Anna GunnI

Anna Kathryn Gunn

7,5
10 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Gunn

Czy tylko mi się wydaję, że ona wygląda tak jak przebrany w perukę Woody Harrelson ? =/i

nevo_2

Jezu, tak! Dopiero zaczęłam oglądać Breaking Bad i to pierwsze, co przyszło mi do głowy, kiedy zobaczyłam Skyler :D

youdontare

Youdontare, widzę, że zaczęliśmy oglądać ten dość wiekowy serial praktycznie w tym samym czasie :D. Ja właśnie skończyłem ostatni sezon, a Ty? Jak wrażenia ?

Walkerrek_92

Ja dopiero zaczęłam czwarty sezon, ale cholernie żałuję, że zdecydowałam się na ten serial dopiero teraz! Zawsze myślałam, że to taki typowo "męski" serial - świat narkotyków, przemoc, sceny walki itd. Jakie było moje zdziwienie, gdy po pierwszym odcinku okazało się, że jest zupełnie inaczej i cała fabuła poprowadzona jest w taki sposób, że podpasuje każdej grupie odbiorców... Serial jest genialny. Świetne ujęcia, gra aktorska, napięcie... Majstersztyk :D A Tobie jak się podobało? Widzę ocenę 10/10, więc chyba bardzo :D
El Camino będziesz oglądał? Albo Better Call Saul?

youdontare

Youdontare Odpisuję Ci po 11 dniach, więc zakładam, że zbliżasz się do końca ostatniego sezonu ;). Ja w sumie nie wiedziałem czego spodziewać się po tym serialu i długo zbierałem się do jego obejrzenia (mój brat polecał mi go ładnych 5 lat temu), no ale po obejrzeniu stwierdzam, że to zdecydowanie najlepszy serial, jaki oglądałem (choć muszę zaznaczyć, że nie oglądałem ich jakoś dużo :D). Właśnie z tych względów, o których napisałaś + też wyrazistości bohaterów, przemiany Waltera, dialogów - uważam ten serial za arcydzieło. El Camino obejrzałem od razu po skończeniu BB i muszę przyznać, że lekko się rozczarowałem, może dlatego, że miałem za duże oczekiwania po serialu :P. Odniosłem wrażenie, że film został zrobiony trochę na szybko. Better Call Saul mam w planach, podobno też jest bardzo dobry (są osobniki, które twierdzą, że lepszy od BB :D)

nevo_2

Weszłam tu specjalnie po to, żeby zobaczyć czy tylko ja mam takie skojarzenie :D Aż szukałam info czy są jakoś spokrewnieni, ale nic nie znalazłam. Też dopiero teraz oglądam Breaking Bad, miałam już kiedyś jedno podejście, ale jakoś nie mogłam się wkręcić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones