Cam Gigandet

Cam Joslin Gigandet

7,2
9 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cam Gigandet

myślałam że facet z jego wyglądem w jego wieku będzie miał młodszą dziewczynę, o urodzie oszałamiającej np Scarlett Johanson, Jessici Alby, ze swoją wybranką wyglądają na związek z rozsądku

katja_18

A kim jest jego dziewczyna?

DagnaMara

http://doctorsofpopculture.blogspot.com/2009/06/cam-gigandet-and-his-girlfriend- and.html

DagnaMara

jakaś Dominique Geisendorff

katja_18

Nie wygląda źle, nawet ładna, a wiesz może ile ma lat?

DagnaMara

poszukaj w necie lepiej, na młodziutką nie wygląda. Ci też się wkręca motyw z tym kto ile ma lat widzę (:

katja_18

W tym roku skończy 28, nie jest stara.

katja_18

http://www.imdb.com/media/rm2431549952/nm2668901 Przesadzasz trochę z tą starością, na tym zdjęciu to raczej on staro wygląda.

DagnaMara

on ma ostre męskie rysy, wg mnie fajne, ona może staro nie wygląda ani młodo, ładnie, ale tak zwyczajnie

katja_18

Miłość ślepa podobno jest. Ważne, że są szczęśliwi.

DagnaMara

hmm ja tam w miłość damsko-męską nie wierzę ale coś tam ich łączy

katja_18

ta dziecko, ja nie wierzę w miłość ale pewnie bez powodu by się z nią nie wiązał a staro wygląda Sarah Jessica Parker.;p

zaza237

nie używaj określenia dziecko bo nie jestem dzieckiem, mam prawo do swojego zdania

katja_18

Pisać choć sie nie rozumie - BEZCENNE!!!!

zaza237

nie rozumiesz co mam na myśli i raczej nie zrozumiesz to jest temat na który ludzie mają sprzeczne opinie

katja_18

i jeszcze jeden komenterz dlaczego piszesz skoro nie potrafisz odbrać przesłania mojego pierwszego komentarza???????!!!!!!!

zaza237

widocznie nie ma przesłania (:

katja_18

możliwe! ;)

zaza237

zaza... przed panem w twoim profilowym padam na kolana <3
(bez podtekstów proszę) :D

katja_18

katja_18 : "hmm ja tam w miłość damsko-męską nie wierzę ale coś tam ich łączy"
zaza237 : "ta dziecko, (...)"
Proponuję czytać, aż zrozumiesz sugestię :P

katja_18

napisałaś, że coś ich łączy, to osoba odpowiadająca nie nazwała cię dzieckiem, ale napisała, że łączy ich dziecko -.-

dymas23

może, wątpliwe

katja_18

co wątpliwe?
naucz się czytać ze zrozumieniem :)

dymas23

Wątpliwe to jest Twoje myślenie ze zrozumieniem. Ja tam nie widzę przecinka, który jest tu kluczowym elementem potwierdzającym Twoja teorię. Ucz się na błędach i nie wprowadzaj fermentu. Rok później piszę komentarz ale jest to bardzo niemądre poprawiać innych kiedy okazuje się, że samemu nie ma się racji.

katja_18

moim zdaniem jest bardzo ładną dziewczyną na pewno dużo ładniejszą od Scarlett Johanson może nie tak jak Jessica Alba i nie sądzę że to związek z rozsądku

użytkownik usunięty
oskar81

Powiem tak : to bardzo ładna dziewczyna. Nie każdy człowiek patrzy wyłącznie na wygląd, liczy się również charakter ! Poza tym każdy ma inny gust. Dla kogoś ona może być brzydka (? ) dla innych ładna... Najważniejsze że są ze sobą szczęśliwi. Związek oparty wyłącznie na " urodzie " nie przetrwał by długo.

oskar81

Scarlett Johanson ma bardzo zmysłową twarz, usta i oczy nadają jej twarzy wyrazistości , której mi brak u Dominique Geisendorff, żeby miała ona chociaż milusi nosek

katja_18

to twój wybór mnie Johanson się nie podoba ale to moje zdanie

oskar81

Ta jego kobieta ładna jest! Jenyyy.. jak wy na nią brzydka mówicie to co na inne.. masakra.

rose_fw

zgadzam się jest bardzo ładna nie ma brzydkich kobiet są tylko takie które nie potrafią uwidocznić swoich zalet i ukryć swoich wad

oskar81

Dokładnie, a tej według mnie nic nie brakuje, a pewnie Ci którzy w wirtualu wybrzydzają nie mogą powybrzydzać w rzeczywistości ;p

rose_fw

co ty wiesz o rzeczywistości, że ktoś krytykuje na forum to nie znaczy że jest maszkaronem bez wyboru, krytyka rzecz ludzka, ja np skupiam się bardzo na twarzy, lubię hipnotyzujące oczy, o cudzych gustach się nie dyskutuje

katja_18

Spokojnie, po prostu uważam, że faktycznie ktoś nie koniecznie musi być w moim guście, ale obiektywnie przyznam, że jest to ładna osoba. Tyle z mojej strony.

rose_fw

każdy ma inny gust (: po prostu w tym rzecz że niektóre osoby mogą mieć twarz bez zarzutu ale mnie nie elektryzują bo to nie mój typ

katja_18

"Każdy ma inny gust" i lepiej taką opinię zostawić dla siebie, właśnie przez ten inny gust. Tym bardziej oceniać po tym jak wyglądają razem czy to związek z rozsądku czy nie.

katja_18

ładne są wredne, dobry wybór

Immortal_Stasin

Scarlett i Alba nie wyglądają na wredne, prędzej Megan Fox,

katja_18

nie ma to jak osądzać ludzi tylko i wyłącznie po wyglądzie ;) nie znasz żadnej z nich więc po co te śmieszne komentarze?

erinnerung

po co się wypowiadasz skoro napisałam tylko jakie odnoszę wrażenie , po co szukać dziury w całym

katja_18

Jakież to puste...

kriget

True, true. Czytając coś takiego czuję jak przez literki przecieka coś zazdrosno podobne : p

ProdukcjaChaosu

ale z was hieny internetowe ale w sumie każdy ma swoje kredki, jak człowiek próbuje wyrażać swoje subiektywne opinie to go krytykują chociaż nie znają, a tak na marginesie to zazdroszczę akurat Scarlett Johanson ( ma megazmysłowe usta, ja musiałabym nieco powiększyć sobie górną wargę aby podobne mieć)

katja_18

Tu nie chodzi o krytykę danej osoby, ale ta wypowiedź jest pusta. W miłości nie chodzi o wygląd. To, że autorce tematu kobieta się nie podoba, nie znaczy,że innym i Camowi również. Dysproporcje w gustach nie są powodem, żeby nazywać związek relacją z rozsądku. Uroda to nie wszystko.

kriget

nie wspominałam nic o miłości, zresztą gdy na pierwszym miejscu stawia się charakter związek jest związkiem z rozsądku, a opinia na temat wyglądu była subiektywna

katja_18

Jeśli na pierwszym miejscu stawia się charakter, to związek jest z rozsądku? Co ty za głupoty wypisujesz?

bunnylune

skoro na pierwszym miejscu stawiasz charakter drugiej osoby mając do wyboru inną, która nie jest do ciebie dopasowana charakterem ale za to bardziej cię pociąga to logiczne że kierujesz się rozsądkiem

katja_18

Spłycasz to straszliwie. Wybieram tę osobę, do której żywię jakieś głębsze uczucia poza przyjaźnią lub pożądaniem. Jeśli wybiorę tego "ładnego" tylko dlatego, że mnie pociąga, to dopiero będzie związek z rozsądku ;)

bunnylune

w tym co piszesz nie ma logiki

katja_18

No tak, wyjaśniłaś to doskonale, nie ma co ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones