Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

To chyba pierwszy i jedyny aktor młodego pokolenia, który budzi u mnie takie emocje. Jest świetny i tak nieziemsko przystonjy i seksowny, że umieram.
Uwielbiam jego rolę w Plotkarze i uwżam, że niezmiernie pasuje do Blair.
Zachwyca mnie w Chucku to, iż niby jest "chujem", pojawia się z 3 dziwkami na raz, ale kiedy był z Blair, to była ona całym jego światem. Był świetnym chłopakiem, mimo, iż nadal miał s wój syndrom "I'm Chuck Bass" :D
Dodatkowo, nie wiem, jak Wam, ale mnie urzekła scena, kiedy Blair powiedziała, że go kocha, a on wtedy: "Blair, kochałem Cię, kiedy byłaś czysta i niewinna. A teraz? Takie dziewczyny mam codziennie". Później zachwyciły mnie 2 odcinki z przygodnym seksem Blair i Chucka. Kiedy Serena weszła do Blair, a potem Chuck taki rozczochrany spod tej kołdry i ten jego uśmiech... <3
Wgl, uwielbiam jego uśmiech, spojrzenie i charakter.
SZALEŃSTWO

Yellow_Kar

widzę, że wielka z ciebie fanka "plotkary". cały urok chucka jest w tym, że wcale nie jest przystojny, a raczej niegrzeczny (delikatnie mówiąc) i wręcz odpychający, co paradoksalnie sprawia, że się do niego garniemy. ;)) ale też uważam, że odwala w tym serialu kawał dobrej roboty i zawsze przekonuje mnie swoją grą. jednak na 10 nie zasłużył ed, lecz chuck, a niestety bohaterów fikcyjnych tu nie oceniamy.

Fudi_

jedyną odpychającą osobą jaką tu widze jest Fudi_

zozol_3

Fudi_ raczej nie chciała Go obrazić, to też nie musisz tego robić ;)
ale co do tego, że nie zasługuje na 10, to się nie zgodzę... znaczy każdy może mieć swoje zdanie, ale przecież te oceny nie są na podstawie samego wyglądu, lecz też tego jak gra, więc możemy wystawić swą opinię na podstawie roli Chucka

Yellow_Kar

koocham go <3 jest nieziemski ***

Yellow_Kar

ja myślę podobnie.. Uwielbiam go za rolę w Gossip Girl. Chuck jest moją ulubioną postacią..

agu212

jedna 4 z porządnie i fajnie zagrana postać,no może poza mamuśką Sereny, Rufusem i tą szmatowatą Blair

pixi222

Nie, no Blair to akurat moja druga mistrzyni. Wyprzedza ją tylko Jenny.
Zgadza się, zapaloną fanką Plotkary jestem i powiem Wam, że również nie wiem, czemu aż taki emocje budzi we mnie Ed, ale jest ideałem.

Yellow_Kar

a ja akurat Jenny nie lubię ;D wolę Blair xd

pixi222

strasznie nakręciłam w poście :) chodziło o to:
Chuck, Jenny, Blair, Lily, Rufus to 4 najlepiej zagrane postaci. Fajnie wypadła też postać Doroty.
A wariacja wokół Eda jest dla mnie śmieszna....

Yellow_Kar

Chuck jest cudowny ; ))) normalnie kocham jego i Blair jako pare ! <3

Yellow_Kar

Zgadzam się, moim zdaniem nie jest aż tak przystojny jak Penn, chociaż.. W sumie nie umiem porównać bo każdy z nich czymś się wyróznia i przyciąga. Chuck idealnie pasuje do Blair, to jego "I'm Chuck Bass" jest boskie :D Moim zdaniem jest totalnie męski, niekoniecznie barrzo przystojny, ale ma w sobie TO COŚ, że po prostu uwielbiam go za to :D Jedna z najlepszych postaci w tym serialu jak i nie najlepsza, dzięki niemu nie jest nudno i zawsze coś nawojuje:) Achh, idę zaraz ogarniać 2 sezon, nie mogę się doczekać kiedy go ujrzę ponownie. :D

Yellow_Kar

Podziwiam wasz płytki to myślenia.. Tylko dlatego, ze jest "boski, seksowny i świetny w Plotkarze" to znaczy, ze jest swietnym aktorem? i zasluguje na TOP 100? jak wy oceniacie ludzie.. spojrzcie na jego dorobek filmowy - zadnego dobrego filmu, chociazby jednego.. zadnej prestizowej nagrody.. Porazka jakas.. Z was nie z niego.

taczka_gruzu

Nie ocenaim go tylko na podstawie wygladu, moim zdaniem w plotkarze spisal sie niesamowicie. Serial dorobil sie 4 sezonow wiec jest podstawa aby ocenic jego gre. Innych filmow nie widzialam, przyznaje- wszystko przede mna. W kazdym razie mnie ejgo gra w tym serialu bardzo sie podoba, i nie obchodzi mnie to czy zdobl jakies prestizowe nagrody czy tez nie- takie jest moje zdanie i nie zycze sobie abys nazywala mnie plytką, czy twierdzila ze mam plytki tok myslenia poniewaz ocenialm go inaczej niz Ty.

taczka_gruzu

I znowu doszło do tego, że po prostu muszę coś napisać. Obrażanie innych cię rajcuję czy jak? Co złego jest w ocenianiu jago aktorstwa na podstawie chociażby jednego serialu? Nie trwa on półtorej godziny tylko tak długo, że można się przekonać o umiejętnościach aktorskich. I to nie ma być ocena krytyków którzy przyznają nagrody tylko własnego zdania i gustu. Jeśli nie możesz tego znieść to po prostu tu nie wchodź....

sandra360

Ja tez lubie go za role w Plotkarze,jako Chucka Bussa, i dlatego zainteresowalam sie nim jako aktorem.Ogladalam juz trzy filmy z jego udzialem i szczerze dopiero w "Chalet girl" mozna zobaczyc jego INNA gre,bo w pozostalych gral podobnie jak w Plotkarze,niestety.Zapewne chcialby grac w bardziej ciekawych produkcjach,ale coz,ktoras z was powiedziala ze jest mlody i wszystko przed nim-otorz to.Jesli go tak kochacie nie opierajcie swoich pogladow o jego grze aktorskiej na jednym serialu,zainetesujcie sie troche glebiej ,bo nie mozna oceniac nie porownojac,w roli Chucka jest swietny,ale rola aktora polega na wczuwaniu sie w bohatera,mimice twarzy,a nie tylko tym czy jest seksowny i ma super glos.pomyslcie.pozdr.

chichi1414

Ja osobiście ani razu nie nawiązałam do tego, iż jest świetnym aktorem. Wyraziłam swoje zdanie jedynie co do jego wyglądu, zachowania i roli w 'Plotkarze'.
Jednak obejrzałam już 2 produkcję z jego udziałem, mianowicie - "Domowe Piekło" i "Chalet Girl". I co? Okazał się genialny. Tak jak koleżanka wyżej powiedziała, w drugiej produkcji widzimy jego kompletnie inny styl gry aktorskiej, ale nie byłabym sobą, gdybym nie dodała, że i tak bardziej uwielbiam jego bezczelny styl.
Dziękuję, dobranoc, Yellow_Kar.

Yellow_Kar

hehe;) jego bezczelny styl- podoba mi się to określenie miss Yellow_Kar :) zgadzam się w zupełnosci.Chciałabym zobaczyć jakiś nowy film z jego udziałem ale chyba nie mam na co liczyć co?:/

pozdrawiam

taczka_gruzu

Ed jest dopiero młody i dopiero rozwija swoją karierę, więc dlatego nie grał w wielu filmach... Od czegoś zawsze trzeba zacząć.

taczka_gruzu

Zgadzam się jego wygląd nie powinien mieć nic do rzeczy. Uroda nie zawsze idzie w parze z talentem. Jest przystojny ,ale aktor z niego słaby .

Yellow_Kar

jego gra w plotkarze jest naprawdę dobra. dobrze wczuwa się w tą postać,potrafi wzbudzać emocje swoją grą.. moim zdaniem jak na tak młodego aktora to jest już coś. ze złego chłopaka,zamienia się w romantyka i na odwórt;)

Yellow_Kar

on jest brzydki :P

Yellow_Kar

Uwielbiam go! jest prze...any!xDDD :))

Yellow_Kar

według mnie jest przystojny, a najlepiej wygląda z tymi rozczochranymi włosami. ;D uwielbiam tą scenę jak on wychodzi spod tej kołdry. haha. ;)

lookx

Chuck jest super ! :D

Maratowa

a ja na temat serialu się nie wypowiadam, widziałam jeden odcinek, więc to za mało. Ale oczywiście Eda znam, cały internet o nim trąbi. Jest szał, szał przejdzie, tak samo jak było z Pattinsonem. Dla mnie jest masakryczny. Ale to może dlatego, że jestem już kobietą, nie nastolatką, i wolę prawdziwych mężczyzn (aczkolwiek pamiętam siebie z przeszlości, nastolatki tak już mają, że sikają za aktorami).

AASIA21

no i na filmwebie powinno oceniać się aktorstwo, a nie stopień atrakcyjności, niestety...

AASIA21

Przecież on jest zajebisty!! Ja też już dawno nie jestem nastolatka i co? To ma coś w ogóle do rzeczy? To jest prawdziwy ideał. Takich to ze świeczką szukać. Jego wszystkie role są świetne! On jest młody, jeszcze zawojuje całym światkiem filmowym.

Yellow_Kar

Mam pytanie dotyczace jednej z Twoich ulubionych scen, a mianowicie, w ktorym odcinku ''Plotkary'' Serena wchodzi do pokoju Blair i widzi tam rozczochranego Chucka??:)

agucha90

8 odcinek 4 sezonu ;)

CarolinS

Dziekuje:)

użytkownik usunięty
Yellow_Kar

Boże, kocham cie za ten tekst, taaak, ta kołdra była szaleńcza i ta jego mina, rozczochrane włsy ; * mm.. normALNIE MIAAL OCHOTE GO UŚCISKAĆ. ; ) KOCHA b I c,AM NADZIEJ, ZE b NIE POSLUBI L>

Yellow_Kar

Czuję dokładnie to samo, co aż mnie dziwi. On ma w sobie coś takiego, co strasznie przyciąga. I ten jego cudowny głos... To jest facet, który na pierwszy rzut oka nie wydaje się ładny, dopiero jak się na niego trochę popatrzy to się zobaczy jak jest pociągający i przystojny.

Marzann

Lepiej tego bym nie ujęła.......Nigdy nie podobali mi sie "bożyszcze nastolatek" typu Pattinson, Zac Efron, Harry Potter, itd. I aż sama się sobie dziwię, że oszalałam na punkcie Eda. Masz rację, na pierwszy rzut oka tego nie wiedać, ale potem......

olupqa

Zgadzam się w 100 % !! On jest pierwszym i jedynym :D

Yellow_Kar

Zgadzam sie z toba w 100 %! Ed jako Chuck jest najlepszy! Te jego minki i sposób mówienia! No rozwala system! Na każdej scenie z nim mi odwala! Nawet jeśli mnie nieźle wkurzy czymś i tak odpływam! XDDDD Kurcze no ma w sobie to coś! I idealnie pasuje do Blair!

Yellow_Kar

który to odcinek z tą kołderką?

priyanka_roma

http://www.youtube.com/watch?v=Rt-zatL7Kic&feature=related

raaaaaarrrrr <3

Yellow_Kar

OMG!
dziękuję..

Chuck mrrrrrrr *-*

xoxo

priyanka_roma

Każda scena z nim i blair tak mnie po prostu no nie wiem oni u mnie wywołują takie emocje jak jeszcze żadne z serialowych par.Kocham ich i mam nadzieje że 6 sezon należy do chair<33

Mrasiunia97

Ja także bardzo lubię ich duet! są cudowni!
Bardzo lubię parę Nate&Serena!
Po prostu uwielbiam Nate'a! <3

priyanka_roma

A ja właśnie nie lubię Nate'a, ale para Nate&Serena <3
Za to nienawidzę Nate&Lola ghrrr

Yellow_Kar

Nie wiem o jaką Lolę chodzi, bo będę dopiero zaczynać 4 sezon :)

Yellow_Kar

Ja to "Plotkarę" zaczęłam oglądać tylko dla postaci Chucka :)

monao92

Ja tak samo serial oglądam tylko dla Chucka i Blair jak na niego patrze to mi ciarki przechodzą ;**

Mrasiunia97

Mam tak samo... Gdyby nie Chuck Blair i Georgina to ten serial był by po prostu następnym zwykłym amerykańskim serialem .

Yellow_Kar

O mój boże!!!!Wreszcie ktoś kto ma takie samo zdanie jak ja^^!!!Ja mam słowo w słowo tak samo I LOVE CHUCK & BLAIR <3 Szkoda tylko że gra w tak mało fajnych filmach:(Chce go więcej!!

Yellow_Kar

żenada, już wiem dlaczego ten serial jest taki popularny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones