkim znawca filmowym, oceniasz aktorow ze sa bez talentu... to czemu do cholery ja w tych filmach chca??? bo ladna?? nie wydaje mi sie. teraz kazda moze byc ladna. bo slawna??? wlasnie dzieki temu te slawe zdobyla. graniem w filmach i spiewem. wiec nie gadaj ze jest slaba bo tak naprawde gowno wiesz. to samo jest z jej spiewem. nie wymadrzaj sie bo sam bys lepiej nie potrafil. tylko i WYLACZNIE sie wymadrzasz...... ¨znawca¨... ppffff. co za idiotyzm,,,

Avnith_Edd

No niestety BlackSmith ma wiele racji.Twoje zaślepienie i uwielbienie do tej...aktorki(?)/piosenkarki(? ) to jedno, ale prawda to drugie.
1)Nieprawda, że sławę zdobywa się talentem (przykłąd-Paris Hilton).Lopez miała JEDEN dobry film(ale nie wybitny), w którym zagrała DOBRZE (ale nie bardzo dobrze)-Selena.Poza tym jako osoba ładna i medialna sprzedała się dobrze w showbiznesie.Zatrudniają ją nie ze względu na jej warsztat aktorski,lecz ze względu na nazwisko, które może przyciągnąć potencjalnego widza do kina.(Choć nieraz się przeliczyli-Jersey Girl,Gigli)
2)Jej "talent" został wielokrotnie spostrzeżony...przy nominacjach do Złotych Malin. Czyli coś jednak nie tak z jej aktorstwem
3)J.Lo. jako piosenkarka: Jej ostatnia płyta-"Rebirth" to porażka.Sprzedała się słabo (nawet bardzo-DUUŻO poniżej oczekiwań) i tylko jeden singiel (Get right" zdołał cokolwiek zawojować,ale i tak krótko i odszedł w zapomnienie.
4)J.Lo. i spece wokół niej przyznali, że na najnowszej płycie udowodni ,że potrafi śpiewać.Konkluzja-do tej pory tego nie udowodniła ;)

Chciałem też zauważyć,że każdy ma prawo wypowiedzi i mimo ,żę jesteś fanką/fanem, ale nie możesz obrażać.Masz rację-może lepiej nie potrafimy,ale nie pchamy się do showbiznesu.Ona to zrobiła, więc jako osoba publiczna jest gotowa słuchać osądów i opinii-nawet tych nieprzychylnych.Więc nieprawdą jest,że stwierdznie BlackSmitha jest idiotyzmem

Immortal_2

ja wcale nie daze jej uwielbieniem jako do aktorki, bo ona gra w filmach ktorych ja nie trawie... jej muzyka jest dla dziewczyn i tez jej nie slucham.., osobiscie wole Dido... chodzi o to ze nie lubie jak ludzie mowia ze jest slaba aktorka, skoro gra film za filmem. to samo muzyka. caly swiat ja slucha, w muzyce nikt nie powie ze jest slaba. tego nie da sie powiedziec bo to jest bez sensu. wy mowicie ze ma slaby glos, glupie teksty i takie tam.... a inne maja lepsze? hmmmm. nienawidze black eyed peas. nie cierpie! sa slabi? nie sadze bo slucha ich caly nasz swiat. Shakira? TO SAMO. ALANIS MORISETTE?cholera jest duzo takich. faceci ich nie sluchaja, tylko nieliczni. na dyskotekach jest fajnie sie przy nich tanczyc. KTO NIE LUBI TEJ MUZYKI MOWI ZE ARTYSTKA/ARTYSTA JEST BEZTALENCIEM... to jest niestety bezsens.. pozdro

Avnith_Edd

Heh... Widzę że do fanów J.Lo nie przemawiają fakty... DO OWCZARKA : Nie napisałem tego bo jej nie lubię tylko napisałem bo to prawda. Jennifer nie jest żadną aktorką. Jest bardzo ładna i dlatego gra w wielu filmach. Przyjemniej się ogląda film gdy gra tam urocza kobieta, a jak jeszcze sławna i rozpoznawana to już w ogóle. Sławę i popularność zdobyła również dzięki urodzie ! Identyczny przykład Pamela Anderson którą jest niestety głupsza od Jennifer i nie zaszła tak daleko-sprzedała się...

Immortal_2

Pewnie znów zostane zbesztany i to nie wiem za co, ale uważam, że to, że Jennifer jest jest aktorką, ani piosenkarką z najwyższej pułki, mi daje powód do jeszcze większego podziwu i zachwytu tą osobą. Pochodzi ze średnio zamążnej rodziny z Bronxu, kiedy zaczynała karierę nie była wykrztałconą aktorką, miała lekką nadwagę, ale była upartą tancerką, która nie chce zestarzeć się u umrzeć bez ambicji zarabiając jedynie na rodzinę. Czy to takie złe, więc, że osiągnęła więcej niż można by się spodziewać?

Co do komentarza, że jej ostatniej płyta to porażka. Komeryjna jak najbaridzej, dla mnie najlepsza w karierze, nie jest to bowiem płyta z luźnymi kawałkami w stylu dawnej J.Lo, ale dojrzała płyta z imprezowymi kawałkami.

adam_

przeze mnie napewno nie zostaniesz zbesztany bo uwazam ze masz cala racje. w koncu trafia sie ktos kto mowi z sensem. szczere pozdrowienia.

Immortal_2

dorogi immortal z tego co wiem to wg ciebie PORAZKA ale plyta rebirth bardzo ladnie sprzedala sie na swiecie nie majac wielkiej promocji tlyko jeden isngiel i zdanej trasy aha i uzyskala status PLATYNOWEJ A oto nagrody za plyte rebirth i nominacje ZWROC UWAGE NA 4 NOMINACJE Z AGET RIGHT DO WME
* MTV Video Music Awards: 4 nominations for "Get Right" ? Best Dance Video, Best Direction, Best Choreography and Best Editing
* World Music Awards: nominated for World's Best-Selling Pop Female Artist

[edit] 2006

* Lucy Crystal Award
* Groovevolt Music & Fashion Awards: 3 nominations ? Best Pop Song by a Group or Collaboration ("Get Right (Remix)") - shared with Fabolous - and Most Fashionable Artist; won Most Fashionable Music Video ("Get Right")

Gecko

To, że słucha ich cały świat NIE znaczy że oni nie są słabi. A w każdej Twojej wypowiedzi tak mówisz. Świat przeważnie słucha tego, co w danej chwili jest modne. Czasami są to osoby naprawdę utalentowane, a czasami kompletne beztalencia. Jennifer Lopez należy do tej drugiej grupy. Ogólnie uważana jest za ładną kobietę (mi się wogóle nie podoba) i ma ogromnie komercyjne piosenki, do których można właśnie potańczyć itp, więc jest popularna. Popularna, a nie dobra. Mimo że jest gwiazdką, nie ma kompletnie głosu i talentu aktorskiego. Zresztą nie tylko ona. Każdy pamięta czasy, w których Britney Spears była uwielbiana przez świat. A głosu nie ma żadnego. Jest wiele takich przykładów...Więc całkowicie zgadzam się z BlackSmithem.

Skylaria

I ja również się zgadzam w całej rozciągłości. :)

Skylaria

A ja chciałbym dodac że Jenny nikomu nie pozostaje obojętna i jak ktoś kiedyś powiedział, że nikomu nie jest obojętna. Bo albo się ją uwielbia albo nienawidzi. A że fakty mówią same za siebie Jest jak jest. J. Lo daje radę :-)

wtc3

Wiecie co... Od czasu jak widzę Paris na MYV to zwracam honor J.Lo. bo ona przy niej to bóstwo...

Gecko

MTV - oczywiście a nie MYV , hehe

PZDR

Gecko

Moim zdaniem:

aktorka 5/10 - nie mogę powiedzieć, że jest genialną aktorką (jakoś żadnej wielkiej roli, prócz Seleny nie miała, bo gra głównie w romantycznych komedyjkach, które nie bardzo...), ale najgorsza nie jest, ma w sobie pewną delikatoność i zaciętość zarazem...

piosenkarka 7/10 - do potańczenia...

tancerka 9/10

uroda 9/10

Nie tylko urodą zdobyła to wszystko, moim zdaniem to była odrobina talentu i uparte dążenie do celu...

AnnAntonina

'żadnej wielkiej roli, prócz Seleny nie miała'

a widzialaś "U turn" ?
uważam, że naprawdę dala sobie tam doskonale radę :]

Gecko

To obejżyj sobie film: Cela, U turn, Enough

Borat

zgadzam się z owczarkiem bo Paris Hilton to chyba jedyny wyjatek i jak byś nie zauważył to ona nie słynie z tego ze jest dobra tylko że sztuczna i wogole zjebana a J.Lo nie więc sam popatrz na fakty ma miliony fanów na całym świecie i w selenie zagrała Bardzo Dobrze i ma wiele innych filmów to znaczy że umie grać i ją biorą a śpiewa też dobrze bo jej piosenki kiedyś były wielkimi przebojami teraz wyszła z obiegu ale życze jej że to nadrobi ...

Gecko

Hmm ... ja nie wiem co jest gorsze,jej gra aktorska czy wokal ...a co do urody to ma za duży tyłek :P:P pozdrawiam

czarna_189

aktorka bardzo przecietna, co do muzyki nie wypowiadam sie bo to nie moje klimaty..... ale ten wyglad.....:) jest nieprzecietnie ladna (wg mnie). polecam film "cela" moze fabularnie nie jest rewelacyjny ale oglada sie go jak dzielo sztuki!

sobie

hm ktos ponizyl jej aktorstwo twierdzac ze dostala tam zlota maline i kilka nominacji oki opieramy sie na nagrodach ? o niej jako piosenkarce powiedzial tez NIELADNIE skoro mierzycie talent J.LO w nagrodach a widzialem wczesniejsze wypowiedzi i tak jest to ok ma zlote maliny wierc krytykujecie jej aktorstwo ale czy ktos doceni kilka EUROPE MUSIC AWARDS nominacje do Grammy i World Music Awards wiec skoro MALINY-ZLA AKTORKA TO GRAMMY-DOBRA PIOSENKARKA pozdrawiam

czarna_189

Aktorka 5/10
Piosenkarka 7/10
Uroda 8/10
Taniec 9/10

InowroclawskiWilk

diverse zgadzam sie w zupelnosci w sumie to 29 pkt na 40 wiec chyba nie jest taka zla ale blagamnie robcie tego zestawienia Paris Hilton heh

InowroclawskiWilk

diverse zgadzam sie w zupelnosci w sumie to 29 pkt na 40 wiec chyba nie jest taka zla ale blagamnie robcie tego zestawienia Paris Hilton heh

sparrow19

Jakby to byla Paris Hilton to
Aktorka - 2/10
Piosenkarka - 3/10 (lubie "Jealousy")
Uroda - zanim była sławna oceniłbym ją na 5/10, a tak 2/10
Ssanie - ;-)

A Jen jest naprawde utalentowana, a na te nominacje do złotych malin nie patrze bo te nagrody są dla mnie głupie, chociaż czasami się sprawdzają np. Hilcia Duff.

A ogólnie ma u mnnie 8/10

Gecko

jak dla mnie to ona nie ma wogole wlasnego stylu :/ na poczatku spiewala jakies tam marne popowo-soulowe balladki, potem jakies bardziej latynoskio-cyganskie jak w tym teledysku aint funny a z nastepna plyta przyszedl czas na nowe oblicze czyli prawie czarna dziewczyne z bronxu prawie rapujaca z przodownikami sceny rap czyli z ja rulem nasem i fat joem.a teraz znowu bardziej latino tylko juz po hiszpansku czy jakiemus tam.nastepna plyte pewnie nagra z mezem.dla odmiany :/

nick_8

ona jest zalosna i brzydka jak noc beztalencie wokalne,muzycne i do tego ma dupe jak slon!

Sachi

sara 285 jeste stania prowokantka z kompleksami ktora dalaby wszystko nawet dupy zeby chociaz jednego wieczoru miec takie pozadanie wsrod facetow jak Lopezka

Sachi

a moim zdaniem ma fajny tyłeczek. bynajmniej mi.. nie podoba mi sie jak dziewczyny mają płaskodupie...musi byc gdzie zlapac i wogole.. yy a co do ze jest brzydka..mozliwe nie wiem bez tony makijazu jej nie widzialem....ale moim skromnym zdaniem...ma w sobie duzo wdzieku kobiecosci

Chory_Pastor

Lopezka ma super figurę, naprawdę ładna latina.

Nachtjager

Nie zgadzam się --- :
- Aktorka 10/10
- Piosenkarka 7/10
- Uroda - to niech panowie oceniają.
Pozdrawiam.

NaShI

moim zdaniem to;
Aktorka:10/10
Piosenkarka:10/10
Uroda:10/10

dziękuję i zapraszam do mnie

HAL1996

bardzo ja lubie ale obiektywnie
Tancerka 10/ 10 w koncu jej fach
Aktorka 3/10 za powiedz tak pokojowke z manhatanu i zatancz ze mna i sposob na tesciowa 8/10 za nigdy wiecej cele co z oczu to z serca oczy aniola i 10 na 10 za selene i drog eprzez pieklo co daje AKTORKA 7/10
Piosnekarka UDOWODNILA z eumie spiewac 8/10

sparrow19

a dla mnie jennifer lopez ma:
Aktorka 10/10
Piosenkara 10/10
Uroda 10/10

jak dla mnie ona jest genialna ;D

Blair

Łacze sie w wypowiedziami dwóch pierwszzych osób w tym temacie :)Kompletnie nie rozumiem jak mozna powiedzieć że jest dobrą aktorką.. Rozumiem że może wzbudzać sympatię za pomocą urody , figury , tańca czy życia prywatnego.. Na jej muzyce się nie znam bo za bardzo mnie nie intersuje.. A co aktorstwa ? Widziałem kilka jej filmów.. Selena bez wątpienie dobry , ale na tym się kończy.. Czy po filmie ,,Powiedz tak'' czy ,,Zatańcz ze mna'' czy ,,Gigli'' można jej kunszt aktorski ocenić na znakomity czy genialny? Watpie. Dlatego jej fanów prosze o troche racjonalnego spojrzenia i nie wykłocanie sie o jej talent aktorski a przy tym nie robienie z niej Jane Fondy czy Catherine Deneuve..