Jamie Campbell Bower

James Metcalfe Campbell Bower

7,8
10 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Campbell Bower

No przecież to co ten chłop wyrabia w nowym sezonie to majstersztyk ❤️

naat

Zgadzam się najzupełniej. Nie chcę tu spojlerować, ale po co mu aż tyle charakteryzacji? Trzeba mu pozwolić grać bo jest fenomenalny. Ostatni raz byłem tak wkurzony gdy w pierwszym spider manie grający goblina genialny aktor Willem Dafoe dostał tę durną maskę. Po co takie coś?

naat

Nie rozumiem, czemu do tej pory nikt nie dodał mu tego do filmografii. Genialny. Cieszę się, że dotarłam jaj nazywa się aktor aby śledzić jego dalsze kroki.

Blastis

Wydaje mi się, że może nie chcą spoilerowć ? Jeśli to w ogóle możliwe? Jeśli napisaliby jaką postać zagrał to cały ostatni odcinek i historia, którą opowiada szlag by trafił.

naat

Poza tym ma niesamowity głos.

naat

Kurcze masakra go znalezc! zastanawialam sie czy to on, najszybciej mi sie skojarzylo ze zmierzchu to nawet tam go w obsadzie nie widze jedynie na zdjeciu . W stranger to nawet ani jednego zdjecia z nim nie ma a mysle ze to istotna postac i sceny z jego udzialem :P

naat

Oglądam z mężem i myślę "Przecież to Jamie!". Ależ się z niego przystojniak zrobił... ale tego mężowi nie przekazałam xD ale postać odegrana w tak wspaniały sposób, że w życiu bym nie powiedziała, co może skrywać. Szok i niedowierzanie, chociaż to, że jest 001, to raczej dość szybko odkryliśmy

naat

W tej roli mnie totalnie zaskoczył.Tak jak we wcześniejszych rolach niemiłosiernie mnie wkurzał, tak w tym przypadku, aż zbierałam szczękę z podłogi. Albo bardzo pasowała mu ta rola, albo tak się wyrobił aktorsko w ostatnich latach. No i ten głos... W życiu bym nie przypuszczała, że on potrafi tak modulować głosem (znalazłam na youtube filmik ze studia, gdzie nagrywał głos do tego serialu. Byłam w szoku. To faktycznie cały czas był on).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones