Billie Joe Armstrong

7,8
88 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billie Joe Armstrong

No więc, jak wiadomo, Billie Joe od wielu lat należy do wspaniałej kapeli punkrockowej Green Day, niegdyś o nazwie Sweet Children. Zespół tworzą jeszcze : Mike Drint(gitara basowa) i Tre Cool(perkusja). Billie Joe śpiewa i gra na gitarze. Zespół wydał w tym roku płytę pt. American Idiot, która jest jedną z najlepszych w dorobku Green Dayu.

użytkownik usunięty
olina_

o rany!!!!!! mam cię!!!!!! mam osobę która podziela moje uwielbienie dla Green Day!!!!!!! Nie wiem czy dla Billiego Joe też ale....skontaktuj się ze mną, na moim blogu!!!!!!!!! nareszcie ktoś z gustem muzycznym!!!!

użytkownik usunięty
olina_

Mam wieeelka prosba!!! Jka macie jakies ciekawe info o GREEN DAY i o Billym Joe to wysylajcie do mnie na maila gorap@sportosporto.pl

GREEN DAY JEST ZAJEBISTY (nie można tego lepiej ująć)!!!
Magda

użytkownik usunięty
olina_

JEZU.......ZAKOCHLAM SIE W GREEN DAY....Z DNIA NA DZIEN ..NIE MA IPOSENKI KTORA BY MI SIE NIE PODOBALA!!!!!SA REWELACYJNI!!!A BILLIE......OCH JEST ZABUJCZY , ,MOGLABYM GODZINAMI SPOGLADAC NA JEGO ZDJECIE!!JEST NIESAMOWICIE ZDOLNY......PRZYSTOJNY , MOGLABYM TAK GODZINAMI O NIM PISAC.LECE...PAPAPA

użytkownik usunięty

Bili jest naprawdę bardzo ale to bardzo ładny, śliczny. Green day ma wspaniałe piosenki, to nie jest jakaś britney, czy christina.

"BILI"?!
O ja nie mogę... :| Tego się nawet skomentować nie da...

użytkownik usunięty

Bili jest cudowny!!!!!!!!! Taki ładny, romantyczny i wogóle!! Uwielbiam go i jego zespół!!!!

użytkownik usunięty

Bili jest cudowny!!!!!!!!! Taki ładny, romantyczny i wogóle!! Uwielbiam go i jego zespół!!!!

użytkownik usunięty

Bili jest cudowny!!!!!!!!! Taki ładny, romantyczny i wogóle!! Uwielbiam go i jego zespół!!!!

olina_

GREEN DAY to świetny zespół !! A 'Boulevard of broken dreams' jest poprostu rewelacyjna, wogóle wszystkie ich piosenki sa super :)
Pozdrawiam fanów

olina_

Green Day są najlepsi!!!!!Hmmm....Green Punk ciesze sie że nie mamy IDENTYCZNYCH zdjęć=p

użytkownik usunięty
olina_

O JEZU BILLOE JOE JEST PRZEŚLICZNY ZNAKOMITY ZAJEFAJNY KOFFANY I WOGÓLE TEGO SIE NIE DA OPISAĆ JAKI ON JEST PIEKNY I ROMANTYCZNY KIEDY GO PIERWSZY RAZ UJZAŁAM ZAKOCHAŁAM SIE W NIM A TAK NA KONIEC BILLIE ŚPIEWA NAJLEPIEJ I NAJPIEKNIEJ ZE WSZYSTKICH NA ŚWIECIE

użytkownik usunięty
olina_

w zadnym filmie go nie widzialam, ale piosenek slucham naokraglo...

Taa...Billie jest the best!!!! Śpiewa cool!!!!Jestem zakochana w Green Day;)

użytkownik usunięty
olina_

Mój ulubiony utwór: Time Of Your Life. Uwielbiam! Pozdrawiam wszystkich :)

olina_

LUBIĘ GREEN DAY!!!!!!!!!!!!! najbardziej "boulevard of broken dreams"

olina_

Green Day jest sobie w mojej głowie juz od dłuższego czasu i nic nie moge na to poradzić... Zwłaszcza "Wake me up when September Ends", ale "Basket case" też wymiata :) Pozdrawiam fanów GD!

olina_

czy jest tu ktoś kto zna więcej piosenek niż WMUWSE, American Idiot i Boulevard Of Broken Dreams? eeeh:/

Dixi

Jest taka osoba! =) Np, JA!!! =) Tyle, że ściągnełąm sobie ich wszystkie płyty, ale jeszcze ich nie przesłuchałam ;) Muszę dostać natchnienia i to wreszcie zrobić... Ale kocham piosenkę "Wake Me Up When September Ends" (Billie w teledysku jest cuuuuudoooownyyyyy.... :***) i "Macy's Day Parade". Ostatnio zaczęła mi się też podobać piosenka "Jesus Of Suburbia", a szczególnie jej pierwsza część, czyli oryginalne "Jesus Of Suburbia"... Po prostu, SUPER!!!!! Uwieeelbiam Billiego Joe'a i proszę wszystkich fanów o kontakt, fotki itp itd, szczególnie Billiego... =) POZDRAWIAM!!!

KaRoLiNa z Wrocławia

moje gg, w razie czego: 4566225
mój e-mail, tesh w razie czego: karcia_gaj63@wp.pl

użytkownik usunięty
Dixi

Tak, np. ja :)

użytkownik usunięty
Dixi

nie ma ;-)
a jak juz mowimy o ulubionych to mi sie rzucilo ostatnio na pulling teeth ;-) chociaz najwiecej podoba mi sie z albumu 'warning'. ogolnie na szczegolna uwage zasluguje she, 86, 16, walking alone, deatbeat holiday, misery, blvd bezapelacyjnie, blood sex and booze, castaway, ajjj co ja wypisywac bede, kto slyszal to wie ;-) aczkolwiek mam nagrania jakies z koncertow czy u niejakiego 'lettermana'. fantastyczne;) zawsze jak mi sie rzucilo na jakis zespol to mi przechodzilo raz dwa. a przy green day'u i pinhead gunpowder (big yellow taxi - suuper) jakos nie chce. i nie narzekam z tego powodu. pozdrawiam ;)

Green Day rządzi!!! po prostu rulezzz niestety nie byłam na ich koncercie :(

użytkownik usunięty
monika_357

popieram ;-) i tez niestety nie bylam :( ale moze jeszcze kiedys okazja bedzie. poki co zadowalam sie sciagnietymi koncertami. nie to samo co na zywo na pewno, a w zasadzie 1000000 razy gorzej, ale lepsze to niz nic :)

olina_

Jak bedą promowac nową płytę jade na koncert napewno, pewnie do Niemiec najblizej bedzie, bo wątpie ze do Polski przyjadą choc było by świetnie. Musze usłyszec na żywo mój ulubiony zespół, pozdro dla fanów ;***

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones