Jason Bateman

Jason Kent Bateman

7,6
23 897 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Bateman
verse_filmweb

którego?

verse_filmweb

Przypomina jakiegoś piłkarza i to bardzo tylko nie wiem jakiego. Coś mi się kojarzy liga angielska(Chelsea, Liverpool)?

Calcs

Mnie osobiscie Franka Lamparda - Chelsea Londyn :)

Calcs

Ciekawe skojarzenia ;) Dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam.

verse_filmweb

Juz wiem o kogo ci chodzi ten aktor jest podobny do Johna Terrego z Chelsea Londyn :D masz tu zdjecie http://www.google.pl/imgres?q=john+terry&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1440&bih=785&tbm=is ch&tbnid=RMDAUGCG0g83GM:&imgrefurl=http://www.picgifs.com/soccer-graphics/john-t erry/&docid=9whH1MselwztzM&imgurl=http://www.picgifs.com/soccer-graphics/soccer- graphics/john-terry/soccer-graphics-john-terry-925067.jpg&w=260&h=330&ei=kFIIT_f EIc3WsgaMrJSCDw&zoom=1&iact=hc&vpx=277&vpy=298&dur=5825&hovh=253&hovw=199&tx=123 &ty=140&sig=113199271518546551489&page=1&tbnh=131&tbnw=102&start=0&ndsp=34&ved=1 t:429,r:10,s:0

verse_filmweb

jeśli ma któregoś przypominać, to Xabi Alonso. pierwsze skojarzenie.

użytkownik usunięty
verse_filmweb

Xabi Alonso z Realu :)

Właśnie Xabiego miałam na myśli ;)

verse_filmweb

Didier Drogba!

verse_filmweb

Pele lub Ronaldinho!

DESTRUCTICUS

Oooooooooooo! Widzę, że wystąpiła między nami ciężka różnica zdań, THIS MEANS WAR!
Czas na ostrą wymianę bardzo mądrych i rzeczowych argumentów (proponuję tak typowo, klasycznie jak na większości filmwebowych forów):

no hyba ty jestes do nih podobny! batman nie jest do nih podobny! on jest podobny do drogba! drogba szczela gola z 30 metrow! a pele jest stary i nie szczela gola jak drogba! ronaldinio tesz nie szczela takiego gola! i co ty na to? zatkalo kakao!

Dark_Wotisuwin

HERE WE GO AGAIN...
Moze do batmana nie som podobni, ale do batemana som! som som som koniec i kropka a jak tak nie myslisz to jestes gupi! a gdy pele szczelal gole to drogba jeszcze na gowno mowil papu! poza tym pele i ronaldinho som czarniejsi niz drogba i dla tego som bardziej podobni! i co i komu zatkalo kakalo?

Tak na marginesie, to całkiem odprężające po całym dniu móc wyłączyć mózg by naskrobać tych kilka głupot.

DESTRUCTICUS

pele i ronaldinio sa czarne ale drogba jest czarny czasami a czasami jest taki jagby trohe bialy a czasami tesz jest czarny a czasami bialy i dla tego jest bardziej podobniejszy do batmana niz pele i ronaldinio i to ty jestes gupi jak uwarzasz inaczej a tak wogule to teraz som w telewizoże takie miszczostfa w pilke to som jakies miszczostfa swiata czy ełuropy czy cos takiego i tam graly takie drurzyny jak afryka i jakas dróga drurzyna hyba to byl gurnik zabże czy cos takiego i tam drogba szczelil gola a pele i ronaldinio tam gola nie szczelily a drogba szczela gola z 30 metrow albo nawet z 25 metrow!!!!!! i co ty na to? ja mam racje a ty nie masz!!!!!!

PS. Zgadzam się, po napisaniu tego od razu mi na sercu jakby lżej :-)

Dark_Wotisuwin

a fcale ze nie masz racji bo pele i ronaldinho som bardziej podobniejsi do betamana a drokba fcale nie jest podobniejszy a te tfoje wypluciny ze drokba lepiej szczela gola som gupie tak jak ty jestes gupi ze tak myslisz bo pele i ronaldinho szczelali duzo wiencej bardziej lepsiejszych goli nirz drokba i to z duzo bardziej dalsza a nawet z duzo bardziej bliszsza o wiele bardziej fajniejszych goli i kiedyź terz widzialem jedne miszczostfa i pele i ronaldinho szczelali tam gole a drokba fcale nie szczelau tam goli i nie wmuwiż mi ze czarni som czarniejsi a biali som bielsiejsi bo fcale ze nie som a pele i ronaldinho som o wiele bardziej podobniejsi do betamana nawet nirz sam betaman!!! ha ha ha i to ja mam racje a ty nie!!!

użytkownik usunięty
DESTRUCTICUS

Mnie on przypomina Ewan'a McGregor'a tak mi sie jakoś z Obawanem skojarzył.

"Tak na marginesie, to całkiem odprężające po całym dniu móc wyłączyć mózg by naskrobać tych kilka głupot."
"PS. Zgadzam się, po napisaniu tego od razu mi na sercu jakby lżej :-)"

A jak sie posmiac mozna :D zwłaszcza z "szczela", "podobniejszy" i "jagby trohe bialy a czasami tesz jest czarny a czasami bialy"

To jeszcze nie koniec tej merytorycznej dyskusji, ja tak tego nie zostawię :-)
Robi się gorąco a emocje biorą górę jak to na wielu innych forach zwykło bywać w takich sytuacjach.

no i nastempny sie pszyczepil co niema racii pefnie znajomy tamtego co niema racii i wziou kolege zeby mu pomagau ale ze mnom nie wygracie bo tylko ja mam racje i betaman do rzadnego obałwana podobny niejest tak jak do drokba fcale terz niejest podobny !!!!!

DESTRUCTICUS

jestes gupi, to pszes takih tempyh debiluf jak ty ten portal jest taki do dópy i gupi tez jest bardzo tak trohe! zrozóm to wrerzcie ze jedyny pilkasz do kturego betman naj bardziej podobniejszy jest to drogba ktury szczela takiego gola rze nikt inniejszy takiego gola to juz nie szczela a pele i ronaldinio to juz wogule takiego gola nie szczelaja napefno ani jednego takiego nie wiec sie lepjej nie oddzywaj jusz bo nie marz racii bo to ja mam racje a nie ty masz racje!
tylko ja mam racje a jesli sie ze mna nie zgadzarz to $%&$%&* ci w &^@%@%^$ !!!!!!!!

Dark_Wotisuwin

sam jestes gupi i to tak gupi jak gupi gupek ze nawet na wjejskowego gupka byź pszegrau zeby dac szanse innym i to wuasnie o tobie sfiatczy bo jak nie masz argumentuf to wyzywasz innyh co majom racje, trohu kultury to trza kórfa miec !!!!!
i wbij sobie fkoncu do tej tempej glowy ze to pele i ronaldinho som najbardziej najpodobniejsi do betamana a drokba fcale ale to fcale podobny do betamana nie jest bo ras ze szczelajom najbardziejsiejsze gole na swiecie a drokba takih fcale nie szczela dwa ze drokba ma fsobie cos takiego jagby trohe zulciejsiejszego a betaman niema i pele i ronaldinho terz niemajom tży ze pele i ronaldinho majom nawet takie same wuosy i zemby jak betaman no pele moze mniej a ronaldinho bardziej ale to nic i to wszysko znaczy ze to oni som najpodobniejsiejsi najbardziej ze wszyskih i to wuasnie ja i tylko ja mam racje a nikt inny fcale nie ma !!!!!!!!!!!!!!! I jusz do mie nie piż bo capi !!!!!!!!!!!!!!!

DESTRUCTICUS

ei no teras to jusz pszegioles! ja jestem nie kórtólarny? ty tempy cfelu! sam jestes nie kórtólarny! to pszes takih jak ty skturymi sie fcale nie da normalnie gadac to foróm jest takie do dópy i sie nie da normalnie gadac sie tótaj a nie masz racji i to o tobie to sfiatczy ze jestes gupi i nie marz argómentuf to hyba ty tylko bo tfoje argómenty są gupie tak jak jestes gupi i nie mojom one zadnego sęsó ty gupi frajeże a moje kolegi to tótaj nie piszom bo oni som teras na czepaku na podwurku i pijom a zresztom guwno cie to ophodzi co oni tam pijom to nie tfoja sprawa zajmiej sie lepsiej swojimi sprawami a nie sie fpiepszarz w nie sfoje sprawy tótaj a do batmena jest najpodobniejsiejszy drogba bo ma takie zemby i wuosy a nawet óho tesz ma podobniejsiejsze durzo bardziej nisz pele i ronaldinio sa nie sa podobne do batmena fcale anitrohe ty idjoto gupi i nałócz sie lepsiej trohe kóltóry napszyszlosc ty lamósie!

Dark_Wotisuwin

ty ty ty beszczelny ty i gupi gupku ty, ty mie hcerz uczyc kurtury jak to wuasnie ty jej nie masz fcale wogule anitrohe i to wuasnie ze pszes takih tempyh besmusgih pseldointeligentuf jak ty ten forum jest taki peuen takih debiluf jak ty co piszom tyko takie gupie gupoty jak ty tu gupoty piszerz rzeby tyko pszeskadzadz innym co majom racje jak oni sami fcale niemajom raciii wogule i argumentuf tesz fcale wogule nimajom i wuasnie ze to fszysko tyko otobie to wuasnie sfiatczy i sam jestes gupi fraier i cfel i lamuz a ja nie jastem bo ja mam takih koleguf co som o durzo bardziej bardziejsi ot tfoih bo oni rzondzom u mie na osiedlu i na dzielnicy rzondzom i nafet u mie w szkole terz oni rzondzom i jeden to nafet z poprafczaka uciek i jednego takego co mu fikau i nihciau dac komurki to on nawet sdziesionowau i to ty sie nie fpiepszaj w nie sfoje sprawy co tfoje fcale nie som bo tylko pstrykne i oni cie znajdom i nie bendzie ci jusz tak wesouo i zapamientaj sobie ras na zafsze ty gupi uparty ty ze drokba nie ma nic zupeunie podobnego do betamana ani wuosuf ani zembuf ani uha to jusz zupeunie wogule niema a pele i ronaldinho majom zupeunie fszysko najbardziej podobne do betamana tak ze jusz nik inniejszy nic podobniejszego do betamana niema nisz oni majom i to ja mam apsolutnom racje a nik inny co sie zemnom niezgadza to fcale anitrohe niema racii wogule i kropka !!!!!!!!!!!!!!! I nalucz sie trohe otografi bo piszerz tak ze arz jest mi cie rzal.pl !!!!!!!!!!!!!!

DESTRUCTICUS

no nie no teras to jurz naprafde zadórzo tego rzez napisal i to wdodatkó same gupie gupoty takie same gupie jak ty sam jestes gupi gupkiem i cfelem i tfoje kolegi ci jusz nie pomogom i mie nimi nie pszestraszyż ty frajeru moje kolegi som leprze nirz tfoje kolegi bo one rzondzom do slownie wszendzie a nawet tam rzondzom gdzie nie rzondzom to tesz rzondzom a tfoje kolegi tam nie rzondzom one to mogom rzondzic u ciebie w dópie i tofszysko gdzie one rzondzom ty gupi fraieże i gon sie i wal sie i spiepszaj na badyla a do batmena to jest podobnieiszy bardziej naj tylko drogba a fcale ze nie pele i ronaldinio bo one fcale nie som podobne do batmena anitrohu wogule fcale nie som wogule i co frajeru ty to ja mam racie a nie ty masz racie cha cha cha i co? guwno w zoo i nie strarz mie sfojimi kolegami bo ja sie ih fcale nie boie lamósie bo ja tesz mam koleguf a ty sie wal cfelu i to ty sie lapsiej nałócz ortografji bo jei nie znarz fcale anitrohe a ja znam ja dopsze i wal sie na ryj i to ty sie ften sposup blaznirz i kompromitóierz i to otobie to wlasnie sfiatczy! ty frajeru

Dark_Wotisuwin

ty sam pszecholowywujerz zupeunie jusz i fcale ze wogule nie znarz ortografjii trohe ani nie nawed i to ty sie tym wuasinie kompromisujerz i buasnirz i sfiatczy to o tobie to a ja znam bardzo dobze jom i jezdez tak niewylobrarzalnie gupi ze nawed jeszczebardziei niewylobrarzalnie gupi gupek niejest od ciebie gupszy fcale tyko ty jstez od niego gupszy durzo i tfoje kolegi to mojim kolegom to mogom skoczydz tam dzie ich morzesz w dupe pocauowac ty gupi fraierowaty fraieru i to wogule gupi tak ze nawed parufki se fsadzarz do dupy jak ci lekasz kazau jezc drugom stronom i pefnie wogule to marz dfie dupy jednom u dou a drugom u gury ty sazrany cfelu ty fsiowy buraku ty stonogo guwniarko i wuasnie ze drokba niejest podobny do betamana wogule trohe ani nie a pele i rolandinho som i to we fszyskim najpodobniejsi som i ja mam takiego kolege i on sie nasyfa strzepan i on tesz uwarza ze drokba jak enrike igleziaz do hulia jest niepodobny a pele i rolandinho som naj bardziej podobni do hulia nawed tesz i on powieciau ze cie nielubi bo hui sie znasz i co ciulu tempy co? hujufsto !!!!! i wypat w buraki banany skrobac ziurawy kondonie !!!!! i nie pirz jusz wiencej na tym forumie bo on pszes ciebie taki pohujany caukiem trohe jest !!!!!

DESTRUCTICUS

ale ty jestes óparty fsiowy fraier i gupi idjota a ten tfuj kolega co sie strzepan nazywa to sam sie hói zna i gupi jezd jak bót i wes mó to powjec ty lamósie a te tfoje argómenty to som caly czaz takje same one som i fcale nidz nowego to one nie wnoszom i caly czaz one som tak samo gupje tak samo gupie jak ty jestes gupiii i co ty frajeru gupi a ja to mam same mondre argómendy takje jak to rze drogba ma takje nogi i bóty jak batmen a pele i ronaldinio fcale takih nie majom bo oni anitrohe wogule nie som podobniejsiejsi do betmana oni nie som fcale trohe wogule i co i znuf wyhodzi na to rze to ja mam raciie a nie ty frajeru tempy gupi!!!!!!!!!! acha i wez wypjerdalai stego foróma to pszes takih jak ty ono jezd takje hójowe i do dópy i gópje tesz jest tak trohe bardzo czasami zawsze!

Dark_Wotisuwin

ty hyba jestez jakiz niepeunosprytny umysuowo bo jinaczei to ja jusz cie niewiem wogule fcale bo jak sie do ciebje pisze polucku rzebyz jusz tu niepisau i wogule wypiepszau fpisdu fhui to nihuia nierozumisz ty synu szklaza kobylim mlekiem karmiony i piszerz takje gupje pjerdouy jak ty sam taka pjerdoua jestez gupja i to nawed bardziei gupja nirz baweuna z pempka co jom zbierarz i to wuasnie ze tfoje argumendy som niewnoszoncenic dotej pory zafsze cauyczas ty parujonca psia kupo a moje som pszynajmiej jinteligentne anie jak te tfoje gupje gupoty co je tu fkuoko wypisuierz naokronguo i wuasnie ze to pele i rolandinho majom takie same buty i nogji i nawed skarpedki majom takie same co betaman i wuasnie ze nawed tesame skarpedki co betaman majom i wymjeniajom sie na te co za szafom stojom bo nawed takom samom szafe majom a drokba nihuia podobny niejest bo on fcale skarpedkuf niezmjenia wogule anitrohe i fcale szafy niema tesz i to znuf cauyczas ja mam racjie a ty niemasz raciji fcale wogule ty wypryzku na szczuzym napletku ty drazko z rowa ty zurzyta podpazko kasi cihopek i od strzepana to ty sie otstrzep bo ja mu fszysko powiedziauem i on sie na ciebje obrazil bo on barco wrarzliwy jest taki trohe caukiem i nic wogule nie rozmawjaj jusz do niego ty seru spodlaski ty !!!!!!!!!! i jusz tu naprafde fcale wogule nie pirz nic bo ocipjedz pszes ciebje moszna od tyh tfojih gupih gupot moszna ocipjedz tesz trohe tak ty gupi debilny fraieru i wogle to ic fpisdu na raki lapadz strzupaki !!!!!!!!!!

DESTRUCTICUS

ty cfelu w dópe phany na czepaku nie masz racii gdyrz
drogba ma szafe i to grajoncom pjosenke stachujskiego takom: la la la la la cos tam cos tam la la la dziefczyno la la la daj mi dópy la la la la cos tam cos tam la la la la la
drogba nosi skarpedki agidasa lup najka i je czensto zmjenia ze sobom mieiscami na nogah
drogba ma takje same nogi bóty skarpedki i takjego zegarka tesz nosi zópeunje takjego samiutenkjego jakjego se nosi tesz batmen na recah swojih se nosi
drogba ma barco podobny kolor skury taki sam prawje trohe czasami zafsze jak batmen ma tesz taki na sobje ten kolor skury co drogba a fcale rze nie jak pele i ronaldinio takjego nie majom jak ten co majom drogba i betman
drogba szczela tajego gola sdaleka jakjego pele i ronaldinio nie szczelajom a batman jagby hciau to teszby takjego szczelal gola by szczelau gola betmen a fcale rze nie pele i ronaldinio
i co lamósie? i hói ci wdópe i to ja ma raciee a fcale rze nie ty masz racie ty tempy frajeru nie marz racci ty ciotom iestes a ten tfuj kolega co sie strzepan nazywa on to on tesz ciotom jezd i to nawed barco ciotom iest on tak trohe bardzo dórzo jezd on ciotom tak jak ty terz takom ciotom jestes cfelu i ic ty sie ze strzepanem róhadź w smjetnikó jak takje dwa jepane pedalzkje menele i hói ci w dópe frajeru!

Dark_Wotisuwin

tato, mama mufi rzebyzmy pszeztali sie jusz wydurniadz na tym jinternetu bo kociei mordy dostanjemy czy cuz takjego i mufi-ua jerzcze ze jak sie jusz wylenirz fpracy to rzebyz srobi-u fkoncu cuz poszyteczneko i ziemjaki obrau i do parnika fstawi-u a jak bendzierz wracau spracy to marz jei podpazki kupidz tylko te dobre a nie co oztatnio co jei cidupe odpazajom tak pofiedziaua i jerzcze pjeluhy dla dziatka
i nie pirz jusz do mojih kolerzaneg ze tesz marz 12 lat bo one naskarszyuy pani a ona pofiedziaua dyregtorce i ona cuz o jakjeiz pajdofiljii gadaua i ze na milicije weznie i zacfoni i oni cie fsadzom do pjerdelu czy cuz takjego i ze tam ktuz duzy bendzie ci cuz kouo pupy robi-u bszytkiego

DESTRUCTICUS

jezósie synek nie pirz tego tótaj na tym internecie bo lódzie zacznom gadac zjemnjakji jusz obrauelem i te potpazki opsrane tesz jusz kópilem we sklepje hyba te co to dópy nie opcierajom i wes sie ztond tesz zabjesz, bo jósz nie bendziemy tótaj wjencej pisali a te tfoje kolerzanki to fcale nie wyglondajom na 12 lat anitrohe wogule nie wyglondajom

Dark_Wotisuwin

Panowie... Szacun za to co tutaj zrobiliście, dawno tak się nie ubawiłam, chociaż sama też się czasem wdaję w takie wyśmiewcze dyskusje:) ale wasze dzieło jest nie do pobicia. A co do podobieństwa do jakiegoś piłkarza to twierdze, że do Maradony jest podobny:D

angellorebello

No to bardzo mi miło, że Ci ta merytoryczna wymiana argumentów na najwyższym poziomie, przypadła do gustu.
Co do podobieństwa Maradony do Batemana to lepiej nie prowokuj, bo znów mnie najdzie na kolejną próbę udowodnienia, że moja racja jest najmojsza i jedynym piłkarzem podobnym do Batemana jest Drogba i wcale, że nie Maradona :-) Pozdrawiam!

angellorebello

Jako, że użyłaś zwrotów: "Panowie", "zrobiliście" oraz "wasze", odbieram Twój post jako adresowany również do mnie, zatem pozwalam sobie na odpowiedź. Niezmiernie się cieszę, że czytanie naszych niezwykle elokwentnych wypocin dostarczyło Ci niezłej uciechy, choć prawdopodobnie nie aż takiej jak mnie i - tu pokuszę się o przypuszczenie graniczące z pewnością - współautorowi tej "dyskusji" podczas pisania tudzież czytania na bieżąco kolejnych kontrargumentów. W przypadku dalszych prób wykazania jakichkolwiek podobieństw, powtórzę tylko za kolegą OJ, NIE PROWOKUJ ];o) Pozdrawiam!

DESTRUCTICUS

Współautor podpisuje się pod tą wypowiedzią :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones