Hanna Hryniewicka

6,6
180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hanna Hryniewicka

Ciekawie czemu w kontynuacji Tarapatów postać Julki jest grana przez inną aktorkę?

Ksiezniczka_123_216

Może aktorka porzuciła granie , bo od pierwszej części nie zagrała w żadnym filmie

feliks35

Szkoda bo nie była zła w pierwszej części.

Ksiezniczka_123_216

Skąd decyzja, by ekranową Julkę, w której rolę w pierwszej części wcieliła się Hanna Hryniewicka zastąpić Polą Król?

Rozstanie z Hanią było niezwykle trudną decyzją, ale wynikało z prozaicznego powodu - ona po prostu bardzo urosła. Wyglądała raczej jak studentka i nikt na pewno, by nie uwierzył, że ma 13 lat. Zrozumiałam, że mogłabym z nią zrobić film o młodej kobiecie, a nie o dziewczynce. Pisząc scenariusz, cały czas miałam w głowie Hanię i Kubę Janotę-Bzowskiego. Dopiero na etapie prób zrozumiałam, że ona jest do tej roli zbyt dorosła i to się nie uda. Bardzo pomogła nam wtedy reżyserka obsady Julia Popławska, która przekonywała, że w Trójmieście jest dziewczynka, którą warto byłoby do tej roli zobaczyć. To była Pola. Czułam, że mamy niewielkie szanse na znalezienie kogoś równie dobrego jak Hania, ale na szczęście się udało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones