Jack Ketchum

Dallas William Mayr Jr.

7,1
22 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Jack Ketchum

Pierwszy raz zdarzyło mi się przeczytać książkę na jeden raz. Jak mnie wciągnęła od pierwszej strony tak nie mogłem się oderwać. Nie wiem czy to dobrze, że tak "przyssałem" się do książki o takiej fabule ;). Zdecydowanie polecam. Co prawda mi się tylko robiło smutno, ale wielu wyleje przy tej książce trochę łez. Jednak jeżeli masz słabe nerwy, to uważaj. Naprawdę mocna i genialna książka.
A i jeszcze radzę aby nie czytać przed skończeniem książki recenzji Kinga, która się w niej znajduje. Król zapomniał dać ostrzerzenia przed spoilerami.

extranick

Również przeczytałem tę książkę za pierwszym razem, tak jak Ty. Może trochę przesadzam i wielu może się rozczarować tym co napiszę, ale jestem w sumie gościem, którego mało co brzydzi i wzrusza - to tak książka trzymała mnie w intensywnym smutku przez jakiś tydzień. Nie mogłem się ogarnąć i cały czas myślałem o tym co przeczytałem przed paroma dniami. Naprawdę mocna książka, mocny film - "The girl next door", który już kompletnie mnie rozłożył. Słyszało się wiele o takich wydarzeniach, dużo gorsze rzeczy się działy i niby jest to dla mnie obojętne i powinienem się przyzwyczaić, że tyle syfu na świecie, ale naprawdę ciężko uwierzyć w to, że ta historia kiedyś tam się wydarzyła w dużo gorszym stopniu (podobno), w jakim jest opisana i pokazana zarówno na papierze jak i na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones