Anna NiedźwieckaII

7,0
423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Niedźwiecka

Okropnie wnerwiający dzieciak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anne87

Wręcz przeciwnie, w "Królu życia" wypadła bardzo fajnie i naturalnie.

anne87

W Królu Życia była super. W serialu Na Wspólnej również gra rewelacyjnie. Zwłaszcza na tle takich drewienek jak Julia Kostow, u której nawet zablokowano możliwość komentowania, bo pewnie jej matka nie może znieść krytyki na temat jej dzieci, które tak pcha w aktorstwo. Równie kiepsko jak Kostow gra ta cała serialowa Antosia.

anne87

Ania jest naszą kuzynką. Uważam, że gra nieźle, jeszcze wszystko przed nią, a na razie priorytetem jest szkoła. Uwierz mi, jako dziewczynka jest szczerą, ciepłą, skromną, wesołą osóbką. Takie normalne dziecko, nawet bardziej normalne niż większość w przeciętnej szkole.

anne87

Myślę że Ania świetnie sobie radzi. Jej gra aktorska jest bardzo realistyczna. Ciekawe jak Ty byś zagrała anne87. Łatwo jest krytykować. Według mnie dziewczynka robi wrażenie takie że jest miła i normalna, czyli że aktorstwo w młodym wieku nie uderzyło jej do głowy. Ciekawe co ty anne87 robisz w życiu? Wiem że komentarz dodała dawno, ale może się odezwie....

anne87

Ania Niedźwiecka jest rewelacyjną aktorką dzieciecą, a przy tym jest naturalna. Nie zgadzam sie z powyższą opinią. Mam nadzieje, ze jeszcze w wielu filmach bedzie mozna podziwiac swietną gre aktorską tej dziewczynki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones