Anna CieślakI

6,9
6 381 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak

Czy nie zauważyliście u tej aktoreczki z zesmolonego teatru, że ma ona jedno oko większe od drugiego? Jak dla mnie, to ona nie nadaje się na aktorkę - wygląd pospolity (z wadą oka ;-) ) oraz sztuczna w swych rolach.

W_B_

Przypuszczam, że jesteś dziewczyną i zazdrościsz urody, talentu i subtelności p. Annie Cieślak. Ale nie martw się...to jest cecha charakterystyczna dla kobiet. Spróbuj u siebie znaleźć pozytywne cechy i pozbędziesz się kompleksów. Natomiast jeśli jesteś mężczyzną, to tego typu tekst świadczy....../na tym zakończę, bo nie chcę obrażać twojego intelektu/

dzi_2

Kobietą akurat nie jestem. A tak wogóle, to jest Forum o tej osobie i nie tylko na jej temat będą pozytywy. Moja opinia na jej temat jest taka i na pewno jej nie zmienię. MOCNY NEGATYW!

dzi_2

Dziwna logika. Facet wyraził swoją opinię i tyle. To, że się z nim nie zgadzamy to już inna sprawa. Po co obrażanie i sugerowanie, że coś jest nie tak z jego intelektem (od kiedy poczucie estetyki świadczy o inteligencji)? Uwaga o kobietach też na dość niskim poziomie. Osobą, która ujawnia tutaj swoje frustracje, jesteś Ty. Rozumiem, że coś Ci nie wyszło, ludzka rzecz, ale widzisz... na świecie jest ponad 3 mld kobiet. Nie uważasz, że to troszkę nierozsądne rozwodzić się na temat ich cech charakterystycznych na podstawie marnych kilkudziesięciu (lub mniej) dobrze poznanych? Powracając do głównego wątku: przyczepiłabym się tylko do słów - "nie nadaje się na aktorkę", bo nie sądzę, żeby różnica w wielkości oczu o tym przesądzała, a grę aktorki autor tematu ocenił moim zdaniem niesprawiedliwie.

Monika_48

Widzę, że zostałem źle zrozumiany...może niezbyt jasno i precyzyjnie napisałem o co mi chodzi. Nie chciałem nikogo obrazić. Jeśli ktoś poczuł się urażony, to przepraszam.Chodziło mi o czepialstwo i małostkowość.To nie było tylko stwierdzenie, że ma jedno oko większe od drugiego. Wyczułem,że za tym szło coś niefajnego, bo nie było to napisane ot tak bez powodu, prawda? Piszesz, że w życiu mi coś nie wyszło :)). Właśnie dlatego, że w życiu wyszło mi wszystko nadspodziewanie dobrze - dlatego jestem wyczulony na czepialstwo się bez powodu. Widzę, że poczułaś się Moniko dotknięta tym, że napisałem o jednej z cech kobiet... - niepotrzebnie:)).To wcale nie była krytyka kobiet, ani Ich cech. Widzę, że czyta się moje słowa, a nie intencje. Myślę, że chyba nie powinienem się wypowiadać na forum, bo czasem niezrozumienie moich słów może kogoś dotknąć, a tego chciałbym uniknąć. Pozdrawiam.

Monika_48

Akurat za oko jej nie oceniłem :D Widziałem ją w serialu i ogólnie jak dla mnie kiepsko gra. TO by było na tyle.
Pozdrawiam.

W_B_

To aktorka jest świetna wyluzowana i nie gra sztucznie tylko właśnie jest sobą . Poza aktorstwem jest osobą bardzo skromną i to mi sie bardzo podoba . Wielkich sukcesów zycze ;]

użytkownik usunięty
W_B_

a możesz podać dokładniej? np. o ile milimetrów ma większe to oko? Ja nic takiego nie zauważyłam. Twój komentarz jest idiotyczny, czepiasz się pierdół. Nie jestem fanką tej aktorki, ale o tym czy się nadaje czy nie, decydują producenci, reżyserzy a nie jakis tam laik pod pseudonimem WB.Zechcij zauważyć, że kino to nie pokaz mody. W filmie potrzebni są ładni, brzydcy, wysocy, niscy, karły, grubasy, pospolici, ludzie z dużym nosem, odstającymi uszami itd. Do Anny Cieślak z pewnością bardziej będą pasowały role zakonnic, panienek z dobrego domu, skromnych kobiet aniżeli role typu demonicznej Alexis czy prostytutek i w takich rolach zapewne będą ją obsadzać.

W_B_

hm...:/ a kogo to obchodzi czy ona ma któreś oko większe..???:/ dla mnie to bez znaczenia i nawet nie zwróciłam na to uwagi

W_B_

Nie synuś, akurat ona ma oczka równiuteńkie.Wręcz idealnie równe.

Swoją drogą większość ludzi ma jedno oczko większe od drugiego, jest to zupełnie normalne...Każda twarz jest asymetryczna zawsze. Tak już jest.

Spójrz na ludzi wokół, na siebie- zobaczysz, że jedno oczko masz bardziej, noż drugie.
Spójrz na fotosa tej dziewczyny- ma idealne oczka.

To jest fajna babka, podoba mi się i lubię ją.


PS- Spójrz na oczka Paris Hilton- ooo, tam zobaczysz co to są krzywe oczka.
Zobacz na kolesia o podobnym rozumie co Paris Hilton, a przy tym chama i prostaka- Tomaszka Lisa, podobno "dziennikarz"- ten to ma jedno oczko 3 cm wyżej od drugiego, 3 razy mniejsze, a twarz tak asymetryczną jak w krzywym zwierciadle.Ten ma dopiero przegwiazdane!
ale od Anusi mi wara, koleżko!

W_B_

To prawda. Zarówno z okiem jak i z brakiem talentu.

Vikusia

dla mnie ladna ale bardzo przecientna aktorka

woo_4

a ja nie potrafię napisać "Przeciętna" :|

woo_4

zgadzam sie w dlaczego nie jak ją trzymał na rękach w tym jeziorze to jedno oko miała na maroko drugie na kaukaz ble.a zagrała jak idź i nie wracaj . porażka! daje jej 1 na wiecej nie zasluguje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones