Brendan Fehr

Brendan Jacob Joel Fehr

6,9
1 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Fehr

pamiętam jak oglądałem dobry czas temu Roswell z nim i eksponowaną "cycatą" Katherine Heigl emitowany przez polsat, to już było ponad dziesięć lat temu, stare dobre dzieje fajnie się to oglądało, pomijając fakt że osoby w wieku licealnym grali ludzie o 10 lat starsi, ten główny bohater np. ;) dziwni mnie czemu on nie zrobił większej kariery? jest podobny do Heatha Ledgera i "pięknego Rysia" Richard'a Gere'a, ale to zabrzmiało pedalsko hehehe ogólnie jakby był ich krzyżówką, właśnie dziś słuchałem na youtubie teledysk Vanessy Carlton (panna która lubiła mieszać ciągle na fortepianie swego czasu) w którym wystąpił http://www.youtube.com/watch?v=cDOcNN48cs8 i dziwi mnie czemu tak mu się kariera posypała, spokojnie mógłby zrobić porównywalną do tego Garrett'a Hedlund'a (Sam Flynn z Tronu: Dziedzictwo czy jeden z tych 4-ech braci gdzie zagrał z Mark'iem Wahlberg'iem), jeśli taki Tyrese Gibson który smęcił coś tam w tej swojej "Czarnej" muzyce R&B potrafił się przebić do wielkiego kina to czemu nie on? spokojnie mógłby zastąpić Ledgera, Wahlberga w podobnych/następnych filmach

luki29

a może przedłożył karierę nad życie rodzinne:)

dzinks003

Raczej życie rodzinne nad karierę :). Tak czy siak, talent spory, charakterystyczna twarz, ciekawy gość. Tyle miernot na ekranach się przewija, a lepsi gdzieś przepadają lub tkwią w tle. Szkoda.

luki29

no niestety taki jest show-biznes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones