Czesław Nogacki

7,6
854 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Czesław Nogacki

To przez niego rozpiła i stoczyła się Maria Probosz niezapomniana aktorka lat osiemdziesiątych. To on i jego znajomi zrobili z jej mieszkania melinę i to przez jego znajomych trafiła do aresztu. Przez sześć lat związku Nogacki praktycznie więził Marysię z obsesyjnej zazdrości. Zrujnował jej życie i karierę aktorską. Już nie wydostała się ze szpon choroby alkoholowej i zmarła w 2010 w wieku 49 lat. Nogacki nadal pożycza i pije…
Bohdan Gadomski, znany dziennikarz, słusznie nazwał go potworem.

Tygrysek_11

Nie oceniam bo nie znam faktów, ale myślę że Ty nie znasz życia. Wokół nas jest wiele jak to nazwałeś "potworów". Największy jednak "potwór" tkwi w nas kiedy nie potrafimy odmówić lub sami szukamy. My to mamy w sobie. Mój dobry kolega zmarł niedawno; miał 47 lat. Kumple zrobili z jego mieszkania melinę. Ja też tam bywałem. On nie potrafił powiedzieć "Nie". Umarł bo tyle pił że wóda przepaliła mu jelita. Był inteligentnym gościem, kończył historię na UŚ ale z każdej pracy wyrzucali go za pijaństwo. Wiem coś o tym bo trochę alkoholu w życiu wypiłem; to nie ONI są winni, straszne i winne jest nasze JA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones