Anne-Marie Duff

Ann Marie Duff

7,1
2 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne-Marie Duff

Dżizas, to znaczy, że jest jakieś dziewięć lat starsza od swojego męża, swoją drogą, uwielbianego przeze mnie Jamesa McAvoy'a! Szczęściara! ;) Chciałabym być na jej miejscu ;)

Wyjęłaś mi to z ust. Podpisuję się pod każdym Twoim słowem ;P

ja też się dziwię jak to jest możliwe, uwielbiam Jamesa McAvoya, chętnie bym się zamieniła z tą kobietą. widocznie ma coś w sobie!!

A w dodatku obydwoje urodzili się 1 stycznia :)

Ewi

James się chyba w kwietniu urodził ;-)
no faktycznie trochę stara,ale może w makijażu lepiej wygląda

fenix

Pewnie, że w kwietniu:D Och, gdyby tak w Londynie zrobili 'czerwone dywany' i byłoby pewne, że on sie tam pojawi to nie bata:D dzwonie do ojca, że musi mi bilecik kupic:D:D:D hahaha kurde... kocham go!!!

Satine_11

To prawda z tym kwietniem, przyznaję, że mój błąd.

Ewi

Cóż, miłość nie patrzy na wiek :)

ehhhh! wiem co czujesz! też bym chciała być na jej miejscu! ahhhhhhh

marlena_m3

ekhem... James urodził się 1 stycznia. Różnica 9 lat. Ale ważne jest to że są szczęśliwi.

sMils

jezu ona ma już 40 a on ledwo co po 30 :D To chore! Taki cudny aktor źle wypada z pomarszczoną Anką..

ankelaa

I mają dziecko. Ona jest taka paskuda, że głowa boli, jak nań patrzę; ale oceniam okładkę, książki nie czytając, może Anne-Marie ma w sobie coś takiego, co przyciągnęło James'a, a on może lubi dojrzałe kobiety. :]

lykke_

Też nie mogę przeboleć tego, że McAvoy to taki fajny facet, a żonę ma taką nieciekawą…
Ale co tam, najważniejsze, żeby byli szczęśliwi i żeby dobrze im się wiodło :)

Yui

ja tam uważam, że to dość pocieszające, że ma taką 'nieciekawą żonę' :P (chociaż ja nie uważam, żeby anne była brzydka lub nieinteresująca. może nie jest klasyczną pięknością, ale nie można też powiedzieć, że nie jest ładna. wygląda na sympatyczną osobę :))

LadyAnarchy

Śliczną ma żonę, życzę im szczęścia :)

Ona i tak na te swoje 43 lata wygląda staro... Pewnie przez ta ptasią urodę a jeszcze na tle młodszego męża to już w ogóle...

Dokładnie. Trochę mnie to zaskoczyło. Być może to świadczy, że rzeczywiście mocno się kochają ;).

Widze, ze tu same pieknisie sie wypowiadaja

mania19

W punkt, same piękne i same młode :) ale facet głupi nie jest i wie ze z kobietami jak z winem im starsze tym lepsze.

mania19

Piękne i zawsze młode. ;)

A widzicie, jednak miłość się rozwiała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones